סופ"שארון!

../images/Emo113.gifסופ"שארון!../images/Emo113.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין: שיר/י השבוע לא של ווית'ין: אלבום/אמן השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: אתר השבוע: מאכל השבוע: התחדשות השבוע: ספר השבוע: סרט/סדרת השבוע: תגלית השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שאלת השבוע - איך העברתם את פורים, ואיך היה לכם? (מדגישארון)

Brombit

New member
בזזזזזזזז ../images/Emo115.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין: לא שיר/י השבוע לא של ווית'ין: Dream Theater – Pull Me Under Tori Amos – Yes, Anastasia Atrox – Methods of Survival Made Out of Babies – Silverback - לפרוק עצבים ולשכוח מהעולם הזה אלבום/אמן השבוע: חדשים למיניהם דבר טוב שקרה השבוע: אנשים שמחים, אוכל, סיבוב שני של השירים החדשים דבר רע שקרה השבוע: אנשים עצובים, ויכוח ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: לעשות משהו, אולי לקבל תגובה מהלימודים אתר השבוע: LastFM, deviantART מאכל השבוע: לחם+חומוס+מלפפונים חמוצים התחדשות השבוע: יש מצב שהיה משהו ספר השבוע: X סרט/סדרת השבוע: הבןדוד הבינוני תגלית השבוע: כלומוש ציטוט השבוע: אינוש תמונת השבוע: שאלת השבוע - איך העברתם את פורים, ואיך היה לכם? לא שמתי לב

Brombit

New member
~~~ ההתחדשות של השבוע ההוא ~~~

פנדוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

../images/Emo187.gif

אלבום/אמן השבוע: The Unforgiving כי הוא יצא! למרות שלא שמעתי אותו...
דבר טוב שקרה השבוע: היה כיף בקייטנת פורים. היה שבוע סבבה עם הילדים באופן כללי. עלע הייתה אצלי (ביפו) בחמישי-שישי והיה כיף. יש לי כיסא חדש למחשב בחדר והוא מגניב. ^^ דבר רע שקרה השבוע: לא שום דבר חשוב ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא:
יציאת צוות ביום ראשון - נקווה שיהיה כיף. וביציאה מסיימים את הגמד-ענק שעשינו השבוע (אין לי עדיין מתנה לגמד שלי וצריך להכין וכבר איזה מיליון בלילה ;;;;;).
הכשרת צוותים ביום ראשון. מקווה שיהיה מעניין. P:
אמורה (כנראה) להיות לנו בצוות סדנה כלשהי עם רן בכור. אני בטח אסבול שם. P: מאכל השבוע: מוג'דרה שאמא שלי הכינה לי והקפיאה ולקחתי לקומונה. מלא ממתקים ועוגיות וכו'. :X יוגורט (הלכתי עם עלע ליוגורטים והיה טעים D:). בשישה (משהו טוניסאי פגאני כזה שיש גם בפינלנד...
). קציצות ירק ופשטידת פזי - בבית כמובן. התחדשות השבוע: כיסא מחשב! הוא נוח וגדול ונחמד. והגלגלים שלו נוסעים ממש חלק, כך שאחרי הכיסא הקודם שבקושי זז אני כל הזמן עפה עם הכיסא כשאני מנסה להזיז אותו קצת.
ספר השבוע: כאן יעל וייס, תל אביב/יובל אברמוביץ' סרט/סדרת השבוע: אקשן|אשתו של הנוסע בזמן - ראיתי רק חלק, היה בטלויזיה איזה ערב השבוע וראינו בקומונה. פעם ראשונה שראיתי את הסרט. /
הימימ (שחזר סוף סוף!), האוס, הטופ מודל, בלי בושה. תגלית השבוע: האלבום של ווית'ין יוצא מחרתיים בארץ! :) שאלת השבוע - איך העברתם את פורים, ואיך היה לכם? העברתי את פורים בבית הנוער כמובן. הייתה לנו קייטנה של יומיים עם מלא פעילויות והיה כיף והילדים היו חמודים. :) הודגש וקומבן באמצעות מדגישארון 2.0

למעלה