"שודדי הקאריביים 3"

6 סרטים?../images/Emo12.gif

לא נסחפו קצת?
אני עוד לא יודעת איך הסרט השני כי עוד לא ראיתי אותו אבל לעשות 6 סרטים בסדרה זה קצת מוגזם מדי...מזה סטייל ג'יימס בונד?מיליון סרטים ואפאחד לא באמת זוכר מה היה ראשון
אני ממש לא בעד עוד 3 סרטים לסדרה..שייסגרו עם שלושה וזהו..על מה הם רוצים לספר בשלושת הסרטים הנוספים?על הנכדים של הנינים של אליזבת' ו-וויל?
למרות שאני אוהבת את הרעיון של הסרטים וזה יכול להיות נחמד עוד כמה סרטים בסדרה שה"ק אבל 6 זה מוגזם מדי...כשמוסיפים עוד ועוד סרטים לסדרה רק בשביל לעשות כסף הסרט גם נראה ככה..כלומר,פחות מושקע,העלילה כבר לא מעניינת וכ' וכו'..

westlife 4ever

New member
../images/Emo105.gifתראו מה אני חושבת...

אף פעם אי אפשר לדעת אם באמת יהיו שישה סרטים אם הם עכשיו (זה יקרה בשנה הבאה חח) יוציאו את הסרט השלישי בסדרה והוא יצליח, אז למה שהם לא יעשו עוד סרט? הרי הסרט הצליח להם לא? אז הם ינסו להוציא שודדי הקאריביים4 ואם הוא יצליח, אז עוד אחד...

gbck trs

New member
לפי דעתייי

אם הוא מסכים ויש חוזה שהם עושים עוד 3 הם חייבים לעשות...! זה חוזה.... אי אפשר לשנות אותו... אז אם הם קובעים בטוח שיהיה!

אורושהה

New member
מה פתאום!!

ראיתי אתמול את הכתבה שהיתה על שודדי הקריביים בגיא פינס בהוט וי או די (16.7) והמראיין דיבר עם המפיק והמפיק אמר שמקסימום הם יעשו ארבע סרטים ושהוא בחר בטריולוגיה מראש.. והמראיין שאל אותו אם הוא מתכוון לעשות המשכים כמו 5 או 6 והוא אמר לא בבירור!! הוא אמר גם שאת הסרטים (השני והשלישי) הם צילמו ביחד .. מי שרוצה לראות את הכתבה שייכנס בהוט וי או די לתוכנית של ה 16.7

למעלה