rshamir

New member
כן

ראינו כמה חיובית היתה הפעם הקודמת שהולי היה טוען לכתר לאליפות.

Gery_Roif

New member
אבל...

כאן מדובר בזכייה בתואר במיין איבנט. אף אחד ממי שהזכרתם לא קיבל פוש למיין איבנט ע"י זכייה בתואר בהופעת הבכורה שלו שגם היה קרב הבכורה שלו. זה אומר שהם מאמינים בו. רפי, כריסטיאן זכה בחגורה אחרי שהוא התערב במספר קרבות של אדג' לפני כן. אז, נכון - זכה בקרב בכורה שלו, אבל לא קרב בכורה שהיה גם הופעת בכורה, אבל לא נתקע בסמנטיקה, שכחתי את זה, כי זכרתי שכריסטיאן הופיע זמן מה לפני זה. לגבי קייל קים, לא היה כל תכנון שהיא תזכה. זה קרה בגלל שג'אז נפצעה אם אני לא טועה. לין זכה בתואר אחרי שהוא כבר היה ב-ECW וב-WWF ב-2000(נדמה לי). זה היה זמן רב אחרי שהוא השתתף בטורניר בו טקה מישינוקי זכה, אחרי שמקמהן הכריח את NEW-JAPAN לוותר על התואר שאז הוחזק ע"י שינג'ירו אוטני.

hirshfe

New member
אני אחלק את התשובה לשני חלקים

החלק הראשון - קרלוס אני לא מאמין שלתת תואר למתאבק בקרב הראשון שלו זה דבר חכם. לא משנה גם כמה טוב הוא. זה פשוט מוריד מהרמה של התואר שלא צריכים להתאמץ בשביל לקבל קרב (לא שזה חדש) הקהל עוד לא יודע איך להתחבר לדמות וכבר היא אלופה פשוט לא זה לא הייתה לי בעייה שיישר ייכנס לפיוד עם האלוף ואפילו שיינצח אותו בקרב הראשון שקרב לא על תואר ואף שייזכה באליפות. אהל תנו לזה לפחות חודש לגבי הולי - אני התכוונתי שאני גג הייתי מכניס אותו לפיוד על תואר ארה"ב לא נותן לו זכיה

deathcaster

New member
תגובה לגרי ולכולם !!!!

קרליטו - נא ראה הודעה תחתונה שלי . בוב הולי - הוא עובד בצורה חלקה ? , מה גורם לך לחשוב כך ? הוא ללא ספק מתאבק OLD SCHOOL טוב , כמו JBL , אבל עובד חלק ?! ג'ינדרק - מסכים לחלוטין - הצרה היא שעיכבו אותו עם הזריקה שלו ל- OVW , עם הגימיק של " LEX LUGER 2 " הדבילי , אני רק מקווה שהפעם ישתמשו בו כמו שצריך . קידמן - מסכים , אני רוצה לראות אותו שוב מול מיסטריו , הם עובדים נהדר גם אחד נגד השני וגם כזכור כצמד , יכולים להיות לנו קרבות עתידיים מצויינים בין המרובע של : קידמן / לונדון / מיסטריו / ספייק . פיוד בין אורלנדו לבוקר ? - מה יש לכם בזמן האחרון עם הקטע הזה ? יש לכם משהו נגד שחורים ? סתם סתם - אני גם מקווה לראות פיוד כזה , אבל צריך לבנות את זה טוב , כי שניהם הילים כרגע , אורלנדו צלוב .....בלה בלה בלה . היידנרייך ? - כאן אני בכלל לא מסכים איתך - אפילו שהוא דרס את טייקר , אתה לא הרגשת שהקהל מעורב יותר מדי , למה ? 1. לקהל די נמאס מהנסיונות האינסופיים של " לנסות להרוג את האדם שלא ניתן להרגו " 2. היייייידנררייייייך מסריח , הקהל לא שם לב אליו , אין בו כלום , לא האבקות , לא מיקרופן , הוא לא יודע למכור , רק לצעוק FUCK ו- SHIT , אפילו לות'ר ריינס בקטע שהוא עבד על אנשים בקניון בתוכנית מתיחות צעק FUCK ו - SHIT יותר טוב ממנו . 3. כואב לי להגיד את זה , סליחה אלכס , אבל טייקר כבר עייף ...ונכון שהוא מצויין בלקדם מתאבקים צעירים , אולי בין הטובים בהיסטוריה , אבל אפילו הוא , THE PHENOM , לא יוכל לקדם " ארון שבור " כמו היידנרייך ...הדבר היחיד החיובי שאף פעם לא יכול לאכזב שמעורב בסיפור הזה , הוא כמובן היימן , אבל גם הוא לא הצליח , לא מצליח ולא יצליח לקדם את הייייייידנריייייייך , זו דעתי , אני אשמח אם זו תתגלה כטעות , לא יהיה אדם יותר שמח ממני מלהתבדות על טעותי .

nadavr1

New member
אז ככה

אני גם אחד מהיחידים כאן שממש אוהב את הרדקור הולי. הוא לדעתי אחד המתאבקים הטובים ביותר כרגע, וכמו שגרי אמר, קרב בינו לבין JBL הוא קרב קלאסי ללא יותר מדי BS.

HHHHBBBBKKKK

New member
שרשור סמאק דאון../images/Emo58.gif

כמו שציפינו, אלוף ארה"ב חדש בהופעת בכורה, קרליטו קול (המוכר כקרלי קולון) מנצח את ג'ון סינה שהולך לצלם סרט (ואני עדיין חושב שהגיע לבוקר לקחת את החגורה וללכת אולי לפיוד עם קרליטו). הרדקור הולי מנצח את ברדשואו (מראה כמה המצב חמור בסמאק) ריי מיסטריו מנצח את קנזו סוזוקי. ביג שואו מנצח את מארק ג'ינדרק. בילי קידמן וצ'ארלי האס מסיימים את הקרב ללא הכרעה.

YShhh

New member
../images/Emo58.gif קרליטו- הטמטום החדש...

רציתי לומר לכם שלפעמים ה WWE מעצבנים אותי עם הסטוריליינים שלהם... בסמאקדאון האחרון קרליטו נכנס לזירה בפעם הראשונה והתמודד מול ג'ון סינה על אליפות ארה"ב. היה קרב בינוני מאוד, קרליטו לא הרשים במיוחד. בסופו קרליטו ניצל רגע שהשופט לא ראה ופיצץ את סינה עם השרשרת שלו בפרצוף. מה שנתן לו את הספירה ל-3 ואת אליפות ארה"ב (!!!!!) [יש תמונה מצורפת] נכון שזה קונספט נחמד אבל לאור העובדה שקרליטו בכלל לא הרשים והוא, לפי דעתי, דמות מסריחה- אני לא חושב שזה מתאים. מילא, אם זה היה איזה מפלצת כמו היינדריך או מתאבק מוכשר טכנית... בפרומו של קרליטו שהראו בשבועות לפני שהוא הגיע רואים אותו על החוף הקריבי מדבר שטויות ואז אומר דברים מגוחכים כמו:"ילדים הם מעצבנים, רעשנים וטיפשים" בלה בלה בלה!!! טוב שהוא לא אמר "ילדים זה קקי"... נו באמת, הדמויות האלה כבר מוצו בשנות ה-80 של הWWF. הקהל לא מחפש דמויות כאלה יותר. בזמן האחרון יש יותר מידי סטוריליינים מסריחים כאלה, לדוגמא הסיפור של קיין והחתונה עם ליטה והתינוק... פשוט קשקוש- אמנם היו קרבות טובים מאוד בין קיין למאט הארדי אבל למה להמציא סיפור מעפן כזה... בקיצור, ל-WWE יש כותבים מצויינים וסטוריליינים מעולים, אבל לפעמים יש להם פאשלות כמו קרליטו. אני מקווה שסינה יקרע אותו ויחזיר לעצמו את התואר

Sid

New member
../images/Emo58.gifנכון...

הדבר שעוד יותר מוריד מהערך של אליפות ארה"ב בעקבות זה שהוא זכה זה שלפני כן היתה סדרת קרבות מפרכת בין סינה לבוקר בשביל אותה אליפות אז השניים היו צריכים להתאבק אחד עם השני 5 פעמים בשביל האליפות ואחרי כמה ימים בא איזה פומיקי אחד ובפעם הראשונה שהוא מתאבק הוא זוכה באליפות סתם כך.

deathcaster

New member
גם אני אגיב( ספוילרונים )

עופר : אני מסכים איתך לחלוטין לגבי קרליטו - החלטה גרועה מאוד , לא רק לתת לו את התואר בדביוט שלו , אלא בכלל לשים אותו בדביוט מול סינה , נכון שסינה הולך לצלפ סרט , אבל היו יכולים לתת לבוקר לנצח בללא רחמים , ולבנות פיוד שלו מול קרליטו . ואם קרליטו יתגלה ככשלון חרוץ ? , ייתכן שהוא מתאבק מעולה , פרפורמר מעולה , אבל הוא לא יקבל היט מהקהל ׁ ( חיובי או שלילי ).......ה- WWE הציגו כאן מהלך שיווקי גרוע , בלי לעשות עבודת הכנה , בלי לבחון את השוק ....אבל זה שהם לא גאונים בכלכלה ושיווק , זה לא חדש . לגבי JBL + הולי : JBL - לכל המקטרגים למיניהם , כנראה שאתם בהכחשה עמוקה , גם אני הייתי כמוכם , אבל ברדשאו התגלה כאחד שמספק את הסחורה , נותן קרבות טובים , כן , כן , קרבות טובים !.......הוא בהחלט מספק את הסחורה על המיקרופון ונותן עם או בלי ג'ורדן סגמנטים טובים ולדעתי המצחיקים ביותר שראיתי לאחרונה , הפיוד עם טייקר לאחרונה , צר לי להודות אבל גילה צדדים חיוביים רק מצד ברדשאו , מטייקר לא ראינו שום דבר חדש ! הולי - אני בהחלט אשמח לראות אותו מקבל טייטל שוט ......אבל לא יותר מזה .

TheBestThereIs

New member
(ספוילר)דעות ומחשבות על סמאק'

הסידרה בין בוקר לסינה היתה נחמדה ודי איכותית אבל לא משהו מדהים בצורה מיוחדת. דבר אחד טוב יצא מכל הסיפור של קרליטו וזו איזו שהיא תפנית חדשה ומרעננת בכתיבה של סמאק' ואולי עכשיו יקפיצו את בוקר למיין איבנט נגד בראדשו.בראדשו משופר זה טוב,אפילו טוב מאד אבל כשיש לך אנשים כמו אדי,בוקר ואנגל בסביבה זה פשוט ביזבוז לתת מיין איבנט לבראדשו משופר ובאמת-יש שיפור!!! לא ראיתי עדיין את סמאק' אבל לפי הטוויסט החדש של קרליטו אני מצפה לסמאק' מענין ובקשר לבוב הולי,"השם ירחם"...

pufpuf

New member
מחשבות על סמאקדאון

תראו מי כאן! קרליטו היט! זה נראה כאילו סינה נורא מתאמץ להיות דה רוק, אבל הוא לא, וכל הקטע ההתחלתי יצא מעפן בגלל זה. קרליטו נורא עצבן אותי אבל לא עיצבון של היל טוב, אלא מסוג אקס פאק. אוף! שוב פעם אני חוזר על זה, הגימיק של סוזוקי כזה ענק, אבל למה הוא חייב להיות חרא של מתאבק?! אם יש זוג אחד שאני מקווה שהוו וו אי יעשו לו הפרדה לפיוד כמו שהם נוהגים בכל זוג שני, אני מקווה שזה מיסטריו ואר וי די. בראדשו נגד הולי = סאקפסט. לא נורא, שבו הבא זה נגמר בקרב הארדקור. הימור שלי, אורלנדו יתערב ובראדשו ינצח, ואז בעקבות העימות בין בוקר טי לאורלנדו שהיה בתוכנית האחרונה בוקר יבוא וגם יתערב, יחזור להיות פייס והיריב הבא של גבל הוא בוקר טי (וזה מתאים גם לקרבות האוס שואו שהיו בין השניים לאחרונה) צ'אביטו חוזר עוד שבועיים! הקטע עם היי דנ רייך היה כל כך עלוב. הזכיר לי את התוכנית שחושפת את הסודות של הרסלינג. הנה חשיפה, האנשים האלה הם לא באמת סתם אנשים מהקהל! זהו, עכשיו כשבילי קידמן היל המהלכים ההתקפיים שנראה ממנו זה בעיטות אגרופים וברך לגב? (לא שהיה לו הרבה יותר מהלכים קודם, אבל בכל זאת...) אני שונא שכשמישהו הופך להיל בוו וו אי אז אסור לו יותר לעשות תרגילים כדי שחס וחלילה הקהל לא יריע לו בטעות. טייקר נעלם! יופי! עכשיו שלא ימצאו אותו לעולם! ואוו, קרליטו יודע לקבל מכות טוב. זה נראה לי היה הקרב הכי טוב של סינה שראיתי השנה. אומנם כמובן בגלל שקרליטו הוא היל אז אסור לו לעשות יותר מדי תרגילים התקפיים שהם לא אגרופים בעיטות ומרפקים, אבל אני מוכרח לציין שבכל זאת הצלחתי להתרשם. לא רע בכלל. למעשה...קרליטו שולט! לא ממש מפריע לי שהוא זכה בתואר, לפחות לא כמו שחשבתי שיפריע לי. סך הכל עשו את זה בצורה טובה, ונהניתי מאד מהקרב, ובסך הכל זה לא כאילו יש לתואר הזה חשיבות או למישהו אכפת ממנו מאז שאדי גררו הפסיד אותו, אז שיהיה. אם זה מכניס בגדול מישהו שלמרות שמוקדם מדי לדעת, בכל זאת נראה די טוב, אז זה מספיק טוב בשבילי.

rshamir

New member
קרליטו לא היט

שכח מזה, אתה לא תכניס את הביטוי הזה לשפה, זה לא יצליח לך. קרליטו קול.

למעלה