הקורבן

wolfyy

New member
../images/Emo28.gif

כמה זמן את כבר טבעונית? ואיך החלטת להיות טבעונית? אני טבעונית 8 חודשים (שנה ב10.7!) וצמחונית כ-6 שנים. במקרה נכנסתי לפורום טבעונות לשאול שאלה לא קשורה לתזונה בכלל עד כמה שזכור לי, והתחלתי לקרוא בפורום וראיתי שאנשים לא צורכים מוצרי חלב... הסתקרנתי ושאלתי "אז מה התחליפים??" ואז הסתבר לי שכל מה שחשבתי (חלב=סידן) שגוי, וכמה התעללות יש בתעשייה הזו. אחרי כשבועיים של מחקר וקריאה על תזונה הוצאתי כל מוצרים מהחי מהתפריט שלי.
כמה זמן את מנגנת על פסנתר? 3.5 שנים
האם את אוהבת את הפקסולים של דני אלפמן עם טים ברטון? או מאד! אני חושבת שדני אלפמן הוא התאום המוזיקלי סיאמי של טים ברטון... כשהם עובדים ביחד זה פשוט מתאים כמו כפפה ליד. דני אלפמן בכלל מלחין מדהים.
בכנות.. איך ג'וני דפ שר? D: חחח האמת שלא ראיתי סוויני טוד עדיין
, אבל ממה ששמעתי בטריילר נשמע שהוא שר ממש טוב ועם המון רגש.
אם היית יכולה להיות אדם מסויים במשך כמה זמן שתרצי [יום, שעה, חודש, מה שבא לך], מי היה אותו אדם ולמה? ממ.. אשתו של טולקין
האמת שאולי במהלך ההיסטוריה הייתי רוצה להיות אדם מסויים שהיה בעל השפעה כשנעשו מעשי אכזריות כלפי בני אדם, וכשאני הייתי הוא/היא הייתי עוצרת אותם.
מי המודלים שלך לחיקוי? אין לי מודלים לחיקוי, אבל בתחומים שונים יש אנשים שנותנים לי השראה, כמו טולקין ומייקל מורקוק (למרות שהאחרון ממש לא סבל את טולקין
) מבחינת כתיבה, טולקין גם בעוד כל מיני דברים, בטהובן במוזיקה, אנשים לאורך ההיסטוריה שלא עמדו מהצד כשראו רשע מתרחש וקמו ועשו מעשים טובים.
מי השחקן האהוב עלייך[בהנחה שזה לא ג'וני דפ D:]? חחח ג'וני דפ אכן אחד מהם
גם ויגו מורטנסן, אלייז'ה ווד, דניאל די-לואיס
איזה עוד סרטים את אוהבת חוץ מטים ברטון? חוץ מטים, הסרטים האהובים עליי הם (בסדר הזה): האלמנט החמישי, שר הטבעות. במצויירים היפה והחיה.
טים ברטון הולך לביים את אליס בארץ הפלאות[לפחות לפי IMBD], האם את מחכה בכיליון עיניים כמוני? כן!!!!!!!! כן!!!!
מה הז'אנר הספרותי המועדף עלייך? פנטזיה, מתח ומיסתורין
מה אהבת ללמוד? מה היית רוצה ללמוד? אני לומדת כימיה וביולוגיה ומאד אוהבת. כמו כן מוזיקה (לימוד עצמי)
מה את חושבת על תפוז? P: אוהבת את הממשק מאד ואת הפורומים, וגם ההנהלה מאד נחמדים, אבל לא אוהבת את העמוד הראשי הצהוב להחריד ואת זה שהורידו תכנים מהבלוג של ייגרמייסטר.
האם את מהמכורים לפייסבוק או מהאלה שיש להם חיים?:) אין לי פייסבוק :)

LadySilkworm

New member
אני מסכימה איתך בקשר לדני אלפמן :)

איזה כיף! אני לא היחידה שלא ראתה את סוויני טוד עדיין! P: חוץ מזה אפשר לדעת מה את מוצאת באליז'ה ווד?[ואני רצינית, אני לא מזלזלת פשוט חוץ משר הטבעות אני לא ממש מתרשמת שהוא משחק בהרבה סרטים].

wolfyy

New member
../images/Emo13.gif אה-הא!

חייבים לראות את זה מתישהו! אלייז'ה ווד... דבר ראשון אני חושבת שגם אם שר הטבעות היה הסרט היחיד שהוא אי פעם היה משחק בו זה היה מספיק. כי העבודה המדהימה שהוא עשה שם היא מעבר למילים. חוץ מזה שהוא שיחק בEverything is illuminated, eternal sunshine of a spotless mind ועוד

LadySilkworm

New member
המממפ

שכחתי שהוא שיחק בסרט שמש נצחית בראש צלול[שזה סרט ממש טוב]. והסרט השני, זה הסרט שהוא הולך לחפש מישהי שהייתה עם סבתא שלו או משהו ברוסיה בשואה? גם ראיתי אותו פעם משחק באיזה סרט על הביטלס, עכשיו שאני נזכרת XD

wolfyy

New member
../images/Emo68.gif

שם: ג'ואנה
דרכי תקשורת: מסרים
משהו על עצמך שלא ידענו? כשהייתי קטנה, אכלתי את הקלף של "המכשף" במשחק טליסמן מרוב שהוא היה הדמות האהובה עליי
משהו אצלך שכל מי שמכיר אותך יודע עליו? אני לא סובלת שקרים.
תאריך לידה: 11.3
משהו שמאוד חשוב לך לאמר: אנשים צריכים לעשות קצת יותר מאמץ. ויותר מזה - הם צריכים לרצות לעשות אותו. לרצות להיות טובים יותר באמת. לשאוף ליותר.
תמונה של עצמך: אני מעדיפה לא לפרסם בנט. אם מישהו רוצה
אני אשלח לו במייל...

Snow fairy

New member
טליסמן../images/Emo99.gif

במפגש פורום הראשון אני מביאה את המשחק ומשחקים עד המוות!

wolfyy

New member
רעיון מעולה!../images/Emo99.gif ואני המכשף!!!../images/Emo88.gif

my reflection

New member
נמממ

באיזו מדינה היית רוצה לבקר?(יש לי חוסר בשאלות כרגע,אם אני אחשוב על משהו "גאוני" יותר אני אכתוב
)

wolfyy

New member
כמו שכתבתי בשאלון,

פינלנד, אנגליה.. אבל אם כבר מסע מסביב לעולם |כדורפורח|- צרפת, איסלנד, שוודיה, נורווגיה, גרמניה, הקוטב הצפוני/דרומי, אלסקה, יפן...

למעלה