סקירת הופעה - BoA ARENA TOUR 2007

nadav1232

New member
../images/Emo106.gifKEY OF HEART../images/Emo41.gif

KEY OF HEART. השיר יצא שם מאוד יפה ואני אוהב אותו מאוד!! מה שהכי אהבתי בו שם זה עם ה – "לה לה לה לה לה" כשכולם ביחד שרו.

nadav1232

New member
../images/Emo106.gifJEWEL SONG../images/Emo41.gif

בואה מסיימת את החלק הראשון והמופע כמעט עומד להסתיים. במסך הגדול, מראים את בואה איך שהיא במאחורי הקלעים עומדת לבוא לבמה וכל הקהל צועק ביחד "בואה! בואה! בואה!" וזה היה ממש חמוד. אחר כך בואה הגיעה, עובדת בין המעריצים ועושה להם שלום. בואה מגיעה לבמה ועושה עם היד שקט. כולם בשקט ואז מתחיל השיר JEWEL SONG. בואה שרה אותו מדהים שם.. ממש מדהים.

nadav1232

New member
../images/Emo106.gifSweet Impact../images/Emo41.gif

בואה קצת מדברת ואז השיר Sweet Impact מתחיל! זה יצא שם ממש מגניב~ בואה שם עם כובע ורוקדת עם הרקדנים בצורה טובה מאוד.

nadav1232

New member
../images/Emo106.gifEverything Needs Love../images/Emo41.gif

Everything Needs Love. לא ממש כולם מכירים את השיר הזה מפני שהוא לא נכנס לשום אלבום אבל יצא בסינגל ובואה שרה אותו גם ב – LIVE TOUR 2004 LOVE & HONESTY. כל השיר הוא באנגלית והמילים הרבה חוזרות על עצמן XD אני מאוד אוהב את השיר.

nadav1232

New member
../images/Emo106.gifGracious Days../images/Emo41.gif

המופע מגיע לסיומו עם השיר Gracious Days. כולם מרימים את הידיים עושים שלום והכל יצא ממש יפה! בואה נפרדת מכולם עם הרבה "אריגאטו" וזהו... נגמר. ממש נהניתי במופע הזה!!! ממש מופע מעולה! ^_^

ayumi3000

New member
תודה רבה!!

מרוב הסקירות המעולות שלך כבר לא יהיה לי מה לכתוב ^_^". אני מאוד אהבתי את הסיבוב הופעות הזה! בואה הייתה שם מדהימה והרשימת שירים מעולה!!! פעם הבאה נקווה שיהיו פחות פיאות XDDD. תודה על עוד סקירה טובה! אני מאוד אהבתי אותה ואת הסיבוב הופעות ^-^.

מ א י י ק

New member
אהבתי מאוד את הסקירה!! :]../images/Emo19.gif

כל הכבוד היא ממש מעניינת ויפה ^^ בואה ממש הפגינה המוןהמון תלבושות שם :]

oracle

New member
תודה על אחלה סקירה!!! ../images/Emo24.gif

כל כך מושקעת ומפורטת!! ^_^

למעלה