הקורבן

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gif../images/Emo41.gifהקורבן../images/Emo41.gif

הפעם הראשונה D: והשבוע יש לנו את המנהלת החביבה הלא היא AKA Wolfyy ג'ואנה הסרט האהוב עלייה הוא The Nightmare Before Christmas הדברים המיוחדים שהיא עושה הם: פסנתרנית, מכורה לשר הטבעות וטבעונית... כעת חברים נא להפציץ בשאלות!!!! והנה השאלות הרגילות: שם: גיל: מקום מגורים: דרכי תקשורת: משהו על עצמך שלא ידענו? משהו אצלך שכל מי שמכיר אותך יודע עליו? תאריך לידה: משהו שמאוד חשוב לך לאמר: תמונה של עצמך:

Snow fairy

New member
שאלות:]

איזה מוזיקה את שומעת? את מנהלת עוד פורומים? איזה מגמות היית בתיכון? מה הדבר הכי מצחיק שקרה לך? במה את רוצה לעסוק בעתיד? מתי התחלת לאהוב את טים? טוב, אני במחסור שעות שינה אז אני לא יצירתית במיוחד, אולי אח"כ אני אוסיף עוד שאלות;]

wolfyy

New member
תשובות! :]

איזה מוזיקה את שומעת? מטאל, רוק, קלאסית
את מנהלת עוד פורומים? בנתיים לא
איזה מגמות היית בתיכון? התחלתי מגמת ספרות, אבל עזבתי באמצע יב' וכשנה וחצי אח"כ הלכתי לאונ'.
מה הדבר הכי מצחיק שקרה לך? אני צריכה לחשוב על זה
במה את רוצה לעסוק בעתיד? ספרות, מוזיקה וביולוגיה (התואר שלי שאני לומדת אליו).
מתי התחלת לאהוב את טים? אווו מזמן, אני חושבת שמאז שראיתי את המספריים של אדוארד (שזה היה מזמן)

theEscapist

New member
ספרות מוזיקה וביולוגיה???

תגידי, יש מצב אנחנו תאומות אבודות שנולדו בהפרש של כמה שנים?
(אני לומדת 10 שעות ביולוגיה בשבוע- מגמת ביולוגיה (שלא נדבר על אופציה לעבודת גמר..), רוצה להרחיב ספרות ולא חיה בלי מוזיקה
)

wolfyy

New member
../images/Emo99.gif

ואני חשבתי שאף פעם לא אצליח למצוא את הנפש התאומה שלי!

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

אם היית כדור גלידה, איזה טעם היית רוצה להיות
? (זאת תהיה השאלה הקבועה שלי
)

theEscapist

New member
עוד כמה שאלות../images/Emo9.gif

צייני דבר ספציפי כלשהו שאת אוהבת במיוחד בסרטים של טים ברטון (בכללי כזה
) (הו, ותשתדלי רק אחד, עד כמה שזה קשה...) אני רוצה בהחלט לחזק שאלה שנשאלה כבר- איזה מוזיקה את שומעת? ומכיוון שאני לא יצירתית בשיט, נכון לכרגע לפחות.... מה שלומך?

wolfyy

New member
../images/Emo42.gif

צייני דבר ספציפי כלשהו שאת אוהבת במיוחד בסרטים של טים ברטון: הייחודיות. זאת אומרת, יש הרבה סרטים ייחודיים, אבל ספציפית ב'מגע' של טים ברטון יש משהו שמיוחד רק לו שאפשר ישר לזהות ולהרגיש. מוזיקה
מטאל, רוק קלאסית (Nightwish, Beethoven, Michael Nyman, Opeth, Howard Shore, Fiona Apple, Dire Straits, Radiohead, etc..) מה שלומך? עייפה אבל חוץ מזה טוב
תודה, מה שלומך?

wolfyy

New member
../images/Emo199.gif

חזרתי הביתה רק ב12:30 בבוקר, וביומיים האחרונים הייתי ערה 18 שעות ו20 ומשהו בשני ומתוך ה48 שעות הללו ישנתי רק 9 בערך... ברחמנות סער!

LadySilkworm

New member
הממ

כמה זמן את כבר טבעונית? ואיך החלטת להיות טבעונית? כמה זמן את מנגנת על פסנתר? האם את אוהבת את הפקסולים של דני אלפמן עם טים ברטון? בכנות.. איך ג'וני דפ שר? D: אם היית יכולה להיות אדם מסויים במשך כמה זמן שתרצי [יום, שעה, חודש, מה שבא לך], מי היה אותו אדם ולמה? מי המודלים שלך לחיקוי? מי השחקן האהוב עלייך[בהנחה שזה לא ג'וני דפ D:]? איזה עוד סרטים את אוהבת חוץ מטים ברטון? טים ברטון הולך לביים את אליס בארץ הפלאות[לפחות לפי IMBD], האם את מחכה בכיליון עיניים כמוני? מה הז'אנר הספרותי המועדף עלייך? מה אהבת ללמוד? מה היית רוצה ללמוד? מה את חושבת על תפוז? P: האם את מהמכורים לפייסבוק או מהאלה שיש להם חיים?:) ו..זהו. בינתיים. :)

theEscapist

New member
הו, ידעתי ששירה תביא שאלות טובות!

מלכה
(טים ברטון הולך לביים את אליס בארץ הפלאות?!?!
)

למעלה