הפורום מת

moe7

New member
זה בדיוק העניין,

הבחורה בתמונה הינה אותה סופרת ולא היחצנית (ההנחה יית שאם אליהו מסתובב עם בחורה בשם 'אמה' היא, ככל הנראה, מקורבת להפקה. אלא שאמה זו הייתה מקורבת לאליהו ולא להפקה עצמה, מוזר שהוא טען שאינה מפורסמת, כל מי שיוצר חשוף (ברמה זו או אחרת) לאור הזרקורים של תעשיית הבידור, בייחוד כשהוא מזוהה עם כל כך הרבה גופים עניקיים כמו גברת יער (עם דאבל R) השמועות החדשות האלה יוצרו תתמונה מאוד ברורה ודי אמינה, ואני סגורה על זה שאליהו לא מרוצה מההדלפות הצהובות האלה ואני מרגישה נורא בגלל שנחשפתי לזה. BETTER SAFE THAN SORRY. ובקיצור; אמה פורסט הסתובבה עם אליהו בפראג, וכעת הם בלוס אנג'לס. היא מתגוררת בכלל בניו יורק ונולדה בלונדון. הדבר היחיד שעדיין לא ידוע עליה הוא תאריך הלידה

Piece of Wood

New member
התבלבלתי לגמרי../images/Emo19.gif|אליהו|

אז למה היה כתוב שזאת אמה קופר? [איפה שמצאתי את התמונות, אני כבר לא זוכרת אני פשוט זוכרת שזה היה רשום שם]. ואם זאת האמה השניה אז איך אמה קופר קשורה לכל הסיפור הזה?

moe7

New member
הידיעה המקורית הייתה מבולבלת

הם חשבו שזוהי אמה קופר, האמה היחידה שתופיע בקרדיטים של "הכל מואר", אבל האישה מהתמונות אינה אשת יחסי הציבור של הסרט, אלא הסופרת. כנראה שאליהו ואמה קופר מעולם לא הסתחבקו, פשוט לא היה לנו מושג איך באמת קוראים לה

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifאני כל הזמן שוכחת כמה שהוא

צעיררר מה הוא רק בן 23 עוד מעט...כמו אחותי ולרגע אני חושבת מה קולג' עכשיו הוא נזכר ואז כזה אההה הוא רק בן 23 מסקנה:אליהו עשה ה-מ-ו-ן בחיים שלו והוא רק בן 23!!! אני גאה בו
חחח כאילו גיליתי לכן משהו שלא ידעתן

moe7

New member
בעיני הוא דווקא כבר לא מאוד צעיר,

קולג' הוא בעיקר לילדודס בני גילי.

moe7

New member
../images/Emo8.gif

SURE. אם אשמע שמועות זדוניות נוספות, תמיד יהיה עם מי לחלוק אותן

Piece of Wood

New member
חחח...משהו חמוד../images/Emo6.gif../images/Emo19.gif|אליהו|

נראה לי הראיון הראשון של אליהו. כאן הוא ממש חמוד פה, והוא אומר איזה 700 פעם "you know"

למעלה