חגיגות יום העצמאות

shinon28

New member
רעיונות ליום העצמאות

אבקש לתת לי רעיונות לאתרים ביום העצמאות לא מקומות של מנגל וכו' מקומות שהייתם בהם ואתם ממליצים מצפון ועד מרכז תודה

בקשר להופעה ביום העצמאות

שלום לכולם אולי אתם במקרה יודעים מתי להקת כלא 6 אמורה להופיע באזיה שעה כדי שאני לא יצטרך לראות את כל הופעות שלפני כן ותספרו קצת מה היה בשאר המקומות שסוביבים את העיר אם ידוע לכם

S r 35

New member
קשה למצוא אתרים לא ממונגלים

אבל קיבוץ יראון בצפון -ממש על גבול לבנון - הוא אתר מקסים ואהוב עלינו מאוד. יש שם אגם חי, עם חיות שמסתובבות חופשי, גני משחקים ופינות בהן ניתן לאכול (נדמה לי שאסור לעשות שם מנגל). הכניסה בתשלום (אם אני לא טועה כ - 25 ש"ח לאדם) אבל המקום מקסים. אם כי נראה לי שביום העצמאות יהיו שם המון אנשים. כמובן שיש גם את הפארקים הלאומיים ושמורות הטבע - מצפון ועד דרום - , שתמיד כייף לטייל בהן.

לולי72

New member
ברור שאנחנו יודעים, מה זאת אומרת../images/Emo2.gif

אני אגיד לך בדיוק מתי: קודם הברכה של הרב גרוסמן (התחלה בסביבות 20:30 - 21:00) אח"כ אלי ברדה אח"כ האחראים על הטקס שמודים לכל הסגנים וכל האנשים שעזרו אח"כ הדגלנים (נראה לי) אח"כ כל ההופעות של הילדים, הנוער, המבוגרים..... אח"כ או מה קשור או כלא שש תהנה.......

S r 35

New member
ועל זה נאמר - לתפארת מדינת ישראל ../images/Emo165.gif../images/Emo23.gif

הם מ ק ס י מ י ם !

dafgol

New member
../images/Emo51.gif שלחתי לך קישור לכל התמונות במייל ../images/Emo140.gif

ofir201

New member
תמונה מדהימה.

הם כבר יותר ביחד ממני ומחברה שלי.

dafgol

New member
כנראה שאתה צודק ../images/Emo6.gif

הם המון ביחד , כמעט כל אחה"צ-ערב , ואם לא אז מדברים גם בטלפון....
תצ'מע הם חברים כמוכם....העיקר שלא יעשו מה שאתם עושים
.....

frige

New member
בהחלט תמונה מהממת../images/Emo99.gif../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif

ואני, אני ראיתי בעיניים שלי את הניצוצות בעיניו של בר כשהוא מדבר על יובל אהובתו. איך שהוא הסמיק, כזה מתוק. הם מדהימים ביחד. שיהיו בריאים. שרית

מה קשור קודם ואחר כך כלא 6

כלא 6 מסיימים את ההופעה עכשיו היה לנו חזרות מעייפות של כמעט 4 שעות!

../images/Emo165.gifגם בניו יורק חוגגים את העצמאות

ביום שלישי אחר הצהריים את יום העצמאות למדינת ישראל אנו חוגגים על המנגל לא מוותרים וממנגלים פה לפי מיטב המסורת וביום חמישי בערב מסיבות לצעירים שיהיה רק טוב ויום עצמאות שמח

אפילו האמפייר סטייט בילדנג נצבע בצבעי הדגל

אפילו האמפייר סטייט בילדינג בניו יורק נצבע ביום העצמאות בצבעי הדגל כחול ולבן כמו שכולם יודעים בעלת הקומות האחרונות של הביניין היא יהודיה אשר ביום העצמאות דואגת שכל האימפייר סטייט בילדינג יהיה מואר בכחול ולבן אז חת חת חח חג שמח

dafgol

New member
../images/Emo104.gif../images/Emo165.gif חגיגות יום העצמאות ../images/Emo165.gif../images/Emo104.gif

שרשור חגיגות ופעילויות במגדל העמק
ובתפוצות

dafgol

New member
../images/Emo49.gif למדינת ישראל ../images/Emo104.gif

מדינת ישראל חוגגת 59 שנות תקומה
מה נאחל לך מדינה יקרה
שלום...אם זו לא מילה גסה מידי....
שלום בין כל בנייך ובנותייך במדינה
שהילדים שלנו יגדלו ויתפתחו לעתיד טוב יותר ובריא יותר
שאנשי השלטון והשררה לא יהיו מושחתים וידעו להנהיג אותנו ואותך בדרך הישרה והנכונה
שנהיה מדינה אוהבת יושביה ולא אוכלת יושביה
שנהיה מדינת רווחה ולא מדינת אנחה
שגשוג כלכלי וביטחון כלכלי לכולם
שנדע לכבד אותך, את עצמינו ,את אבותינו מקימי המדינה ואת הגיבורים שמתו למען המדינה
שנדע לאהוב ולפרגן ולשמוח בשמחתם של אחרים
שנדע להיות סבלנים וסובלנים לזולת
שכל ילד וילדה במדינה יגדלו ויהפכו לאנשים בריאים טובים ומאושרים בחלקם
מדינה יקרה שלי, יש לי כל כך הרבה לאחל לך, אבל משאירה גם לחברותי וחבריי פה ב
לאחל לך גם
מדינת ישראל היקרה שלי, נולדתי וגדלתי פה, התבגרתי ובגרתי, ילדתי שני בנים לתפארת ( בשיא הצניעות ) ואני מאחלת לך שתזכי להנות מהם ומכל חבריהם וחברותיהם....כי הם בעצם זה את....הם העתיד שלך , הם הדור החדש של מדינת ישראל
מדינה יקרה שלי, שלנו. אני באמת אוהבת אותך מדינה יקרה שלי - אין לי ארץ אחרת
חג עצמאות שמח

למעלה