Destroya Weenkend

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo112.gifDestroya Weenkend../images/Emo112.gif

שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע: שיהיה לכולנו שבוע מוצלח

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifפעם ראשונה בפורום הזה ^^

שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: לא משהו ספציפי אמן/אלבום השבוע: Bon Jovi - The Circle סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: תוכניות - העשב של השכן עונה 7, הפמליה עונה 8 והמפענחת עונה 7. סרטים - ידידים+ והתחלה דבר טוב/רע שקרה השבוע: טוב - חנוכת בית של חברים מהצבא. רע - המממ שביזות שהלכה איתי כל השבוע יום הכי טוב השבוע: רביעי ושישי ויום הכי רע השבוע: שלישי התחדשות השבוע: שטויות מהסופר פארם
האדם שעשה לי את השבוע: חברים מהצבא סיכום שבוע במילה אחת: סביר ציטוטי השבוע: בטוח משהו של ארי גולד
תכנונים לשבוע הבא: עבודה עבודה עבודה תמונת השבוע: פשוט סדרה גאונית, חבל שנשאר עונה פרק אחד לסיומה
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

XoLilMissLolaoX

New member
וואי הפמליה! כל הזמן אני אומרת לעצמי

שאני אתחיל לראות ואני כל פעם שוכחת

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifסדרה ענקית

לוקח להבין את הקטע שלה רק לקראת עונה 2.... אבל אחת הסדרות שאני יותר אוהבת. כשאני מסיימת לראות פרק אני כזה "וואוו"

Ayush Cohen

New member
../images/Emo13.gif

שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: Cubicles Headfirst For Halos, מEarly Sunsets Over Monroeville ,Skylines And Turnstiles ,Summertime ,Black Dragon Fighting SocietyI ,Don't Love You .Demolition Lovers אמן/אלבום השבוע: MCR וקייטי פרי :p סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: אין דבר טוב/רע שקרה השבוע: לא זוכרת יום הכי טוב השבוע:רביעי? ויום הכי רע השבוע:לא יודעת התחדשות השבוע: אמממ.. אין האדם שעשה לי את השבוע:החברות
סיכום שבוע במילה אחת: נחמד :) ציטוטי השבוע: אין תכנונים לשבוע הבא: אין תמונת השבוע:

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמש"ת

שיר השבוע של MCR: Mama שיר השבוע בכללי: Trigger Happy Hands - Placebo All Apologies -Nirvana Lithium - Nirvana Mona - Shooting the moon Thorbowolf - a Rose For The Craws My Body - Young the Giant אמן/אלבום השבוע: Placebo Nirvana Mona סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: ספר: You are the one that I don't want (למי שזוכר, כן אני עדיין תקועה בו
) תוכנית: יומני בערפד...ראיתי טריילר ואני כבר ממש רוצה שיחזור! (השבוע זה קורה!!) War At Home Big Bang Theory וידאו: וואו יש המון! יש יותר מידי!! זה אחד לדוגמה: http://www.youtube.com/watch?v=k-Cvgm7Fp8w&feature=feedu זה מצונזר אבל עדיין אני מזהירה! אבל זה קורע מצחוק הם כאלה הזויים!!
דבר טוב/רע שקרה השבוע:
עברתי את שיעור 20 בשיעורי נהיגה! אני בדרך הנכונה
מתקדמים בפסיכומטרי
לא הכי מרגישה טוב...
גיליתי שלא יהיה לי חופש לעוד הרבה זמן...אלא אם השבוע וחצי של סוכות נחשב חופש...
זה לא מספיק!
נפרדתי מהפלאפון המושלם שלי עד שיחזור מתיקון...אני מתגעגעת
אני מבולבלת... יום הכי טוב השבוע: רביעי ויום הכי רע השבוע: שבת התחדשות השבוע: אמממ לא זוכרת קניתי משהו רק לא זוכרת מה :O האדם שעשה לי את השבוע: חברים סיכום שבוע במילה אחת: שגרתי ציטוטי השבוע: "How was it to join the band?" "It Wasn't that difficalt to slide in" ~Shock and laghing~ " let me try this again...It wasn't that difficalt to FIT in" תכנונים לשבוע הבא: אמממ פסיכומטרי שיעורי נהיגה לא משהו מיוחד... תמונת השבוע: סטיבי שלי!!
הוא כזה מתוק! התאהבתי מחדש!!

shani cohen1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

קצת באיחור אבל לתענתי המחשב לא עבד ויש לי טונה שיעורים כול יום....
שיר השבוע של MCR: המממ...דיסטרויה שיר השבוע בכללי: Kiss - Rise To It אמן/אלבום השבוע:הממ הרבה... דבר טוב/רע שקרה השבוע:
גיליתי שאני לא חייבת לעשות בגרות בערבית
גיליתי שיש בגרות ביהדות...
עוד לא קניתי ספרים במתמטיקה והמורה שלי הולכת להרוג אותי...
יש לי חתימה של דאף(מקאגאן)המושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!
יום הכי טוב השבוע:שיש...אני מסיימת מוקדם בימי שישי
ויום הכי רע השבוע:כול שער הימים חוץ משישי ...בכולם אני מסיימת שעה שמינית
התחדשות השבוע:הממ חוץ מספרים לבצפר...כלום... האדם שעשה לי את השבוע:חברים... סיכום שבוע במילה אחת:עמוס... ציטוטי השבוע:הממ אין... תכנונים לשבוע הבא:הממ שומדבר מיוחד חוץ מללמוד
תמונת השבוע: מושלמים שלי
אהה דאףףף!!!

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifגנאז../images/Emo47.gif

לטעמי הלקה הכי טובה שאי פעם הייתה פה... מלכים אחד-אחד

shani cohen1

New member
כול כך גם לדעתי!...אני חולה אליהם!

על ההרכב הישן...יו נאו,סלאש דאף סאטיבן וואט אוור..טוב נו גם אל החדש...למרות שלא כמו הקודם...פפ...טוב הבנת ,נכון?

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifבהחלט

ההרכב החדש, אם אפשר לקרוא לו הרכב - אקסל וחבורת נגנים, דיי מעאפן, לא אהבתי את "הדמוקרטיה הסינית". אבל האלבום של סלאש ממש טוב לדעתי

shani cohen1

New member
כןןןןן!!כול כך!!!../images/Emo6.gif

יש לי את האלבום של סלאש!!!את האוסף יש בו שלוש דיסקים, הממ... וידעת שגם סטיבן גם מאט גם דאף וגם איזי מנגנים בו...אני לא...רק כשקיבלתי את האלבום
פפ..גם אני לא אהבתי את דמוקרטיה סינית...
האא איזה כיף...אף אחד מהחברים שלי לא אוהב אותם כמוני....הם טוענים שדאף הוא האנה מונטנה

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifאת מתכוונת לוולווט ריבולבר?

יש לי אלבום אחד שלהם, אני לא אוהבת אותו. ואיזי לא מנגן שם. בכללי יש לי את כל הדיסקים של גאנז Apetote For Destruction, Use Your Illution 1+2, Lies. Live Era,Chaines Democrcy וכמובן את אלבום הסולו של סלאש. לאיזי יש גם אלבומי סולו שעדיין לא יצא לי לשמוע. ואל תקשיבי לחברים שלך דאף הוא מתוקי :) ד"א האילוז'נים חוגגים היום 20 שנה! http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4122860,00.html

shani cohen1

New member
לא,יש אלבום סולו של סלאש

ויש אלבום שמגיעה אם שלוש דיסקים בתוכו...ואיזי כן מנגן שם הוא מנגן בגוסט... האאא!!!יאיי באמת!?לא ידעתי...נחמד!...
מזל טוב ללהקה הכי טובה אוור!!האא..חחח.. (טוב אחת מתוך כמה הלהקות האהובות עליי...)

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifאיזה דיסקים יש בפנים?

זה הלאבום של סלאש שמגיע עם 3 דיסקים או של גאנז? הגיוני שמאט בן 50... הוא הכי מבוגר מכל חברי גאנז (הכי צעיר סלאש, 45) בכל מקרה כן יש לי את כל האלבומים, אני אוהבת לקנות אותם מקוריים
ושכחתי עוד אחד שלהם שיש לי The Spaghetti Incident?

shani cohen1

New member
של סלאש...

כן אני יודעת וסטיבן 46 ודאף 47 ואקסל ואיזי 49(יכול להיות שטעיתי או משהוא...את מוזמנת לתקן אם יש לי טעות
)... חחחח אני יודעת אליהם כימעט הכול...חחח או קי אני ממש חולה אליהם!
אררר...אני גם רוצה!את כולם!!!טוב נו...אין סיכוי שאני יקבל אותם

למעלה