Bogen2

New member
../images/Emo7.gif

לאחר שנאסף ע'י מתנדבת מסורה של חובבי החתולים, נפטר למחרת. בשבילו זה כבר היה מאוחר מדי...

yaelraz

New member
גור חתולים ../images/Emo108.gif מחפש בית ../images/Emo82.gif חם!!

מתוק אמיתי ואפילו חתיכי כמו שאני אומרת.. שובב קטן אך גם רגוע.. זקוק לבית חם, ואנשים שיעטפו אותו ויתנו תשומת לב מדי פעם. החתול מחוסן ועבר תילוע.. (כולל פנקס חיסונים). החתול ניצל מדריסה וודאית בכבישי ירושלים הסואנים.. לצערנו אנחנו לא נוכל לקחת ולגדל אותו.. יש לנו כבר חתול בבית. החתול יימסר לרציניים בלבד. מצ"ב תמונה

yaelraz

New member
../images/Emo54.gif מחפש ../images/Emo82.gif חם!!

מצ"ב תמונה. החתול נאסף וניצל מהכבישים הסואנים. לא יכלנו לעמוד מנגד ולראות אותו מקפץ בין המכוניות. כל מי שרוצה ומעונין - נא ליצור קשר במייל [email protected] החתול עבר חיסון וכן תילוע. מתוק אמיתי, חתיך אפילו, שובב אך גם רגוע... יימסר לרצינים בלבד. לא יכול להשאר אצלנו כיוון שיש לנו חתולים אחרים כבר. החתול נמצא ביהוד- אך נביא אותו לאן שצריך בכל הארץ צרו קשר.

חתלתול מדהים מחפש בית!!!

חתלתול שנאסף משפת כביש במרכז תל אביב. בן חודשיים וחצי, עצמאי לגמרי, שילוב של סקרן ואנרגטי שחובב נמנום ופינוקים... גם הוא מסתדר עם חתולים ועם כלבים. חתול מגניב ביותר, שמח וטוב לב! 0509559025 או 0507911878

Lin6

New member
../images/Emo108.gifהפתעה הפתעה.. חתולים מחפשים בתים../images/Emo54.gif

דובי1975

New member
גור חתולים למסירה

מצאו אותי משוטט ברחובות בחצות , איבדתי את 2 עיני בנסיבות קשות ולכן אנשים טובים מימנו לי ניתוח להוציא לי אותם. אני רק בן חודש וחצי חיוני ומלא שימחת חיים וכל מה שאני רוצה זה בית חם ומישהו לשחק איתו ולהעביר איתו את הזמן אז אני פונה ללב שלכם... מי שיאמץ אותי יקבל איתי שק מזון לגורים ואחריות ל-2 חיסונים ראשונים. לכל מי שהצלחתי לרגש לפנות לעלינא -052-6053248

Bogen2

New member
|דחחתולה שחורה מתלטפת לאימוץ לפני שחרור לרחוב

כבת שנה, ואמורה להשתחרר מהמרפאה הוטרינרית מחר, לאחר שנאספה למטרת עיקור. מתלטפת ומתפנקת באופן יוצא דופן, ומשוועת לבית חם. בהיעדר מאמצים, נאלצת לשוב לתחנת הדלק ממנה נלקחה. 050-6940900

kesem7903

New member
גורת חתולה סיאמית גזעית מחפשת בית דחוף!

צרו קשר 0507548187

PilpelLady

New member
שובבי מחפש בית...

חתולה מהבניין המליטה אצלי במרפסת בלי ששמתי לב (עכשיו היא כבר מעוקרת- עיקרתי אותה מכספי) ועכשיו אני מחפשת בית לגורים... הגורים מאוד בייתיים - נולדו במרפסת שפתוחה לחצר ורגילים לאוכל קבוע, והם לא ישרדו בחוץ...(אנשים פה בבניין גם לא מאכילים...) הגורים בני חודש וחצי, נקיים, אוכלים אוכל יבש ועושים צרכים בארגז חול - עצמאיים לגמרי אני סטודנטית (אין לי תקציבים) ויש לי שני חתולים משלי שדורשים תשומת לב ומקנאים ומנסים לתקוף אותם... ובנוסף אני עוברת דירה לצפת בקרוב להמשיך שם את הלימודים..אני גרה בחיפה אבל מוכנה להסיע את הגורים לכל מקום בארץ...-מאוד חשוב לי שימצאו בית מי שיאמץ באמת יעשה מצווה...אפשר לפנות פה בפורום, במסרים ובטלפון 054-7546024 הנה תמונה של שובבי - השובב מבין השלושה והכי מפונק :)

PilpelLady

New member
פיצפון מחפש בית...

חתולה מהבניין המליטה אצלי במרפסת בלי ששמתי לב (עכשיו היא כבר מעוקרת- עיקרתי אותה מכספי) ועכשיו אני מחפשת בית לגורים... הגורים מאוד בייתיים - נולדו במרפסת שפתוחה לחצר ורגילים לאוכל קבוע, והם לא ישרדו בחוץ...(אנשים פה בבניין גם לא מאכילים...) הגורים בני חודש וחצי, נקיים, אוכלים אוכל יבש ועושים צרכים בארגז חול - עצמאיים לגמרי אני סטודנטית (אין לי תקציבים) ויש לי שני חתולים משלי שדורשים תשומת לב ומקנאים ומנסים לתקוף אותם... ובנוסף אני עוברת דירה לצפת בקרוב להמשיך שם את הלימודים..אני גרה בחיפה אבל מוכנה להסיע את הגורים לכל מקום בארץ...-מאוד חשוב לי שימצאו בית מי שיאמץ באמת יעשה מצווה...אפשר לפנות פה בפורום, במסרים ובטלפון 054-7546024 הנה תמונה של פיצפון - הקטן מהשלושה וזה שהכי דומה לאמא...

PilpelLady

New member
מאיה מחפשת בית...

חתולה מהבניין המליטה אצלי במרפסת בלי ששמתי לב (עכשיו היא כבר מעוקרת- עיקרתי אותה מכספי) ועכשיו אני מחפשת בית לגורים... הגורים מאוד בייתיים - נולדו במרפסת שפתוחה לחצר ורגילים לאוכל קבוע, והם לא ישרדו בחוץ...(אנשים פה בבניין גם לא מאכילים...) הגורים בני חודש וחצי, נקיים, אוכלים אוכל יבש ועושים צרכים בארגז חול - עצמאיים לגמרי אני סטודנטית (אין לי תקציבים) ויש לי שני חתולים משלי שדורשים תשומת לב ומקנאים ומנסים לתקוף אותם... ובנוסף אני עוברת דירה לצפת בקרוב להמשיך שם את הלימודים..אני גרה בחיפה אבל מוכנה להסיע את הגורים לכל מקום בארץ...-מאוד חשוב לי שימצאו בית מי שיאמץ באמת יעשה מצווה...אפשר לפנות פה בפורום, במסרים ובטלפון 054-7546024 הנה תמונה של מאיה (נולדה בחודש מאי) - טריקולורית מתוקה אמיתית...הייתי רוצה שתגיע לבית חם שיאהב אותה בזכות מה שהיא (ולא בשביל שתמליט בעתיד) ושיעקר אותה עוד כחודשיים...

Bogen2

New member
../images/Emo206.gifגור רוסי-כחול(כסוף)

ממתין לאימוץ. הוא כבן חודשיים וחצי-שלושה, מתפנק ומתרפק. לבטח נזרק מבית. אין לי מקום לקלוט חתולים נוספים והוא ממתין ברחוב. אנא, הפנו אליי מאמצים פוטנציאלים לכל מי ששומע, המחפשים סוג זה. תודה. באזור המרכז: 050-6940900

Bogen2

New member
../images/Emo206.gifחתולה שחורה לפני שחרור לרחוב

החתולה כבת שנה, משתחררת ממרפאה וטרינרית לאחר עיקור. מתלטפת ומתרפקת באופן יוצא דופן-לבטח נזרקה מבית. החתולה משוועת לבית חם, ובהיעדר מאמצים, נאלצת להיות מוחזרת לתחנת הדלק ממנה נאספה לעיקור. 050-6940900

Bogen2

New member
זו השחורה

עדינה מאוד, מעוקרת כבת שנה. בימים הקרובים תשוב אל תחנת הדלק. אנא, אם מישהו שומע על מאמצים פוטנציאלים....

למעלה