ראש בראש אנימציה

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gif../images/Emo202.gifראש בראש אנימציה../images/Emo202.gif

עקב חוסר ההצבעות בפעם הקודמת, היא לא תחשב ואף אחד מהסרטים לא יכנס לשלב הבא, אני מאוכזב ממכם, היום נעשה לכם ספיישל אנימציה, הסרטים היום: הראשון מדבר על ערב נפלא שהפך ברגע אחד למרושע, עם שלד כדמות ראשית הסרט זכה להצלחה מרובה ומבין הסרטים הכי מלאי מרצ'נדייז של טים, הסרט כמובן הוא הסיוט שלפני חג המולד השני מדבר על אהבה כדבר מפתיע ומטורף, למען האמת הסרט הוא אגדת עם יהודית רוסית, הסרט הוא כמובן חתונת רפאים השאלות:
איזה סרט אתם יותר אוהבים?
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק?
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט?
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט?
ציון להסיוט שלפני חג המולד 1-10 -
ציון לחתונת רפאים 1-10 -
קטע מכל סרט שאהבתם –
הערה - אז מי יזכה? ג'ק או ויקטור?

theEscapist

New member
וואו, פעם ראשונה שראיתי את שני הסרטים בקרב!

איזה סרט אתם יותר אוהבים? למען האמת, ממש קשה לי... אני ממש ממש אוהבת את חתונת רפאים, אבל ב-דה נייטמייר יש כמה קטעים שאני ממש אוהבת.. אני חושבת שאני אלך דווקא על חתונת רפאים. אם הצלחתי לראות אותו בערך 5 פעמים בחודשיים האחרונים זה אומר משהו
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? המממ... ג'וני דפ+הלנה בונהם קרטר....
סתם, האמת שגם הליהוק בדה נייטמייר הוא ממש אחלה. אני לא יודעת מי המדבבים בדיוק (
) אבל הם טובים! אבל חתונת רפאים בכ"זP: איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? אווווווף איתך
אני לא יודעת! מבחינת קטעי מעבר כאלה- דה נייטמייר. מבחינת השירים עצמם- השירים בחתונת רפאים הרבה יותר כיפייםD: ממש לפני פסח ניקיתי את החדר בפנימיה למוות לצלילי remains of the day
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? חתונת רפאים ממש ממש חמוד.. אבל בדה נייטמייר פשוט יש קטעים שנוגעים בי אישית כזה.. אז דה נייטמייר ציון להסיוט שלפני חג המולד 1-10 - 9.9?
יש אולי איזה סצנה או שתיים שפחות אהבתי... נגיד הקטעים עם אוגי בוגי היו לא קשורים לכלום ציון לחתונת רפאים 1-10 - 9.9 כנ"ל. בערך.P: קטע מכל סרט שאהבתם – מתוך דה נייטמייר- השיר של ג'ק, בהתחלה, שבעיניי הוא פשוט גאוני. ממש אהבתי את הממציא המטורף, והקריצה לפרנקנשטיין! וכמובן את הסוף, כי איך אפשר לא לאהוב ~נמסה~
מתוך חתונת רפאים- את שלושת השירים הראשונים
במיוחד את הקטע שויקטור נכנס לעולם המתים... בערך כל הקטעים שאמילי מקשקשת לעצמה
"it takes my breath away... I mean, if I had any... hehehe". וממש אהבתי את הסוף- שהיא הופכת לפרפרים כזה... נורא הזכיר לי את בת הים הקטנה:) הערה - אוף איתך, זה קשה:(

y a m i girl

New member
קשה|מדוזה|../images/Emo82.gif

איזה סרט אתם יותר אוהבים? לא החלטית בנושא, נייטמר זה דבר שאני כ"כ אוהבת כ"כ הרבה זמן וחתונת הרפאיןם פחות אבל בנייטמר יש את ג'ק
ובחתונת הרפאים יש את ויקטור ואמלי(
לשניהם) טוב, אני לא יכולה לבחור זה כ"כ שונה>< איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? עם כמהב שאני מתההה על הליהוק של נייטמר, חתונת הרפאים לוקח בקטגוריה הזאת. הלנה, פאקינג הלנה! ( ועוד שרה
) וג'וני
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? נראה לי שנייטמר, אפילו שלחתונת יש מוזיקה מדהימה ( טוב, מה אפשר לצפות) איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? אעהה, קשה. לאיודעת>< ציון להסיוט שלפני חג המולד 1-10 - המ... 9 כי עם כמה שנייטמר שלמות, כלום לא מושלם ויש לי כמה בעיות (AKA סאלי, גם בערך... ודברים נוספים) ציון לחתונת רפאים 1-10 - 9. הוא צפוי מידיייי והיה יכול להיות טיפה יותר טוב קטע מכל סרט שאהבתם – נייטמר- ואו, קשה אני ממש אוהבת הרבה דברים... כל הסצנות של ג'ק? כל השירים... חתונת הרפאים? נראה לי שהכיהכי הקטע עם הפסנתר כשהם מנגנים ביחד, השיר Remains of the Day ועוד כלמיני קטעים בעיקר עם משפטים ממש טובים... הערה - זה ממש קשה, שניהם סרטים נהדרים... בא לי לראות שוב, אז הלכתי לחפש תדיוידיאים...

blackwish

New member
לא מתתי על הסיוט לפני..../images/Emo3.gif

אז נסכם שכל התשובות זה- חתונת רפאים. ציון של הסיוט- נפרגן ב6 כי זה הבסיס של חתונת רפאים חתונת רפאים-9 ויקטור!!

Learn To Fly

New member
אל תהיה מאוכזב../images/Emo201.gif

אני אישית לא הצבעתי כי ראיתי את כוכב הקופים לפני מליון שנה ולא זכרתי כלום איזה סרט אתם יותר אוהבים? חתונת רפאים איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? חתונת רפאים איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? הסיוט שלפני חג המולד איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? חתונת רפאים ציון להסיוט שלפני חג המולד 1-10 - 8 ציון לחתונת רפאים 1-10 - 9 קטע מכל סרט שאהבתם – האמת שעכשיו כשניסיתי להזכר 2 הסרטים התחילו להתערבב לי בראש
אני אוהבת את הקטעים עם סנטה קלאוס והיער בתחילת חתונת רפאים

giladwin

New member
בחירתה של סופי :)

תכלס, אני אוהב את שניהם וההחלטה מאוד קשה. כדי לא להתחרבש פה יותר מידי אני אבחר בסיוט שלפני חג המולד כי הוא מצליח לרגש אותי יותר, יש בו משהו תמים ונאיבי יותר מאשר בחתונת רפאים הנהדר. הקטע הכי אהוב עלי בחתונת רפאים הוא סצנת הפתיחה ובסיוט זה כריסמס טאון והסיום עם סאלי (מי שלא מתרגש בקטע הסיום פשוט חסר לב...).

Skeleton Kiss

New member
../images/Emo41.gif

חתונה איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק?
INDEED איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט?
סיוט איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט?
הסרט השני ציון להסיוט שלפני חג המולד 1-10 -
9 רק בגלל הדמויות המגניבות ציון לחתונת רפאים 1-10 -
9 כנ"ל קטע מכל סרט שאהבתם –
החלק בסיוט שבו יצור בא לחפש את ג'ק והוא מתגלגל במדרגות, ידעתי זה יקרה
השני כבר לא זוכרת... אני אוהבת כשויקטור פוגש את רוח הרפאים היפה השלד או מי שהיא לא תהיה, לא ראיתי את הסוף בל סיפרו לי ולא הייתי מרוצה ממנו. הערה

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifבבקשה! כולם להכנס!

איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? תעני על זה ברור, מה זה INDEED?! ומה זה הסרט השני?! לענות תשובות מלאות! לא לחרבש לי דברים פה ולענות על הכל כי זה מסבך לי את כל החישוב וזה מקשה! אז: Skeleton Kiss blackwish ו- giladwin לענות שוב! אני לא מבין את התשובות שלכן בחישוב וחבל שהן לא יכנסו, נכון?

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

איזה סרט אתם יותר אוהבים? הסיוט איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? חתונת הרפאים איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? הסיוט איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? שניהם ציון להסיוט שלפני חג המולד 1-10 - 10 ציון לחתונת רפאים 1-10 - 9 קטע מכל סרט שאהבתם – חם לי מדיי בשביל לחשוב הערה - חם

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifהממ בחירה קשה.....

שניהם ממש יפים, ממש קשה לבחור.. אני מניחה שאני אוהבת יותר את חתונת רפאים בגלל שהוא לא כזה ממוסחר כמו הסיוט שלפני חג המולד.. אני ממש אוהבת גם אותו אבל משגע אותי כל ההתלהבות סביבו.. כאילו אני לא יכולה להקשר אליו כי הוא שייך לכולם כאילו הוא איזה סרט זונה
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק?
| חתונת רפאים..... רק בגלל ג'וני והלנה.. ושאר השחקנים המעולים.. וגם בגלל שאני לא יודעת מי דיבב בסיוט...... איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט?
אממ את שניהם.. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט?
שניהם מעולים.... ציון להסיוט שלפני חג המולד 1-10 -
9 לא בגלל שהוא פחות טוב.. אלא בגלל שאני פשוט אוהבת את חתונת רפאים יותר.. ציון לחתונת רפאים 1-10 -
10 קטע מכל סרט שאהבתם –
את השיר שג'ק שר כשהוא מגיע לעיר חג המולד... ואת השיר שהשלד שר בחתונת רפאים.... (ראיתי אותם ממש מזמן אז אני כבר לא זוכרת כלום...) הערה - טים גאון.... אז מי יזכה? ג'ק או ויקטור? ויקטור..

LadySilkworm

New member
עונה בדיליי

השאלות: איזה סרט אתם יותר אוהבים? אממ..קשה.. נראה לי שאני אבחר בחתונת הרפאים, כי אין מיליון מחזיקי מפתחות של זה, ואמ אני גם ראיתי אותו יותר פעמים. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? חתונת הרפאים :) איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? הסיוט לפני חג המולד, יש שם הרבה יותר שירים :) איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? הסיוט לפני חג המולד, באמת שזה גאוני! ציון להסיוט שלפני חג המולד 1-10 - 9 ציון לחתונת רפאים 1-10 - 9 קטע מכל סרט שאהבתם – בחתונת הרפאים אהבתי את הקטע שהשלדים מספרים לויקטור את כל הסיפור על אמילי, ואני גם אהבתי ממש את ההתחלה [עם השיר according to plan] בסיוט לפני חג המולד אני אוהבת את ההתחלה, וגם את הקטע של kidnaping sandy claws :) שחוטפים את סנטה קלאוס והילדים האלה שרים. הערה - אין הערות.

wolfyy

New member
../images/Emo188.gif../images/Emo188.gif../images/Emo188.gif

איזה סרט אתם יותר אוהבים? Nightmare Before Christmas
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? מבחינת ליהוק שניהם מצוינים
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? הסיוט, חוץ מהשיר של אוגי-בוגי הלחנים והשירים יפהפיים
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? מאד אוהבת את העלילה בשניהם
ציון להסיוט שלפני חג המולד 1-10 - 10
ציון לחתונת רפאים 1-10 - 8
קטע מכל סרט שאהבתם – הקטעים שג'ק בוחן בכל מיני דרכים כימיות וביולוגיות משונות את קסם חג המולד, כשהוא פותח את הבקבוק שקיבל מסאלי והפרפר עף לו.. כשהילדים המשונים שרים על החטיפה של סנטה-קלאוס, הכל נו בחתונת רפאים כשוויקטור מנגן וויקטוריה מקשיבה לו כשוויקטור מבלבל את השורות בחזרה לחתונה
הערה - אין לי כוח, ישנתי מעט ורע , שמישהו יפנק אותי

wolfyy

New member
תשובה של מנהלת הפורום שווה 5 הצבעות!

מה זה פה שנייטמר לא מוביל?!

LauraLF

New member
אני אני אני

איזה סרט אתם יותר אוהבים? הסיוט איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? שניהם אוהבת איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? הסיוט , אבל שניהם יפים. והשיר של kidnap the sandy ענק! איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? הסיוט. אבל חתונת רפאים גם מרגש אותי ציון להסיוט שלפני חג המולד 1-10 -10 ציון לחתונת רפאים 1-10 -9.5 קטע מכל סרט שאהבתם – בסיוט אהבתי שחוטפים את ארנב הפסחא במקום. חתונת רפאים - כשהוא שם את הטבעת על העץ. הערה - שני סרטים מדהימים!!

למעלה