והזוכה של "אירו-ליג 2011" הוא...

SaintJohn

New member
../images/Emo106.gif והזוכה של "אירו-ליג 2011" הוא...../images/Emo106.gif

זה לא הוא, זה הם! אלו הם תוצאות הגמר הגדול: Last Child - 3 Rats in the Cellar - 3 Movin' Out - 2 הגמר הגדול לשנת 2011 הסתיים בתיקו, ובמצב הזה אין אפשרות להעניק את הכתר לשיר אחד ויחיד. אבל - יש לנו תקדים משנת 2008 שעוזר לנו, ולפיו במצב של שוויון אין לנו זוכה אחד, אלא לשניים! אני בטוח שתסכימו שלשני השירים מגיעה ההכרה וההערכה ההוגנת לתמיכה ששניהם קיבלו לאורך כל הדרך, ולכן הכתר היוקרתי של טורניר האירו-ליג לשנת 2011 מוענק בזאת לשירים:
Rats in the Cellar ו-Last Child
עבור Rats זו זכייה שנייה, ומאוד מעניין שגם הפעם הוא זוכה ביחד עם שיר נוסף, כמו בזכייה הראשונה שלו ב-2008 (עם Movin' Out). ועבור Last Child זו זכייה ראשונה והיסטורית, וסופסוף הוא לא Last
ומן הראוי להזכיר גם את Movin' Out, שנתן פייט, ולא היה רחוק בכלל מזכייה שלישית ברציפות. אני חושב שאפשר להגיד שטורנירי האירו-ליג בשנים האחרונות, ובמיוחד משחקי הגמר, מראים על טעם והעדפות עקביים של חברי הפורום, אבל כיף בכל פעם לעשות ביחד את הדרך מההתחלה, ומבחינתי זה לא דבר רע שיש כמה שירים שכל הזמן מגיעים רחוק. אישית, אני גם לא ממש בעד "לתת גם לשירים אחרים לנצח", כמו שצויין פה כמה פעמים, כי הרי המטרה היא שהטורניר יצביע על ההעדפה הכללית שלנו. שירים מסויימים זוכים כי אלו השירים שאנחנו באמת אוהבים, וזה מה שהטורניר מראה לנו. אני יודע שהיה יותר מעניין אם בכל פעם שיר אחר היה זוכה, אבל אז הפרוייקט כולו יהיה פחות אמין. אבל לא נורא, מטרה חשובה לא פחות, היא שנהנה לעשות אותו ביחד פה בפורום. אשמח אם תפרטו איך היה עבורכם הטורניר - מה היה טוב, מה פחות, עם מה להמשיך, את מה לשנות, רעיונות לשיפור, ובכלל פידבק שלכם, שאדע לעתיד. חשוב לי לציין שבלעדיכם הטורניר לא היה מצליח. זה ממש מבאס כשרק 5 אנשים משתתפים, ובהתחלה לא ממש רציתי להריץ את האירו-ליג מבלי לדעת שיהיה מספיק אנשים שישתתפו קבוע. אבל שמחתי לראות שנרתמתם לפרוייקט ושהשתתפתם בקביעות, ועוד יותר שמחתי לראות שחבר'ה כמו סבטלנה ונועה לא נטשו את הפורום לגמרי. שמחתי גם שהאירו-ליג הפיח חיים חדשים בפורום, ושבין היתר גם יצא לנו להיפגש. אז מגיעה תודה מאוד גדולה לכל מי שכתב והשתתף ותרם והצביע
. כשאתם כותבים פה אז זה אומר שהפורום חי ונושם, על כל המשתמע מכך. בגלל זה חשוב לי שתהיה המשכיות לפעילות המחודשת פה בפורום גם אחרי הטורניר, ושכל מי שנמצא פה ימשיך לכתוב. אפילו תרומה בתגובות זו תרומה משמעותית, כי גם יש יותר עניין, וגם יודעים שנמצאים פה אנשים ושיש עם מי לשתף כל דבר שרוצים לכתוב. אז שוב, המון תודה לכל הנוגעים בדבר, וכמובן תודה חשובה מאוד לשלומית שעזרה עם ההאדמה והנעיצות!
נתראה ב"אירו-ליג 2012", וכמובן בכל יום פה בפורום עד אז

HeAVeN or HelL

New member
../images/Emo24.gif

תודה על הטורניר :) היה כיף וקשה כרגיל... שמחה ששניהם ניצחו, התלבטתי ביניהם. אני אשתדל לעלות לפורום תמצית קצרה כשאתחיל לקרוא כל פעם קצת. נחשוב על עוד משחקים :)

בָלבָל

New member
../images/Emo2.gif

באמת אפילו לא מייל תזכורת קטנטן?
הייתי בוחרת LC... אז הוא כבר היה אמור לזכות עם 2 קולות מפוספסים :) תודה על אירגון האירוליג נועם!! כרגיל מהנה ותמיד כיף שיש מסורת

SaintJohn

New member
פעם הייתי רודף אחרי מצביעים

השנה החלטתי שזה די קל לזכור להיכנס לפורום פעם ביום.

shlomitzi

New member
ווווואוווו!

אני חייבת להגיד שהיה טורניר מאוד מוצלח בעיניי, לא רק בגלל שזה הרים את הפורום לפעילות שהוא לא היה בה מזמן (אולי מהטורניר שעבר) וזה באמת היה כיף לראות פה אנשים חדשים וישנים כאחד, אלא שבאופן אישי הטורניר גרם לי להתחיל להקשיב להרבה שירים שמזמן לא שמעתי (כדי להכריע בניהם כמובן) ובכלל לצפות להכנס כל ערב לפורום (לנעוץ) ולהצביע זה היה משהו לחכות לו לסוף היום.
אז אם כבר מגיעה למישהו תודה זה לך והלוואי ונוכל לעשות שוב טורניר שכזה, אפילו בעוד פחות משנה וחצי.
ההאדמה היא קבועה כמובן (אלא אם תגשים לי חלום ותבוא להיות שוב כחול
). וכמובן ברכות למנצחים, למרות שלא הצבעתי להם הייתה לי הרגשה שהשיר שבחרתי לא ייבחר שוב ושניהם מעולים (שמעתי אותם היום באוטו), אחרת הם לא היו מגיעים לשלב הזה בכלל.

AeroTom

New member
מזל טוב!

האמת שמעט התאכזבתי שחוץ מ-Last Child הגיעו שוב בערך אותם שירים לשלבים האחרונים. שהם אחלה, אבל הייתי שמח ליותר גיוון. היה נחמד אבל ש-Bitch הגיע לחצי הגמר. אחד הנציגים הראויים ביותר מהתקופות החדשות מבחינתי. ח"ח לנועם על היוזמה והחזרת הטורניר. מקווה בשביל הגולשים הפעילים שלא יחזור היובש.

shlomitzi

New member
זה לא כ"כ מפתיע שאותם שירים נבחרו בהתחשב

בזה שלא התחלפו פה האנשים כ"כ. והייתי שמחה אם גם אתה היית מתחיל לקרוא לעצמך גולש פעיל, אחרת אתה הופך להיות סגול!

AeroTom

New member
דווקא אם לא התחלפו אנשים אז זה מאכזב

כי זה אומר שהרוב נשארים באותה דעה בערך על השירים וזה די משעמם אם שואלים אותי. חשק למוזיקה אצלי כל הזמן משתנה עם התקופות. וגם ספציפית בתוך דיסקוגרפיה של אמן\להקה. תמיד יש כל מיני שירים שיותר יעשו לי את זה בתקופה מסויימת וכמה שקצת יימאס לי מהם. וזה כל הזמן מתחלף בהתאם. במיוחד כשמתקדמים הלאה ומתעמקים באלבומים ודיסקוגרפיות של אמנים.

shlomitzi

New member
גם אצלי זה השתנה הרבה

והפתעתי את עצמי לא אחת עם הבחירות שלי, אבל כנראה שכשזה מגיע לmoney time כמו שאומרים בסופו של דבר השירים המסויימים האלה, הם הם אלה שמנצחים במבחן הזמן, עובדה. (בלי אילנה דייין)

AeroTom

New member
אז זה חבל

כי זה באמת משעמם. ככה כל שנה תצביעי אותו דבר בסופו של יום. אני הולך תמיד עם מה שיותר עושה לי את זה בתקופה הנוכחית.

shlomitzi

New member
אני דווקא איתך

אבל כנראה שבסופו של דבר השירים האהובים ביותר על הגולשים הם אותם שירים. אגב, מי שזכה הם בהחלט שירים שאני אוהבת, אבל לא השירים שאני הכי אוהבת. ועוד דבר מעניין ששמעתי לב אליו היום באוטו זה שבפנדורס 2 השירים הם אחד אחרי השני.. מקריות?

shlomitzi

New member
כן נו

אם אתה אומר, זה בטח נכון, אבל שמעתי את פנדורס וזה ממש שיעשע אותי

SaintJohn

New member
דווקא בפנדורה זה אחרת

כי יש שם גירסה מוארכת של LC, בעוד שהסיומת הספציפית של השיר ב-Rocks משתלבת שם הרבה יותר טוב עם ההתחלה של Rats.

shlomitzi

New member
טוב לזה באמת שלא שמתי לב

אבל אני אנסה לשים לב לזה בפעם הבאה שאני אשמע.

AeroTom

New member
אני בהחלט גולש פעיל, זה די ברור ../images/Emo13.gif

פשוט מזמן עברה לי התקופה של ההשקעה שהייתה לי דאז (שהייתה מטורפת) ואני לא שומע אירוסמית' שנים. אבל אני עדיין תמיד פה בסביבה.

adili6

New member
ייייאייייי!!!!

המועמד ההתחלתי שלי (חוץ מdream on) ניצח!! יפיייייייי!! אני מצטרפת לתודות ואומרת תודה משלי תודה לך נועם!!! על הארגון ההשקעה ופניני החוכמה שמדי פעם צצו להן :] היה תענוג להשתתף בפעם הראשונה שלי

rocket

New member
אני נכנסת כל הזמן,

פשוט כבר אין לי ממש מה לומר אבל אירוליג זה תמיד כיף תודה לכל מי שארגן את הטורניר ולקח בו חלק!

SaintJohn

New member
הייתי בטוח שכבר איבדת עניין ושכבר לא תכתבי פה

בגלל זה זו היתה הפתעה מאוד נעימה לראות פה את הניק שלך שוב.
אני חייב לציין, שבגלל שלגבי חלק מהשירים אני יודע שדעתך שונה מזו של אחרים פה, דווקא מאוד הייתי רוצה שתקחי חלק פעיל בדיונים. לא לשם הויכוח או ההתנצחות, חלילה. אלא למען ריבוי הדעות והעשרת הדיונים. קצת משעמם כשיש הסכמה, והרבה יותר מעניין כשיש מגוון של דעות שבעצמן מעוררות תגובות נוספות. אז אמשח אם תמשיכי להראות את עצמך פה

shlomitzi

New member
מצטרפת לנועם. ../images/Emo140.gif

ובאופן אישי אני פחות מכירה אותך וחבל לי על כך, זה באמת מעניין לשמוע דעות אחרות.

למעלה