ראש בראש

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gif../images/Emo202.gifראש בראש../images/Emo202.gif

בפעם הקודמת היה ראש בראש הפלישה ממאדים נגד אד ווד וברוב של 1.1 הפרש {עשיתי ממוצע ><} המנצח של השבוע שעבר מבחינת ניקוד הוא אד ווד מבחינת ליהוק אד ווד זוכה מבחינת מוזיקת רקע הפלישה ממאדים מבחינת עלילה/תסריט ניצח ברוב קולות אד ווד אז אני מוכרח להכריז על אד ווד! כמנצח D: והיום בראש בראש, יש לנו בנאדם מאוד מוזר אך חיוני ביותר לחיי האנשים בעיר גות'הם, האיש בעל החליפה השחורה, האיש בעל המכונית המדליקה, האיש בעל הנער העוזר לו {שבגללו יש טענות ש"האיש" הומו P:} בכבודו ובעצמו! באטמן! ומולו יתמודד לו ילד נחמד שגדל כעני כל חייו, בעל חיבה גדולה לממתקים, אשר תמיד רצה לראות כיצד מכינים את השוקולד שהוא כל כך אוהב, הילד הוא בכבודו ובעצמו צ'ארלי בממלכת השוקולד! ולפניכם השאלות:
איזה סרט אתם יותר אוהבים?
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק?
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט?
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט?
ציון ל 1-10 -
ציון ל 1-10 -
קטע מכל סרט שאהבתם –
הערה - בהצלחה! ולעשות הכל הפעם, ומי שאין לו מה לענות שפשוט לא יענה כי זה מקשה עליי לספור קולות, זה נורא מבלבל ><

LadySilkworm

New member
עונה

איזה סרט אתם יותר אוהבים? צ'ארלי בממלכת השוקולד איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? צ'ארלי בממלכת השוקולד איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? צ'ארלי בממלכת השוקולד איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? צ'ארלי בממלכת השוקולד ציון לבטאמן 1-10 - 1, שום דבר נגד טים, אני פשוט כ"כ לא אוהבת את באטמן X: ציון לצ'ארלי בממלכת השוקולד 1-10 - 10, פשוט מקסים
קטע מכל סרט שאהבתם – מבאטמן לא אהבתי כלום [שוב, לא בגלל טים, בגלל שאני לא אוהבת :p] צ'ארלי בממלכת השוקולד- אהבתי את השיר של ווילי וונקה בהתחלה, ואיך אחרי זה הוא מוחא כפיים וכולם בוהים בו, ואז הוא אומר good morning starshine, the earth says hello ! גם הצחיק אותי איך שווילי וונקה נתקע במעלית השקופה הזאת ואת כל הסיור במפעל :) הערה - הידעתם שאחרי שצ'ארלי בממלכת השוקולד יצא, היו כל מיני תגובות שווילי וונקה של ג'וני דפ מזכיר את מייקל ג'קסון? :p זהו!

Learn To Fly

New member
עונה../images/Emo9.gif

איזה סרט אתם יותר אוהבים? אני לא בטוחה - נראה לי שבאטמן קצת יותר איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? ברור שבאטמן! מייקל קיטון מלך איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? צ'ארלי איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? צ'ארלי ציון ל 1-10 - באטמן - 10 ציון ל 1-10 - צ'ארלי - 8 קטע מכל סרט שאהבתם – מבאטמן ריטורנס אני אוהבת את הקטע שהפינגווין נושך את האף למישהו (או שזה ההפך?) ומצ'ארלי את הקטע שהילדה ההיא אוכלת את המסטיק של והופכת לכחולה

adi dion

New member
אני ../images/Emo13.gif

לא חושבת שאי פעם ראיתי את כל הסרט של באטמן אבל נענה לפי העלילה
איזה סרט אתם יותר אוהבים? צ'ארלי איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? צ'ארלי איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? שוב צ'ארלי כי לא ראיתי באטמן
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? צ'ארלי
ציון ל 1-10 - באטמן- 1 כי אני לא מתחברת לעלילות כאלה.. ציון ל 1-10 - צ'ארלי 10
קטע מכל סרט שאהבתם – לא זוכרת כלום מבאטמן >< צ'ארלי- הקטע שהוא מצא את כרטיס הזהב! זה קטע ממש חמודי
הערה - יש את הלנה בצ'ארלי!!!
וגם ג'וני!
זה כבר נותן לסרט ציון 10

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifאני חושב שלא הבנתם...

אני מדבר אך ורק על בטמן הראשון שיצא בשנת 1989 ולא על בטמן חוזר.... ואם אין לכם מענה רציני על שתי הסרטים נא לא להשתתף כי זה לא מה שהפינה הזו באה לעשות פה אמורים להכיר את 2 הסרטים שמדובר עליהם ולא מספיק להכיר רק 1 {אני מדבר על צפייה כשאני מדבר על הכרה...} קפיש?

adi dion

New member
../images/Emo3.gif

למרות שת'כלס התשובות שלי היו נשארות אותו דבר

Learn To Fly

New member
אני בעקרון התייחסתי רק לבאטמן הראשון

בקטע אהוב מכל סרט כתבתי קטע מבאטמן חוזר, מצטערת P:

BlackUnicorn

New member
וואי זה יהיה קשה :)

איזה סרט אתם יותר אוהבים? נראה לי שבאטמן. אבל היה לי ממש קשה לבחור כאן ולו רק בגלל המשחק המקסים כרגיל של ג'וני דפ. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? צ'ארלי. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? באטמן. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? באטמן ציון ל 1-10 - אני אחסוך - לשניהם אני נותנת 10 :) ציון ל 1-10 - קטע מכל סרט שאהבתם – בשניהם אהבתי הכל. אין קטע ספציפי. הערה - אין :)

wolfyy

New member
יש! אד ווד! ../images/Emo3.gif

איזה סרט אתם יותר אוהבים? צ'ארלי וממלכת השוקולד
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? צ'ארלי בלי ספק
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? שניהם טובים
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? צ'ארלי, למרות שבטמן הוא אחד הקומיקסים האהובים עליי, אבל יסלח לי טים, בטמן של 89' (וגם העוקב) פשוט נוראיים בעיני.
ציון ל 1-10 - צ'ארלי 8
ציון ל 1-10 - בטמן 1
קטע מכל סרט שאהבתם – אין משהו מיוחד שאני נזכרת בו כרגע
הערה - טים, סלח לי

dusa1

New member
ייאי!

איזה סרט אתם יותר אוהבים? צ'ארלי!!!! איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? צ'ארלי, הילד הזה ממש גאוני איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? נו, באטמן איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? צ'ארלי! בהתחשב בזה שהעלילה עצמה לא מקורית, יש לו את אחד ה-תסריטים! ציון לצ'ארלי 1-10 - 10! פאקינג 10! ציון לבאטמן 1-10 - 8 קטע מכל סרט שאהבתם – בצ'ארלי אני מתה על השירים של האומפה לומפה, ובאטמן... זה פשוט באטמן! הערה - ג'וני דפ פאקינג גאוני בסרט הזה

../images/Emo217.gif

איזה סרט אתם יותר אוהבים?צ'ארלי, כי אני שונאת סופר הירוז איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? צ'ארלי, כאילו, ג'וני דפ שיואו1$#@ איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? צ'ארלי חח איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט?צ'ארלי ציון ל באטמן אני משערת..1-10 -ממ.. 4 כי אני שונאת סופר הירוז ציון ל 1-10 -7 כי נמאס עליי מהסרט הזה קטע מכל סרט שאהבתם – מבאטמן אני לא זוכרת כי זה היה ממזמן אז מצ'ארלי הקטע עם המסטיק.. הערה - הסרט המקורים של צ'ארלי בממלכת השוקולד יותר טוב.. סתם לידע כללי

למעלה