"שודדי הקאריביים 3"

westlife 4ever

New member
../images/Emo105.gif"שודדי הקאריביים 3"

על רקע ההצלחה המסחררת של הסרט השני בסדרה, בימים אלו נשלמים צילומי הסרט שיסגור טרילוגיה. תמונות מהסט בברמודה מאת כתב "עניין מרכזי" 25 במאי 2007. למתעניינים, זהו התאריך בו יעלה לאקרנים הסרט השלישי בסדרת "שודדי הקאריביים". ג'וני דפ, אורלנדו בלום וקיירה נייטלי יחזרו לסיבוב נוסף. על רקע הידיעות על הופעה קולנועית נדירה של קית' ריצ'ארדס, בתפקיד אביו של ג'ק ספארו, אנו מקבלים שורה של תמונות מסט הצילומים בברמודה. לאחר ההצלחה של הסרט הראשון, שני הסרטים הבאים מצולמים יחד, גב אל גב בסט מיוחד בהשקעה של מאות מיליוני דולרים בקאריביים. סצנות מסוימות צולמו באולפנים בהוליווד אך הקרבות בלב ים הוסרטו בברמודה. בינתיים אנו מדווחים על משא ומתן שמתנהל כעת בין אופלני דיסני לג'וני דפ בקשר לשלושה סרטים נוספים בסדרה. במידה ויסכים דפ לגלם את ג'ק ספארו עד הסרט השישי, גם שאר השחקנים, לרבות נייטלי ובלום, ילכו בעקבותיו. דפ ידוע כאחד שבוחר בקפידה את הופעותיו הקולנועיות וכסף כלל לא מדרבן אותו לככב בהפקה כזאת או אחרת. אפשר להיות אופטימיים לאחר שדפ הצהיר כי הוא מאוהב בדמותו של ספארו ובעיקר בזכות העובדה שהיה מועמד לאוסקר על הופעתו בסרט הראשון. הכתבה נלקחה מכאן אפשר לראות שם גם תמונות מתוך הסרט. לא יודעת אם שמו כבראבל בכל זאת שיהיה...

NeKoGiRl

New member
ייההה

ייששש יהיה סרט שישי.. להלהלה איזה כיףף..
*רצה לספר לחברה*

shaya23

New member
אהה.. זה נחמד.. אבל תעצרו ותחשבו

לרגע.. שישה סרטים באמת יועילו לשחקנים? כלומר-אני אשמח אם יהיו שישה סרטים אבל טרילוגיה לדעתי זה מספיק נראה לי שאחרי הסרט השלישי הסרטים כבר יפסידו בקופות כי זה כבר יימאס לדעתי..

gbck trs

New member
ואללה..

ואללה..צודקתת! אבל אני כל כך אוהבת את הרעיון של הסרטים האלו שלא אכפת לי אם הם יכשלו העיקר שיצאו ואנחנו נוכל לראות אותם!

gil38

New member
!!!../images/Emo202.gif../images/Emo127.gif

אני ממש רוצה שיהיו עוד סרטים כי בנתיים הם רק משתפרים!! אבל לפי דעתי במקום שיהיו ישר שישה שיהיה קודם חמישה שיחכו קצת...=] אבל בכל מקרה אני בהחלט רוצה יותר משלושה...
איפה יש תמונות???

westlife 4ever

New member
../images/Emo105.gifבקשר לתמונות../images/Emo37.gif

הבאתי לכם קישור ישיר לתמונות אבל האתר כנראה לא נותן את זה ישיר ולכן, אם תשימו לב, הוא משנה את הכתובת לדף הבית של האתר.... תנסו לחפש שם

VIVIAN3

New member
דעתי על הנושא

זה נראה לי קצת מוגזם לעשות שש סרטים אני מבינה את המפיקים הם התלהבו מההצלחה של הסרט אז הם רוצים לעשות סרטי המשך שעדיין יהיו מבוססים על המקור אבל מספיק שזה יהיה טרילוגיה כמו שר הטבעות חבל שזה יהיה שש סרטים כי לרוב האנשים יש מן תיאוריה כזאת שככל שעושים יותר סרטי המשך, הסרט מאבד את הקסם שהיה לו בהתחלה זה מבחינת קהל ומעריצים מבחינת השחקנים, למרות שג'וני אמר שהוא לכאורה "מאוהב" בדמות שלו זה הכל תלוי בתסריט ואיך שהסרטים יתנהלו אני חושבת שדי ימאס להם להיות באותם תלבושות שש פעמים, אותו תסריט מחוכם שש פעמים, אותם פעלולים ואפקטים שש פעמים ובקיצור זה חוזר על עצמו שש פעמים אז לדעתי הם לא צריכים לעשות עוד סרטים טרילוגיה זה מספיק.

gbck trs

New member
????

מה הקשר.... ברור שזה לא יהיה אותו דבר... התלבושות השתנו אם לא שמת לב גם עכשיו..הפעלולים גם אפילו הנושא של הסרט... ונכון שזה קשור לתסריט והרעיון של הסרטים הבאים....אבל לא נראה לי שזה בגלל תלבושות, אפקטים ושאר השטויות האלו!

gil38

New member
אני חושבת....

שאם יהיו תסריטים טובים.. ככה טוב שיהיו עוד סרטים הכל תלוי לפי הסיפור, התוכן ולא לפי המספר!!!

gbck trs

New member
ישששששששש

יוווווו! אני בשוקק..... אמןן שיסכיםםםםם העיקר לראות כמה שיותר את אורלנדו עם השפם הסקסי הזה...חחח:) תעדכני עם הוא יסכים או לא...

gil38

New member
צודקת...

גם השפם.. וגם הגוף- אחח אורלנדו כלכך סקסי בשודדי הקאריביים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה