ענייני מוסיקה

PerfectSP

New member
אני יודעת מי זו../images/Emo3.gif ../images/Emo190.gif

היא בפורום
ששם הודענו גם כל מיני דברים על האלבום

אני שונאת ביו|בוהו|

שיר השבועי של פאראמור: אול ווי נאו השיר השבועי שלא קשור לפאראמור:sick little suicide ליריקס השבוע: There's a sick little suicide in all that we do... you decide, which one's for you!? שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע יותר בחיים: השיר של חנה מונטנה וג'ונאס ברודרס!!!!!!!!!! 111111111111 גאאאאאאאאד, שילוב גרוע אחושששששש. האלבום השבועי:סקארלט+פאט'ום3> זמר/ת השבוע: היילי, וואל.. דעהאה! להקת השבוע:פאט'ום+סקארלט
קליפ השבוע:של ג'יסון כפרי! משהו שקשור למוסיקה ואתם ממש מחכים שכבר יגיע:ההופעהההההההה~!#@$@%@4 לראות את אול טיים לאו מחר.. הלוואיהלוואיהלוואי(אף אחד לא יכול ללכת|בוהו|) שיעור באס ותוכנית ג'ייסון3> תמונת השבוע: אין לי כוח ללכת להוספת תגובה. תשלימו: ריוט הזה ממש מהומה!!!!1 (חההה, הבנתם?
לא).

כבר אין לי ממש כוח ללכת...

הם מופיעים בחנות דיסקים קטנה... והמ צריך לחכות בתור כדי להכנס. אעחהגכ אין לי כוחD:

ME

השיר השבועי של פאראמור: crushcrushcrush השיר השבועי שלא קשור לפאראמור: כל השירים מהאבלום TBP של מכ"ר ליריקס השבוע: שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע יותר בחיים: Girlfriend
האלבום השבועי: TBP זמר/ת השבוע: / היילי וויאלמס
להקת השבוע: מכ"ר קליפ השבוע: http://www.youtube.com/watch?v=auNCfVCw844&mode=related&search=
ג'רארד משהו שקשור למוסיקה ואתם ממש מחכים שכבר יגיע: לקנות את האלבום חדש של פארמור !! תמונת השבוע: תשלימו: ריוט הזה ממש _טוב , איזה טוב מעולה [;__

a k c

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo13.gif

השיר השבועי של פאראמור: שני האלבומים. חשתי עליהם בטירוף השבוע
. השיר השבועי שלא קשור לפאראמור: יש יותר מידיXD אין לי כוח
. ליריקס השבוע: אין. שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע יותר בחיים: אין
. האלבום השבועי: השניים של פארמור, ו-My December של קלי
. זמר/ת השבוע: קלי. להקת השבוע: פארמור, BLG ופליין ואייט'ס
. קליפ השבוע: אין. משהו שקשור למוסיקה ואתם ממש מחכים שכבר יגיע: לא יודעת. תמונת השבוע: אני לא בבית..
. תשלימו: ריוט הזה ממש.. ממכר!!!!!
.

אלוש 4

New member
אמממממ :]

השיר השבועי של פאראמור: we are broken השיר השבועי שלא קשור לפאראמור: סקייטר בוי של אבריל לאבין ליריקס השבוע: -- שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע יותר בחיים: -- האלבום השבועי: ריוט (אני חורשת עליו) זמר/ת השבוע: היילי להקת השבוע: פארמור קליפ השבוע: קראשקראשקראש (אני מאוהבת בקליפ הזה) משהו שקשור למוסיקה ואתם ממש מחכים שכבר יגיע: שיצא לפארמור עוד קליפ יאייי תמונת השבוע:
תשלימו: ריוט הזה ממש _מדהיםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!_

PerfectSP

New member
וואיףסקייטר,איזה נוסטלגיה!! ../images/Emo190.gif

אני זוכרת כשעוד הייתי רואה את זה על ימין ועל שמאל בטלויזיה!!! חחחח

PerfectSP

New member
מילוי סופ"ש ראשון שליD: ../images/Emo195.gif ../images/Emo190.gif

השיר השבועי של פאראמור: Born For This+We Are Broken+When It Rains
השיר השבועי שלא קשור לפאראמור: Ich Bin Da\By Your Side-Tokio Hotel
ליריקס השבוע: אה... הליריקס של I'm With You של אבריל
שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע יותר בחיים: איזה שיר עקום בגרמנית!!!!!!!!!!!!!ולא של ט"ה
האלבום השבועי: ריוט,וצימר פיה אחצ' דריי...^^|דגש|
זמר/ת השבוע: אה....ממש אבריל הפעם!D: היא הזמרת היחידה שאני שומעת,ושמעתי אותה השבוע!
להקת השבוע: טוקיו הוטללללל
וגם פארמור והים
קליפ השבוע: אמממממ^^
משהו שקשור למוסיקה ואתם ממש מחכים שכבר יגיע: הדיסק החדש של סימפל פלאן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@#$%^&*
תמונת השבוע: אממממממ,חיחי,אהבתי את השיער שעשיתי להם
לינק מצורף,כי לתפוזבל צריך להקטין ואז זה יוצא מעוות לאללה,חחח: http://img155.imageshack.us/my.php?image=pglpsthil4.png
השלימו: ריוט זה ממש מהומה!!!!!

יוהו.../images/Emo219.gif

השיר השבועי של פאראמור: הללויה,בורן פור דיס. השיר השבועי שלא קשור לפאראמור: טאנק יו פור דה ונום-מיי כמ. ליריקס השבוע: וואמפיירז וויל נבר הארט יו-מיי כמ. שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע יותר בחיים: המ. השיר החדש והבלתי נסבל שת בריטני ספירס. לצערי ראיתי את הקליפ היום. האלבום השבועי: "ריוט"-פראמור,"איט מי דרינק מי"-מרלין מנסון,"לייז פור דה ליירז"-דה יוזד. זמר/ת השבוע: -- להקת השבוע: פראמור,מיי כמ,דה יוזד,מרלין מנסון. קליפ השבוע: -- משהו שקשור למוסיקה ואתם ממש מחכים שכבר יגיע: שאני אמצא שוב את הדיסק של ווייט סטריפס ויהיה לי כסף בשבילו. תמונת השבוע: אין לי כוח. תשלימו: ריוט הזה ממש ממכר!

למעלה