הישרדות 12.16

מה יש לכם מטרי אני בשוק !!!../images/Emo46.gif

טרי היה השחקן הכי טוב לאורך כל העונות וראיתי את כולן הכי הוגן הכי איש צוות הכי נחמד !!! חבל שהשבט שלו סרח ולא החזיק לפחות הוא קיבל מכונית והמון פרסים במהלך התכנית !

snier1991

New member
אנשים לא שורדים בזכות הגינות

והוא זכה בפרסים כי העונה מהאיחוד לא היה אחד חזק למעט טריי אם נשווה לעונ שביעית אני מבטיח לך שהוא כמעט לא היה זוכה בחסינויות עם רופרט וברטון

snier1991

New member
היא לא התנסחה מי יודע מה

היא השיגה את ברוס שיין ואני נוטה להאמין שגם קורטני אבל אלו היו קולות בטוחים היא הייתה צריכה להשיג את סאלי בטענה שהן דומות ושתיהן בנות צעירות שהיו ביחד מההתחלה או הבטחה מטריי לפני שהיא מעיפה אותו בטענה שהיא עזרה לו לקראת הסוף והעיפה אותו רק בגלל שהיא תחרותית וידעה שאם הוא יהיה היא תפסיד בטוח כי כולם אוהבי אותו(גם ליטוף לאגו וגם תחרותיות כמו שהוא אוהב בנוסף במקום לבחור בסירי כדמות המשפיעה ביותר היא הייתה צריכה לבחור בקורטני שעזרה ה והייתה חברתה הטובה ביותרובגדה בה רק בגלל שנדחקה אל הקיר והיא לא טיפוס עוצמתי כמוה או משהו כזה ואין ספק שקורטני היא אלישיה החדשה לא הפסקתי לצחוק כשהיא דיברה על זה שהיא ציפור והיא לא יכולה לשמור טינה

ForeverBS

New member
וואו! אתה ממש צודק...

יש מצב שהיא הייתה זוכה אם היא הייתה עושה את מה שאמרת.

DevilishSmile

New member
רק אם לדניאל היה מוח היא הייתה זוכה

אם היא הייתה מעיפה את אראס..כולם היו מצביעים לה ולא לטרי.. ואז היא הייתה זוכה.. אבל היא בחרה לעשות את הדווקא לטרי והעיפה אותו.. כמה טימטום יש באדם אחד..

לא ראיתי,אבל עכשיו אני יודעת שאראס

ניצח!!! יש! כ"כ הגיע לו. הוא היה שחקן פשוט טוב,הוא ידע לפעול,הוא עשה הכול כמו שצריך! העונה הזאת הייתה קצת יותר חלשה,והתאכזבתי שלא היה את המכירות הפומביות,ואת הקטע של המכונית (כי זה לא פייר שנתנו ככה סתם לטרי מכונית). התאכזבתי שהוציאו את סירי,כי באמת אהבתי אותה,אבל בכל עונה יש את זה שלא מצליח כמעט בשום דבר,ונשאר בין האחרונים. (דוגמאות: עונה 11: לידיה. עונה 10: קייטי ששנאתי אותה). אני מקווה שהעונה הבאה תהיה יותר טובה

invAsion

New member
מהרגע שדניאל העיפה ../images/Emo103.gif

את אראס נגמר המשחק שלי בעניין. אראס ודניאל הם שני מטומטמים מקאזיה, ובאמת לא אכפת לי מי מהם ינצח. היה ברור, בכל מקרה, שזה יהיה אראס. דניאל הייתה טיפשה מספיק להעיף את טרי ולהוסיף לעצמה עוד קול נגדה במושבעים. בקיצור - סוף מאכזב לעונה טובה.

בלי לדבר ככה על אראס

הוא היה שחקן פשוט מצוין העונה. הוא היה טוב באתגרים,הוא לא בגד במי שהבטיח לו ברית (לפחות לא כמו דניאל) וזה פשוט הגיע לו

קובי221

New member
מתי תביני שלבגוד זה שם המשחק?

כלומר לבגוד שצריך- כדי להתקדם!

snier1991

New member
טעות.לבגוד ולא לגרום לאנשי לחשוב

שאתה מנייאק זה שם המשחק(סירי בעונה הזאת היתה כזאת המנצח בעונה החמישית היה כזה כריס בעונה התשיעית היה כזה ליל וסנדרה ב7 רייף היה ב11)

invAsion

New member
מהרגע שדניאל העיפה ../images/Emo103.gif

את טרי נגמר המשחק שלי בעניין. אראס ודניאל הם שני מטומטמים מקאזיה, ובאמת לא אכפת לי מי מהם ינצח. היה ברור, בכל מקרה, שזה יהיה אראס. דניאל הייתה טיפשה מספיק להעיף את טרי ולהוסיף לעצמה עוד קול נגדה במושבעים. בקיצור - סוף מאכזב לעונה טובה. ואראס מטונף ומעצבן :<

למעלה