פינות!

WaitForTomorrow

New member
לאאא!!../images/Emo110.gif

אנלא רוצה אותה... אני גם ככה כל הזמן שוכחת לעשות אותה... קחי אותה! בבקשה!!

HagarStar

New member
טםטםטם../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

זה פינה עתידית, וזה גם לא בדיוק פינה אבל אני אחראית על הפיקים זה סוכם מראש עם שחר מתישהו כשירגע פה קצת אני אפתח שרשור עם הסברים והכל :) שם הפינה: פאנפיקים? מה בפינה: הממ.. אני פשוט אחראית לסדר של הפאנפיקים, מי אחרי מי, מתי, איך, כמה, למה, איפה ושאר שאלות מילה שאתם יכולים לחשוב עליהן יום מועדף: דונט רילי קר, כשאני אצטרך לפתוח שרשור נגיד כשלמישהו נגמר הפיק אני אפתח, אין לזה יום מסוים שם: שושנה

'ני.

שם הפינה: Song About Paramore [אם למישהו יש שם פחות צולע, שיגיד לי
] מה בפינה: מציגים שיר, ושואלים את האחרים מה הוא מסמל כלפיהם, דירוגיו וכו' [יש בסביבות ה-10 שאלות, ולא, הן לא חוזרות על עצמן]. יום מועדף: לקראת סוף השבוע. אהמ...רביעי
שם: ברידג'יט/ברי.

FallOutGirl

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gifה-פינות!../images/Emo36.gif|ימן||ימן|

קלי עוד לא כתבה כאן על הסלקציה.. אז שיבצתי ליום ראשון כי הוא היה ריק..
ראשון-
הסלקציה - קלי.
שני-
שרשור תמונות- עדי - יפתח פעם בשבועיים, שרשור בו כל אחד מבקש תמונה מסויימת ואז זה ששם את התמונה המבוקשת מבקש תמונה אחרת וכן הלאה.
שלישי-
החולייה החלשה- שירז.
/
- רחל - אתם פשוט צריכים לכתוב דברים טובים ודברים רעים שקרו לכם באותו יום/שבוע.
רביעי-
הקורבן- נוי - זה בדיוק כמו שרשור חוקר אם מישהו לא הבין. חח
חמישי-
Song About Paramore- ברידג'יט - מציגים שיר ואתם עונים על שאלות ומדרגים אותו.
שישי-
דובבו את התמונה- שירי.
שבת-
שרשור חיובי- ליאת - אתם כותבים את כל הדברים הטובים (והפחות טובים) שיקרו בשבוע הבא. טענות/בקשות/שינויים - לכאן.

a k c

New member
../images/Emo109.gifדווקא שני?XDDDDDDD

טוב נו, אני אנסה לראות אני אני אצליח להיות באותו יום על המחשב
בהצלחה לכולם

LunacyFringe

New member
לאלאלאלאלאלא, זה שלך.

אפשר לקבל את של מי השורה הזאת (זה שצריך לבחור שורה אהובה משיר) במקום? או שזה של מישהו?

WaitForTomorrow

New member
טובב...../images/Emo110.gif

עם גל לא רוצה... מי רוצה את "הקורבן"? ממש לא בא לי עליו...

אולי תחליפי ביני לבין קלי?../images/Emo28.gif

כי כל הרעיון בסלקציה שזה בסופשבוע.. כאילו, סוג של סיכום השבוע. אם יהיה נוח לקלי לקחת את יום שישי... ^^ [אין לי בעיה מבחינת יום.. פשוט הגיונית וכאלה
]

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifאהממ..

הקטע הוא שחשבתי על זה ואם זה מסכם את השבוע אז שיסכם עד הסוף חחחח השבוע נגמר בשבת ואז בראשון מסכמים את כל השבוע שעבר.

למעלה