" סדנת חיות"

../images/Emo108.gif../images/Emo205.gif " סדנת חיות"../images/Emo15.gif

היה לי העונג להכיר את *חגית מהדרום שבאה מאילת הרחוקה עד אליי... *את אנסטסיה של הצבים שעשתה את כל המאמצים להגיע למרות בנה החולה. החלמה מהירה!! *איריס הגננת מאי שם. תודה על הסבלנות . *טלושקה הגננת עם הה-חוש הומור ששמה אותי בכיס הקטן.... תודה לכן על ערב מהנה ופורה. חגית הכינה איגואנה ענקית.... אנסטסיה בשלבי הכנתו של האריה.... טלי ואיריס פיסלו בפוג זוג ארנבונים.... תמונות בהמשך .... לילה טוב לכולם בעצם עכשיו רובכם....
ZZZZZZZZZZZZZZZZ דבוש

לא נורא ...תמיד תוכלי לבוא שוב ו...

לסיים. "הכל פתוח עוד לא מאוחר,מצב הרוח ישתפר....."

אני בדיוק מתקשרת../images/Emo33.gif

אני בדיוק מתקשרת אלייך לשאול איך היה אתמול. אתם בשיחה ממתינה
כל כך שמחה שהיה כייף. חבל שלא הייתי אבל מצד שני עבדתי באולפן עם אוסנתי ויובב על הקלטת שיר חדש לחנוכה וכל כך נהניתי
למה אי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה???? נשיקות

בדיוק חזרתי מהסדנה../images/Emo99.gif

לא להיבהל- הסדנה אמנם היתה אתמול בערב, אבל כיוון שהגעתי מאוחר מרחוק מאוד, כבר נשארתי באיזור עוד קצת ורק עכשיו הגעתי הביתה ונכנסתי למחשב ... והסדנה ... דבי דבי, אין עלייך !
איזו נדיבות, איזה פירגון, איזו נתינה. כל מה שקיוויתי וציפיתי שיהיה בסדנה, קיבלתי בערך פי מיליון . כל כך נהניתי! לא דמיינתי ללמוד כל כך הרבה ובכזה כייף ורוגע (לצד בדיחות ומופעי סטנד אפ ספונטניים
) ועוד טיפים מהצד בהכי טבעי שיש ועם חיוך תמידי. יצאתי מדבוש בשתיים בלילה !! ודעו לכם שלא היה לי איך להגיע אליה מבית הוריי ואיך לחזור, ודבי הציעה בצורה הכי טבעית ונדיבה לקחת ולהחזיר אותי !! חזרתי כולי מלאת אנדרנלין ונרגשת ולקח לי שעה להתעורר ואחרי שעתיים התעוררתי שוב ורצתי לסלון לראות את האיגואנה שדבי ואני יצרנו כי חשבתי שחלמתי וזה לא אמיתי !
אנשים כמוך נדיר למצוא ואת הנתינה והנדיבות שהראת לי אני מבטיחה להעביר הלאה . תודה תודה תודה ושוב תודה מקרב
נשיקות, חגית

תודה רבה יקירתי.

מה שלומך? היה לי שבוע מטורף , עכשיו רק נכנסתי לפורום. איך האיגואנה? סיימת לתפור? או שהשארת את הסיכות?
להית' דבוש

האיגואנה ../images/Emo9.gif../images/Emo99.gif

סיימתי לתפור אותה (לקח לי שעות !) היום כבר עבדתי איתה והיית צריכה לראות את תגובת הילדים כשהוצאתי אותה!! העינים נצצו וכמה קריאות "וואו !" קיבלנו היא ואני, היה כל כך כייף!! היא כזאת גדולה שממש הסתתרתי מאחוריה וסיפרתי לילדים על חיי כאיגואנה בג'ונגל. היה מקסים!! אגב חיפשתי את האתר של אמנות לעם ברעננה ולא מצאתי. יש לך אותה? ועוד שני נ.ב : הייתי אצל ציון המקסים וקניתי את המיקרופון (ייששש !!) אשמח לשם הספר שדיברת עליו (שנמצא כרגע אצל מישהי) תודה!! ביי.

היי חגית...הספר יהיה אצלי מחר..

אני אצלם אותו ואעלה אותו. והאתר הוא: אומנות לכל [לא לעם] ברעננה . איך המיקרופון והרמקול. לידיעתך בזכותי נמכרו קרוב לחמישים רמקולים.... נראה לי שאני צריכה להחליף מקצוע
להתראות יקירתי דבוש

למעלה