חגיגות יום העצמאות

dafgol

New member
../images/Emo104.gif חג שמח מהדור הצעיר ../images/Emo104.gif

ברי ויובלי אתמול, עם החולצות שקיבלו כל ילדי העיר לקראת הטקס שנערך אתמול ביד-לבנים. גאווה...אין לי מילה אחרת לתאר את מה שהרגשתי אתמול כשכל ילדי השכונה הסתובבו פה אחה"צ עם החולצה הזו. ( הפריעה לי הפרסומת בגב החולצה...אבל ניחא.....)

S r 35

New member
הנה עדכון עצמאות שלנו ../images/Emo104.gif../images/Emo166.gif../images/Emo102.gif

התחלנו את הערב על המרפסת של החבר שלנו. הילדים העדיפו להישאר אצל הסבא והסבתא בקריות ואנחנו בילינו לנו עם חברים: ראינו את מופע הזיקוקים המרהיב של חיפה (יהב באמת השקיע השנה
) נהננו מאוכל טעים (אני מפוצצת) ומחברה נעימה. אחרי הכל חזרנו לקרית אתא אל הילדים (שכבר נרדמו) ואפילו הספקנו עוד להנות מההופעות השוות שהיו כאן = אנחנו הספקנו לראות את קצה ההופעה של הראל סקאת ואת המופע של משינה. שיהיה לכולכם יום עצמאות שמח, ומלא כייף

לולי72

New member
ואנחנו היינו באמפיתיאטרון

ואודי - בתוך הדגלנים איפה אתה היית? היה מאוד מאוד נחמד, כל ההופעות המקומיות, יובלי ישבה מרותקת, כמובן שאיך שהגענו לאמפי היא ביקשה "שערות סבתא", עוד בצהריים היא הכינה אותי לזה. ראינו את מה קשור שחשבתי שיופיעו לפחות חצי שעה, ואכזבו אותי כשהופיעו 10 דקות בקושי. הזיקוקים היו חוויה מתקנת למה שעברנו הקיץ ונהנינו מאוד, חזרנו ב- 24:00 והיה כיף.

dafgol

New member
מכיוון שאני עם חום וחלושס לא טיילנו

מינגלנו אתמול בערב בקטנה....עוד מעט הולכים לחברים ל
יום העצמאות, במשך היום השתדלתי לנוח כמה שיותר, בלילה לא עצמתי עין..... נראה לי אני מתחילה לנתק טלפונים בשעות הצהריים....
תמיד מפריעים לנו לנוח..... הגרון שלי שורף ואני מרגישה ככה בערך
.... שטויות.....יעבור..... המשך חג שמח

הנפנו את דגל ישראל במרפסת ענקקקקקקקקק

אבילה שלי קנה דגל ישראל - כן באן בניו יורק במידות של 2 מטר על מטר וחצי ענקיייייייי AND VEWALLA....... והוא תלה אותו על מעקה המרפסת כך שכל מי שעובר ברחוב - אין סיכוי שהוא מפספס את הדגל גאה בו שיהיה לנו יום עצמאות שמח נשיקות מהCARRY'S

dafgol

New member
../images/Emo104.gif מרגישים את הגאווה שלך עד לכאן ../images/Emo104.gif

לולי72

New member
../images/Emo165.gif הודעה חשובה, תקשיבו לרדיו חיפה

מתחיל שם עכשיו מצעד 100 השירים של הילדים. תהנו.

ע ו מ ר 4

New member
חג שמח../images/Emo102.gif../images/Emo170.gif

ואני לא ממגדל העמק...רק שכנה שלכם. ולא יודעת למי ואולי היא במקרה כאן,אז רוצה להודות לבחורה נחמדה בעלת גיפ שחור עם ילדה קטנה,שנסעה אתמול אחר הצהריים בכביש שממול למיתחם החדש,נסעה עד לכיכר המרכזית...הסתובבה ועצרה ליד הבן שלי..החייל שחיכה על הכביש. הציעה לו לקחת אותו עד הבית. הילד חיכה לאבא שלו...וגם יש איסור לעלות על טרמפ לא מוכר. אז לך...ואולי את כאן במיקרה...אלפי תודות וירבו אנשים טובים כמוך בדיוק כמו בשיר:"אנשים טובים באמצע הדרך" תודה ממני ומהילד...שאמרת לו:"אתם הצנחנים משהו"

dafgol

New member
ממש מרגש ../images/Emo23.gif

אין לי מושג מי האשה המקסימה הזו, אבל אני בהחלט שמחה לדעת שיש עוד אנשים טובים באמצע הדרך. מסרי לילד שלך שישמור על עצמו
שילך בשלום ויחזור בשלום הביתה בכל שבת וחג
גם שכנים ושכנות מתקבלים פה בברכה
חג שמח ו
ששיתפת וריגשת.
לאשה עם הג'יפ השחור.

dafgol

New member
אמן אמן אמן ../images/Emo57.gif

קיבלתי את המסר רק לא מצליחה לשלוח , אנסה יותר מאוחר לשלוח שוב

למעלה