ראש בראש!ספיישל קשה!

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gif../images/Emo202.gifראש בראש!ספיישל קשה!../images/Emo202.gif

בפעם הקודמת היה לנו באטמן נגד צ'ארלי בממלכת השוקולד ניצחון בציון כללי הולך ל: צ'ארלי בממלכת השוקולד בסכום ממוצע של 8.8! {שזה די הרבה!} מבחינת ליהוק: צ'ארלי בממלכת השוקולד בניצחון של 5 מתוך 6 מצביעים! {לא הכללתי את אלו שלא עשו לפי הדרישות שלי..} מבחינת מוזיקת רקע: בניצחון בהפרש של נקודה צ'ארלי! ומבחינת עלילה/תסריט הפרס הולך ל! *תופים* שוב בניצחון ענק יעלה ויבוא בששון בשמחה בצהלות ומחולות צ'ארלי בממלכת השוקולד!!! ולתחרות היום: האחד הוא רוח רפאים אשר מגרשת בני אדם{?!} הנהנה לאכול חרקים ולהפחיד בני אדם, זוכה פרס האוסקר לאיפור! הפך לסדרת אנימציה {שהייתה מאוד אהובה עליי ד"א....}, הלא הוא ביטלג'וס! ביטלג'וס! ביטלג'וס! {אופסי דייזי D:} VS. השני הוא יצור מוזר במיוחד הנוצר ע"י מדען מטורף וקשיש אשר לא הספיק להכין אותו מה שהשאיר את היצור המסכן שלנו עם מספריים במקום ידיים, הסרט מבוסס על חייו של טים ברטון, אני חושב שאתם כבר יודעים על איזה סרט מדובר P: והסרט הוא כמובן {בתרגום חופשי} המספריים של אדוארד! {התרגום הנכון הוא אדוארד ידי מספריים [Edward Scissorhands]} אני מודע לזה שהולך להיות פה קרב ענקי! P: ועכשיו לשאלות:
איזה סרט אתם יותר אוהבים?
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק?
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט?
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט?
ציון לביטלג'וס 1-10 -
ציון להמספריים של אדוארד 1-10 -
קטע מכל סרט שאהבתם –
הערה - בהצלחה P: אתם תצטרכו אותה D:

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

איזה סרט אתם יותר אוהבים? המספריים של אדוארד. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? המספריים של אדוארד. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? המספריים של אדוארד. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? המספריים של אדוארד. ציון לביטלג'וס 1-10 - 10 ציון להמספריים של אדוארד 1-10 - 10 קטע מכל סרט שאהבתם – בביטלג'וס - את הארוחת ערב ואת הקטע שלידיה פוגשת את הרוחות בפעם הראשונה. במספריים של אדוארד - כל קטע עם אדוארד. באמת שכל קטע
הערה - אני אוהבת את המספריים של אדוארד יותר מהכל

dusa1

New member
יאללה

איזה סרט אתם יותר אוהבים? המספריים איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? מספריים איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? ביטלג'וס מגניבה איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? מספריים ציון לביטלג'וס 1-10 - 7 ציון להמספריים של אדוארד 1-10 - 9.5 קטע מכל סרט שאהבתם – המספריים פשוט סרט אחד המושלמים, ומביטלג'וס את הקטע של הנחש המגניב הזה P: הערה - סער אל תתלהב XD 3>

Snow fairy

New member
איך אפשר?../images/Emo7.gif

איזה סרט אתם יותר אוהבים? אני חושבת שביטלג'וס, למרות ששניהם גאוניים! [טוב, כמו כל הסרטים של טים
] איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? הליהוק מעולה בשניהם. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? צ'רלי! איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? שניהם, אי אפשר לבחור
ציון לביטלג'וס 1-10 - 10! ציון להמספריים של אדוארד 1-10 - 10! קטע מכל סרט שאהבתם – ביטלג'וס- את הקטע שהם רוקדים ליד השולחן
, צ'רלי- לא יודעת, הכל
הערה - אין!

Snow fairy

New member
יצאתי מטומטמת, קראתי רק את המודגשים../images/Emo6.gif

טוב, אין לי כוח לענות שוב:X

wolfyy

New member
איזה עזרה ואיזה מספריים (סליחה! נעליים!)

זה ברור שאדוארד.
איזה סרט אתם יותר אוהבים? המספריים של אדוארד
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? המספריים של אדוארד
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? המספריים של אדוארד, פסקול יפהפה
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? המספריים של אדוארד
ציון לביטלג'וס 1-10 - ממה שאני זוכרת , לא אהבתי אותו, 5 באמצע למען ההגינות של כמה זמן שעבר מאז שראיתי
ציון להמספריים של אדוארד 1-10 - 7 (הסרט הזה היה צריך לקבל 10 לולא הדמות החסרת עמוד שדרה
של קים והסוף השנוא עליי...)
קטע מכל סרט שאהבתם – אין אחד ספציפי שעולה לי עכשיו..
הערה - מוזר לי ואני מדוכאת. ומצד שני אופטימית בצורה מוזרה. מוזר.

wolfyy

New member
איך את

תמיד שמה לב לדברים.
פשוט עוברת עליי עכשיו תקופה הזויה... נפל לי אסימון באיחור של שנה וחצי.

theEscapist

New member
אני לא ממש, האמת../images/Emo3.gif פשוט לפעמים כזה../images/Emo9.gif

ואני באה מפורום נייטוויש. את צריכה לראות איזה בכיינים יש שם
(אני מתה עליהם אחד אחד!) ו... לא יודעת... בעיני חלק מהעניין בפורום זה לשלוח חיבוק כשצריך

BlackUnicorn

New member
תשובות

איזה סרט אתם יותר אוהבים? - המספריים של אדוארד
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? כנ"ל איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? כנ"ל איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט?כנ"ל ציון לביטלג'וס 1-10 - 9 ציון להמספריים של אדוארד 1-10 - 10000000000 קטע מכל סרט שאהבתם – את ביטלג'וס אני פחות זוכרת. אהבתי את המראה הכללי שלו. מהמספריים של אדוארד.. אהבתי הכל. אחד הקטעים האהובים עליי - כשאדוארד מפסל פסל של קרח והיא רוקדת מתחתיו ל"שלג" שנוצר. הערה -

להלהלה

איזה סרט אתם יותר אוהבים? המספריים של אדוארד איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? נממ שניהם עשו ליהוק מושלם. ממש אוהבת את וינונה ריידר, וממש אוהבת את ג'וני דפ, אבל ג'וני דפ דיי לוקח עליה אז מניחה שהמספריים של אדוארד
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? לפי מה שאני זוכרת המספריים של אדוארד איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? המספריים של אדוארד ציון לביטלג'וס 1-10 - 9 ציון להמספריים של אדוארד 1-10 - 10 קטע מכל סרט שאהבתם – קשה לי לחשוב על משהו ספציפי, אני נורא אוהבת את איך שאדוארד פיסל בשלג זה היה ממש יפה. אני צריכה לראות את הסרט הזה שוב מתישהו, ראיתי אותו רק פעם אחת לפני שנה-שנתיים, אבל הוא עשה עליי רושם מעולה. את ביטלג'וס יצא לי לראות הרבה יותר כי משדרים את זה ביס
אני אוהבת את האקספוזיציה ואת זה שהם מגלים שהם מתים, חמוד, ואת הדמות של וינונה ריידר שכזאת משעשעת יחד איתם, נגיד כשהם מתחפשים לרוחות
הערה - טים ברטון

blackwish

New member
ממש אכזרי

איזה סרט אתם יותר אוהבים? שניהם אבל אני בהתלבטות, את אדרוארד ראיתי לפני עידנים והתאהבתי וביטלג'וס ראיתי כמה פעמים אז.. קרב של זכרון נגד נוסטלגיה איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? ביטלג'וס
יש לי בעיה בסיסית עם וינונה רידר
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט?גם ביטלג'וס איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט?אותו דבר ציון לביטלג'וס 1-10 -9 ציון להמספריים של אדוארד 1-10 - 9 קטע מכל סרט שאהבתם – החתונה עם ביטל והסצנה בהתחלה עד שהם מגלים שמישהו מתיישב להם בבי. באדרוארד כל סצנה עם המספריים
רילי, רק שם אני מאוהבת בג'וני.

Learn To Fly

New member
באתי להציל את המצב ../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

לא שזה יעזור במשהו הא? איזה סרט אתם יותר אוהבים? ביטלג'וס איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? ביטלג'וס איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? שמעתי יותר ביטלג'וס, אז ביטלג'וס
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? אוף לא יודעת... פה כבר אי אפשר להחליט. אבל שיהיה ביטלג'וס
ציון לביטלג'וס 1-10 - 10000000000000000 ציון להמספריים של אדוארד 1-10 - 9.999 קטע מכל סרט שאהבתם – ביטלג'וס - הקטע עם DAY-O מסביב לשולחן, אדוארד - הקטע שהוא מפסל בקרח הערה - אתם כולכם אכזריים!

למעלה