שאלון

vv56305

New member
../images/Emo13.gifעונה

שם: נועה תאריך לידה: 16.9 מקום מגורים: רמת גן שיר אהוב: בכלל בכלל?? יש יותר מדי... סרט אהוב: הנסיכה הקסומה תוכנית טלוויזיה אהובה: נכון להיום GOSIP GIRL זמר אהוב: דיוויד בואי, בונו מ- U2 זמרת אהובה: אמי ויינהאוס, אווריל לאבין יום אהוב בשבוע: שישי דיסק אהוב: יש מלא... תאריך אהוב: אין האם אי פעם עישנת? כן האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? לא לקחתי, ניסיתי לעשן כן האם אי פעם עברת על החוק? חוקי תעבורה למינהם
האם אי פעם נשבר לך הלב? כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב? כן האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן האם אי פעם שיקרת? כן יש\אין חבר: יש גובה: 1.66 מידת נעלים: 37 פריסינג: אין קעקועים: 2 ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כל יום ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? הממ לא ממש ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? כן הדבר שהכי קשה לך איתו: צביעות והבטחות רציניות שבסוף לא מתקיימות מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? האדם האחרון שהתקשר אלי- חברה האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אין לי איסיקיו המקום האחרון שהייתי בו: לימודים הסטיה שלי היא: קצת לא נעים, לפעמים שאין אף אחד בבית אני לא מקפידה לסגור את הדלת בשירותים
הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- אהבה ובריאות תכונה טובה שלי: מסתדרת בכל מצב תכונה רעה שלי: מדברת יותר מדי האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? בינתיים לא האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא אבל על בוסית פעם עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא יפה, אבל לא זכור לי... תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? מסטיקים שהייתי קטנה יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? אולי רק החיים של ההורים שלי אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא רק בדמיון
הפרת הבטחה שהבטחת? חושבת שכן השתכרת עד אבדן חושים? פעם-פעמיים מה צבע החדר שלך? קירות לבנים, מיטה ומדפים חום בהיר שידה אדומה וארון חום כהה
באיזה בושם אתה משתמש? the one של דוצ'ה גבאנה, chic של קרולינה הררה ו- narciso rodriguez השחור. אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן, יש לי מחלת שעונים
מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? הממ לא חושבת שעשיתי משהו ממש רשע... באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי שמוכנים באמת באמת אני חושבת שעושים את זה מוקדם מדי (12-14 נניח) סתם לא נהנים... מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? בכיתה ט' חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת? הפסקתי מזמן, בערך שנתיים שתית משקה אלכוהולי? ביום שישי שעבר השתכרת? בפסח שעבר שכבת עם מישהו/י?
היית במועדון? לא זוכרת, שנים... לבשת חצאית? בערך לפני חודש קנית בגד? ביום ראשון אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? היום: באיזו שעה התעוררת? 8:00 מה/מי העיר אותך? שעון מעורר של הפלאפון מה היה הדבר הראשון שאמרת? המממ בוקר טוב? מה היה הדבר הראשון ששמעת? רדיו באוטו מה היה השיר הראשון ששמעת? שמעתי את התוכנית של טל ואביעד ברדיו תל אביב, לא זוכרת איזה שיר מה אכלת? קורנפקס עם חלב, פתיתים, דניצל, עוגיות גרנולה, חביתה, גבינה, סלט איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? שאני אוטוטו עוזבת וסוף סוף מתחילה עבודה חדשה
איזה כיתה את: כיתת מחשבים
הבנאדם הכי יפה שראית: סקרלט ג'והנסון את חושבת שאת יפה? חמודה, ממש יפה לא את חושבת שאת צבועה? ממש לא את חושבת שאת קנאית? לפעמים את חושבת שאת קרצייה? לפעמים את חושבת שאת עקשנית? לפעמים את אוהבת את עצמך? כן בזבזנית או חסכנית? גם וגם, תלוי מתי יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? הורים, חבר, 4 חברות איזה צלצול יש לך? מוסיקה משודדי הקאריביים הקול הכי יפה ששמעת? של הזמרת נורה ג'ונס איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? מועדון ג'ז בניו יורק מבפנים את רוצה להיות זמרת? לצערי אני לא יכולה את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? תלוי בסדרה, במירוץ למיליון כן אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? תמיד איפה את רוצה פירסינג? לא רוצה אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? הממ, המצפון היה מדווח, אם הוא היה סופית שלי, אז קונה דירה חמודה או נוסעת לשנה לחו"ל לכל המקומות האקזוטים שאין לי כרגע כסף לנסוע אליהם... כמה ימים אתה לומד בשבוע? 2 כלי נגינה אהוב: פסנתר וסקסופון ערוץ אהוב: XTRA HOT, E ערץ מוזיקה אהוב: יש לך יס מקס/הוט מג'יק? לא יש לך אוטו משלך? כן פורום אהוב: ברור שהפורום הזה
באיזה פורומים את כותבת: הממ לפעמים בפורומים של מחשבים יש לך חברים בפורומים? האמת שלא ממש מי האדם האחרון שדיברת איתו? חברה שלי מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון הזה
את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא, יש טלוויזיה ברקע מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? "אהבה בתפריט" קומדיה רומנטית חמודה ב- DVD מה התוכנית האחרונה שראית? גוסיפ אתמול בערב מה הדיסק האחרון ששמעת? אמי ויינהאוס באוטו מה החלום שלך? להיות מאושרת האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך? חחח לא בנית טירה מחול? וואי נראה לי בגיל 5 היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא שזכור לי נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? בטח סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא שזכור לי היית בחקירה משטרתית? לא

RayoDeLuz

New member
תראו מחר MTV ../images/Emo3.gif

שם: קרן תאריך לידה: 27.4 מקום מגורים: פה ושם שיר אהוב:Now That You're Gone של שירי
סרט אהוב: יש כמה תוכנית טלוויזיה אהובה: גוסיפ גירל, כמעט מלאכים, פטיטו, ימי חיינו ועוד כמה זמר אהוב: הראל סקעת זמרת אהובה: שירי מימון, וונסה הדג'נס, אשלי טיסדל, הילארי דאף ועוד כמה יום אהוב בשבוע: אין דיסק אהוב: אין תאריך אהוב: היומולדת שלי
האם אי פעם עישנת? יאפ האם אי פעם שתית אלכוהול? יאפ האם אי פעם לקחת סמים?נאופ האם אי פעם עברת על החוק? נאופ האם אי פעם נשבר לך הלב? יאפ האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?נאופ האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? יאפ האם אי פעם בכית על מישהו? יאפ האם אי פעם בכית על מישהי? יאפ האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא חושבת האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן האם אי פעם שיקרת? יאפ יש\אין חבר: אין גובה: 1.64 מידת נעלים: 38 פריסינג: אין קעקועים: אין ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? לא ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? כן ב24 שעות האחרונות קנית משהו? כן בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: בנים מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? עצמי האדם האחרון שהתקשר אלי- סבא האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: חברה שלי המקום האחרון שהייתי בו: שירותים
הסטיה שלי היא: אין הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- אהבה תכונה טובה שלי: מקשיבה תמיד תכונה רעה שלי: עקשנית האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? פחחח לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? נאופ האם צחקת על מישהו בעל מום?לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? יאפ תרמת פעם לקבצן?כן האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? אהבה של אנשים אחרים אכלת משהו לא כשר? לא אתה שומר כשרות? לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה?לא הפרת הבטחה שהבטחת? לא השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך?אין לי חדר באיזה בושם אתה משתמש? לא משתמשת אתה אוהב לענוד תכשיטים?כן מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא יודעת באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? 18+ מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? מזמן חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת?מזמן שתית משקה אלכוהולי? מזמן השתכרת?אף פעם שכבת עם מישהו/י? אף פעם היית במועדון? כמה שבועות לבשת חצאית? מזמן קנית בגד? שישי אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? כמה ימים הקדישו לך שיר? אף פעם שיפרו לך את המצברוח? היום: באיזו שעה התעוררת? 10 מה/מי העיר אותך? החום! מה היה הדבר הראשון שאמרת? היי מה היה הדבר הראשון ששמעת? סבא מדבר מה היה השיר הראשון ששמעת? Now That You're Gone מה אכלת? כריות איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? לחזור או לא לחזור איזה כיתה את: גמרתי תיכון הבנאדם הכי יפה שראית: זאק
את חושבת שאת יפה? נאופ את חושבת שאת צבועה? נאופ את חושבת שאת קנאית? נאופ את חושבת שאת קרצייה?נאופ את חושבת שאת עקשנית?יאפ את אוהבת את עצמך?יאפ בזבזנית או חסכנית? גם וגם
יש לך פלאפון? יאפ למי אתה מתקשר הכי הרבה? סבא איזה צלצול יש לך? לא יודעת חח הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? תמונה שצילמתי... השקיעה בים עם השמש מציצה מבעד לעננים.. את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? בדרך כלל כן איפה את רוצה פירסינג? לא רוצה אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? שמה אותם בבנק
כמה ימים אתה לומד בשבוע? לא לומדת כלי נגינה אהוב: פסנתר ערץ אהוב: אין ערץ מוזיקה אהוב: 24 יש לך יס מקס/הוט מג'יק? לא יש לך אוטו משלך?לא פורום אהוב: אין באיזה פורומים את כותבת: כל מיני יש לך חברים בפורומים?כן מי האדם האחרון שדיברת איתו? ידיד שלי מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? היי סקול מוזיקל 3 מה התוכנית האחרונה שראית? הישרדות 8 מה הדיסק האחרון ששמעת?היי סקול מוזיקל מה החלום שלך? להיות מאושרת האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? כן שאבת אבק בלי שביקשו ממך? כן בנית טירה מחול? כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? כן היית בחקירה משטרתית?לא

JAP Noa

New member
חחח לשתינו יש אותו שיר אהוב../images/Emo6.gif

אני מכורה
זה כזה אהבה קטנה גאד. [אני לא מאמינה שאני חוזרת לימים האלה חחח.] קיצר דברייייייייייייייי איתי וזה. וברור שקראתי אגב

RayoDeLuz

New member
חחח כן... ../images/Emo9.gif

אדבר איתך אחרי הטקס באיזה אחת כמו אתמול

coritz

New member
די נו הזנחתי את הפורומים :( ואת המחשב

חח ועכשיו אני חוזרת לעצמי! שם: קורין תאריך לידה: 7.4.92 מקום מגורים: טבריה שיר אהוב:יש כ''כ הרבה... עזבו זה קטע מסובך אצלי סרט אהוב: סקס והעיר הגדולה. ללא ספק. תוכנית טלוויזיה אהובה: סקס והעיר הגדולה, גוסיף גירל זמר אהוב: קריס בראון (L) זמרת אהובה: אבריל לאבין, קייט דה לונה, ויש הרבה יום אהוב בשבוע:שישי. מי לא? דיסק אהוב:כרגע של קייטי פרי תאריך אהוב:היום הולדת שלי? האם אי פעם עישנת? כה האם אי פעם שתית אלכוהול?כה האם אי פעם לקחת סמים?לא :) האם אי פעם עברת על החוק?כה האם אי פעם נשבר לך הלב?כה האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?כה האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כה האם אי פעם בכית על מישהו?כה האם אי פעם בכית על מישהי?כה האם אי פעם שברת למישהו את הלב?יש מצב האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?אהאה!!! האם אי פעם שיקרת?כה יש\אין חבר:אין :) גובה:1.63 מידת נעלים:37-38 פריסינג:פופיק נזם ואוזניים...הורדתי את הסייד.. קעקועים:אין ב24 שעות האחרונות בכית?כה ב24 שעות האחרונות צחקת?כה ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כה ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?כה ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא! ב24 שעות האחרונות קנית משהו?כה תספורת נחשב? חח בימים אלו אתה מאוהב? לא.. הדבר שהכי קשה לך איתו: לקנא בהם. מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?איןן... האדם האחרון שהתקשר אלי-הידיד הכי טוב :) האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו:אייסיקיו לא פתוח מלא ימים כבר..מסן-ידיד ממש טוב שלי (חתיכי) המקום האחרון שהייתי בו:רופא ><" הסטיה שלי היא:עיניים בהירות. הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים-אושר תכונה טובה שלי:אני חמודה חחחחחח תכונה רעה שלי:קנאית.. האם פרצת לאייסיקיו של מישהו?חח כה האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך?:$ האם צחקת על מישהו בעל מום?כן נו לא יפה.. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה?חחחחחח כה עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש?לא :O תרמת פעם לקבצן?כה האם גנבת משהו במכולת?יש מצב.. יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך?לא יודעת אכלת משהו לא כשר?כה אתה שומר כשרות?משתדלת.. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה?כן!! זה כייף! הפרת הבטחה שהבטחת?כן.. השתכרת עד אבדן חושים? לא.. מה צבע החדר שלך?ורוד.. XD באיזה בושם אתה משתמש? 212 sexy ו very irresistible של ג'יבנשי אתה אוהב לענוד תכשיטים?בערך.. מהו הדבר הרשע ביותר שעשית?הפצתי שמועה שגרמי למישהו ממש רע..גרמתי לבגידה? באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה?מתי שמרגישים שזה נכון? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?ואו! עבר זמן ><" שבוע וחצי? חיבקת מישהו/י?היום.. מישהו/י חיבק/ה אותך?היום אמא חחח עישנת?יום שישי... שתית משקה אלכוהולי?יום שישי... השתכרת?ראש השנה בערך חחח שכבת עם מישהו/י?:$ היית במועדון?ראש השנה :) לבשת חצאית?ראש השנה |XDD קנית בגד?יום שבת...מעיל חיי (L) אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"?לפני שבועיים.. הקדישו לך שיר?לא יודעת.. שיפרו לך את המצברוח?היום.. היום: באיזו שעה התעוררת?5 וחצי בבוקר. מה/מי העיר אותך?כאב בקיבה. מה היה הדבר הראשון שאמרת?"זין בתחת" או קללה אחרת..באמת כאב לי מה היה הדבר הראשון ששמעת?את אבא מה היה השיר הראשון ששמעת?לא זוכרת מה אכלת?קצת איטריות כל היום..אני לא מצליחה :( איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?חייבים לחזור לעצמינו עד יום שבת!!! להבריא! איזה כיתה את:י''ב הבנאדם הכי יפה שראית:יש הרבה *-* את חושבת שאת יפה?תלוי באיזה יום..לא קורה לי הרבה.. את חושבת שאת צבועה? ממש לא. את חושבת שאת קנאית?כן את חושבת שאת קרצייה?לא נראה לי חח את חושבת שאת עקשנית?כן את אוהבת את עצמך?כן בזבזנית או חסכנית?בזבזנית אש יש לך פלאפון?כה למי אתה מתקשר הכי הרבה? יש לי את סוש (חברה ממש טובה) ואת הידיד הכי טוב :) חח אליהם הכי הכי ואל אמא איזה צלצול יש לך? כרגע את "אני אש" שגרסת רמיקס שידיד שלי הכין ליייי (L) הקול הכי יפה ששמעת?אממ לא יודעת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? תמונה כזאתי ממש יפה של שרשרת פנינים ודשא משו הזוי את רוצה להיות זמרת?לא חחח את רוצה להיות שחקנית?:) מגמת תיאטרון שליטה אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? תלוי איזה אמרו לך פעם שאוהבים אותך?כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה?כן איפה את רוצה פירסינג?בלשון חקכיוןיקניקניןחקניחןי הלוואי שאני אפסיק לפחד אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו?שמה בבנק.ואז חושבת על זה הרבה כמה ימים אתה לומד בשבוע?5 שליטה כלי נגינה אהוב:פסנתר ערץ אהוב:MTV ערץ מוזיקה אהובMTV מכל סוגיו: יש לך יס מקס/הוט מג'יק?לא ><" יש לך אוטו משלך?הלוואי פורום אהוב: אופנה ואחת שיודעת באיזה פורומים את כותבת:כנ''ל יש לך חברים בפורומים?לא כזה מי האדם האחרון שדיברת איתו?אמא? מה את עושה עכשיו?עונה על שאלון? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?הטלויזיה על MTV מה את/ה שומע/ת?ביונסה-איף איי וור ה בוי מה הסרט האחרון שראית?אל תתעסק עם הזוהן XDDDD מה התוכנית האחרונה שראית?ראיתי גוסיפ גריל באינטרנט מה הדיסק האחרון ששמעת?לא זוכרת :O מה החלום שלך?לעסוק באופנה ובמשחק בו זמנית :O האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?היום :( רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך?חח לא בנית טירה מחול?כן :) היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?כן!! נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? כן... סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא.. היית בחקירה משטרתית?כן..סוגשל חח חזק לילה טוב :)

Shexy Peanut

New member
טוב נו... :]

שם: בתאל (או בותול ^^) תאריך לידה: 1.2.93 מקום מגורים: רחובות שיר אהוב: Nirvana - Where Did You Sleep Last Night סרט אהוב: רקוויאם לחלום וברוכים הבאים לבית הבובות תוכנית טלוויזיה אהובה: ורוניקה מארס ^^ זמר אהוב: רובי וויליאמס זמרת אהובה: אומ.. וואו.. אין אחת ספציפית. עוד לא גיבשתי דעה. יום אהוב בשבוע: לאדעת ^^" דיסק אהוב: Nirvana - MTV Unplugged In New York תאריך אהוב: לאדעת. היומולדת אולי? האם אי פעם עישנת?
האם אי פעם שתית אלכוהול?
האם אי פעם לקחת סמים?
האם אי פעם עברת על החוק? אני חושבת שכן אבל בקטנות חחח האם אי פעם נשבר לך הלב?
לא נראלי. האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?
מי לא? האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?
האם אי פעם בכית על מישהו?
האם אי פעם בכית על מישהי?
האם אי פעם שברת למישהו את הלב?
לא חושבת. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? לאנשים שחשובים לי, כן. לא לבויפרנד או משהו כזה. האם אי פעם שיקרת?
יש\אין חבר: אין גובה: 1.76 מידת נעלים: סודית בחלט
פריסינג: יש לי 5 חורים באוזניים סה"כ אבל לא נראלי זה נחשב :/ קעקועים: בקרוב אמיגוס
ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? לא ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: אני. (
מה אבל זה נכון) מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? איזה מישהי רזה כזאת בלהקת אינדי אולי
האדם האחרון שהתקשר אלי- אח שלי האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: לא התחברתי לדבר הזה כבר כמה חודשים טובים. אם אפשר גם מסנג'ר אז אחד חמודה בשם נעה :] המקום האחרון שהייתי בו: בסלון XD הסטיה שלי היא: ירוקי עיניים ^^ ופרופורציונאליות. אה וקורט קוביין X: הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- מוזיקה טובה! תכונה טובה שלי: אומ... חברותית (?) תכונה רעה שלי: עצלנית האם פרצת לאייסיקיו של מישהו?
האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך?
(אבל פימוס צ'יקס) האם צחקת על מישהו בעל מום?
כעיקרון לא.. (אלא אם כן אנשים שלוקחים ריטלין וכאלה נחשבים לבעלי מום?
) האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא.. אני תלמידה טובה
עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא.. אבל עזרתי לזקנה עם הקניות
יותר מפעם אחת
תרמת פעם לקבצן?
האם גנבת משהו במכולת?
מסטיק נראלי פעם מזמן יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? החיים של האנשים שקרובים אליי אכלת משהו לא כשר?
אתה שומר כשרות? כעיקרון כן. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? פעם אחת. הפרת הבטחה שהבטחת? אני משארת שכן.. אבל לא זוכרת משהו כרגע השתכרת עד אבדן חושים? לא עד אובדן חושים נראלי.. מה הפירוש של אבדן חושים בכלל?
מה צבע החדר שלך? ירוק באיזה בושם אתה משתמש? 5th Avenue של Elizabeth Arden אתה אוהב לענוד תכשיטים?
מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא יודעת.. כנראה באמירות... באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? 16 אולי?
.. כל אחד מתי שבא לו.. מה שחשוב שזה מאהבה מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? על איזו נשיקה אנחנו מדברים
חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת? מזמן. שתית משקה אלכוהולי? שבוע וחצי השתכרת? חודש אולי (?) שכבת עם מישהו/י?
never ^^ היית במועדון? לא הקטע שלי לבשת חצאית? כנ"ל קנית בגד? לפני שבועיים וחצי בערך... אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לא יודעת. לאמא
היום. הקדישו לך שיר? לא יודעת ;[ שיפרו לך את המצברוח? היום היום: באיזו שעה התעוררת? 8 ומשהו מה/מי העיר אותך? הכאב גרון שלי מה היה הדבר הראשון שאמרת? "אאהה" מה היה הדבר הראשון ששמעת? דלתות חורקות ומים. מה היה השיר הראשון ששמעת? The Strokes - What Ever Happened מה אכלת? שניצל של מאמא עוף, המון תה, המון אגוזים, גלידת מיני מגנום. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? איך ומתי אני אשלים ת'חומר בבצפר ^^ איזה כיתה את: י' הבנאדם הכי יפה שראית: נקווה שעוד לא ראיתי.. אבל אם כן איזה חייל אחד מ-ה-מ-ם (לא מגזימה. פשוט עוצר נשימה. ממש מצטערת שלא צילמתי אותו) בתחנה מרכזית בקריית שמונה D: את חושבת שאת יפה?
את חושבת שאת צבועה?
את חושבת שאת קנאית?
את חושבת שאת קרצייה? לפעמים XD את חושבת שאת עקשנית?
את אוהבת את עצמך? לפעמים
בזבזנית או חסכנית? שניהם
יש לך פלאפון?
למי אתה מתקשר הכי הרבה? כרגע אין שיחות אבל כשיש..? לBFF טלצ'
איזה צלצול יש לך? שיר פתיחה של החבובות DDD: הקול הכי יפה ששמעת? של קורט קוביין
איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? קורט קוביין על רקע שחור XD את רוצה להיות זמרת? הייתי רוצה להיות זמרת בלהקה... מודה באשמה. את רוצה להיות שחקנית? לא.. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? תלוי איזו... אמרו לך פעם שאוהבים אותך? נראלי שכן
כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? בד"כ איפה את רוצה פירסינג? בלשון. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? מה לא?
בגדים, קעקוע, הליקס, נסיעה לבריטניה D: ... כמה ימים אתה לומד בשבוע? 6 כלי נגינה אהוב: תופים. וגיטרה. ערץ אהוב: HOT3\אקסטרה HOT\אמטיוי-VH1\ערוצי סרטים ... ערץ מוזיקה אהוב: כרגע?? VH1 חח וקצת MTV2 יש לך יס מקס/הוט מג'יק? הוט רגיל. יש לך אוטו משלך?
פורום אהוב: MTV נראלי ^^" באיזה פורומים את כותבת: MTV, CSI, סרטים וקולנוע, מתח ואימה,אחת שיודעת
, סקינס. יש לך חברים בפורומים? כה.. מי האדם האחרון שדיברת איתו? אמא מה את עושה עכשיו? שומעת מוזיקה והולכת לישון ^^ את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?
מה את/ה שומע/ת? The Cribs - Our Bovine Public מה הסרט האחרון שראית? מארי אנטואנט מה התוכנית האחרונה שראית? דארמה וגרג נראלי... מה הדיסק האחרון ששמעת? לאדת. מה החלום שלך? לעבוד במשהו שאני גם אוהבת.. וגם טובה בו. (כמו אולי משהו שקשור לקולנוע או מוזיקה) האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?
רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? הייתי דכאונית עם מחשבות.. אבל אף פעם לא רציתי באמת.. שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא שאבתי אבק... אבל שתפתי כלים ועשיתי כביסה וכאלה.. בנית טירה מחול? ניסיתי XD היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא XD האמת כשחושבים על זה...
עולה לי משהו בראש. נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?
סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? חוששני שעוד לא הייתה לי ההזדמנות היית בחקירה משטרתית?

Just Freckles

New member
מה אני עושה פה?

יש לי מחר מבחן בכימיה, ולא למדתי בגרוש
שם: נויה תאריך לידה: 29.1 מקום מגורים: מרכז
שיר אהוב: הממ זה מתחלף. חחח תלוי מה יש ב-MTV סרט אהוב: דה סיסטרהוד אוף דה טרבלינג פנטס
תוכנית טלוויזיה אהובה: גוסיפ גירל(דה
),אבודים, גיבורים, THE O.C זמר אהוב: ני יו
זמרת אהובה: ביונסהה
יום אהוב בשבוע: ראשון דיסק אהוב: אין לי תאריך אהוב: זה משתנה כל שנה. אני קובעת את התאריך האהוב עליי לפי מה שקרה באותו יום. אז השנה אני מניחה שזה יהיה מתישהוא בסוף אוגוסט תחילת יולי. האם אי פעם עישנת? נופ. ואני גם לא אעשן
האם אי פעם שתית אלכוהול? לא האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? לא שאני זוכרת האם אי פעם נשבר לך הלב? לא האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? ברור
האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? על החברות שלי? יותר פעמים משאני אוכל לספור האם אי פעם שברת למישהו את הלב? כן
האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? למשפחה האם אי פעם שיקרת? כן יש\אין חבר: אין גובה: 1.64 מידת נעלים: 37-38 פריסינג: לא קעקועים: לא ב24 שעות האחרונות בכית? לא.. זה נדיר
אני בוכה כללל הזמן. אני רגישה נורא. ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן
ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? אייסקפה נחשב?(אני יכולה לשתות אייסקפה ב0 מעלות. חחח משהו אצלי לא בסדר!) בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: לראות אנשים פגועים. אני לא מסוגלת. מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אני שמחה להיות אני(אבל אני+כמה אלפי שקלים היה נחמד מאוד
) האדם האחרון שהתקשר אלי- חברה האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אין לי המקום האחרון שהייתי בו: בצפר? הסטיה שלי היא: אני מתערבת בחיים של אנשים בלי שביקשו ממני להתערב
הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- משפחה תכונה טובה שלי: מאורגנת תכונה רעה שלי: שתלטנות האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? נופ האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? נופ האם צחקת על מישהו בעל מום? חס וחלילה
האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? חחחחחחח כן
עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא שזכור לי תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? נופ יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? החיים של המשפחה שלי אכלת משהו לא כשר? כן.. ממזמן. בעיקרון אני לא מערבבת בשר עם חלב. לא כי אני שומרת כשרות, אלא מבחינה בריאותית... אתה שומר כשרות? לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה?
כן הפרת הבטחה שהבטחת? לצערי
השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? לבן עם קצת ירוק וורוד באיזה בושם אתה משתמש? אברקרומבי 8 וברברי הוורוד אתה אוהב לענוד תכשיטים? יאפ מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? יש משהו כזה, בטוח, אני פשוט לא זוכרת אותו
באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מגיל 16 ומעלה.. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? אואה, שנתיים חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת? נבר שתית משקה אלכוהולי? יום שישי השתכרת? נבר שכבת עם מישהו/י? נבר היית במועדון? חודש לבשת חצאית? חחחחח שנה שעברה בטקס סיום. כן כן, רקדתי. והייתי עם חצאית. למרות שאני לא סובלת חצאיות
קנית בגד? ממזמן... יותר מדי ממזמן אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? שלשום הקדישו לך שיר? לא זוכרת
שיפרו לך את המצברוח? היום היום: באיזו שעה התעוררת? 7:40 מה/מי העיר אותך? השעון המעורר.. מה היה הדבר הראשון שאמרת? "התעוררתי מאוחר"! ואז נזכרתי שאני מתחילה בתשע
מה היה הדבר הראשון ששמעת? חדשות מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת.. מה אכלת? קורנפלקס איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? שאני רוצה לחזור לישון
איזה כיתה את: ח' הבנאדם הכי יפה שראית: אחד בכיתה י'
את חושבת שאת יפה? לפעמים את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? מאודמאודמאוד. את חושבת שאת קרצייה? חחח לפי החברות שלי אז כן
את חושבת שאת עקשנית? מאודמאודמאוד. את אוהבת את עצמך? כן בזבזנית או חסכנית? בזבזנית... יותר מדי! יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? BFF איזה צלצול יש לך? דיסטרביה הקול הכי יפה ששמעת? היו הרבה.. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? תמונה שלי על הרקע של מפלי הניאגרה.
את רוצה להיות זמרת? נופ את רוצה להיות שחקנית?נופ אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? תלוי איזו. "האח הגדול", לא. זאת שמעצבים בה חדרים(איך קוראים לה?
), כן. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? לא רוצה
אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? תורמת חלק, ואחר כך נוסעת ללונדון וניויורק ומבזבזת הכוללל. כמה ימים אתה לומד בשבוע? 6 כלי נגינה אהוב: גיטרה
ערץ אהוב: E! ערץ מוזיקה אהוב: MTV יש לך יס מקס/הוט מג'יק? נופ יש לך אוטו משלך? נופ פורום אהוב: ברור שפה!
באיזה פורומים את כותבת: כאן, ובהארי פוטר-הספר אני קוראת קבועה. יש לך חברים בפורומים? בערך. מי האדם האחרון שדיברת איתו? דוד שלי מה את עושה עכשיו? מסתכלת על קלסר כימיה באומללות
את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? - מה הסרט האחרון שראית? BABY MAMA. הוא מצחיק בטירוף
מה התוכנית האחרונה שראית? משהו ב-E! מה הדיסק האחרון ששמעת? - מה החלום שלך? להיות מעצבת פנים ולטייל בעולם. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא בנית טירה מחול? כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא היית בחקירה משטרתית? לא

JAP Noa

New member
בהצלחה בובייי../images/Emo24.gif

העניין עם הבשמים שלנו עדיין הורג אותי
ואיפה ראית בייייבי מאמא? אני מתה לראוווווווווווווווווווות, שמעתי שזה מצחיק על וממש התבאסתי שלא הביאו את זה לארץ. [התלבטתי אם ללכת לראות את זה או את דה סיסטרהוד אוףדה בלהבלהלבה 2 ומזל שבחרתי בסיסטרהוד חחח
]

Just Freckles

New member
תודה לשתיכן../images/Emo13.gif

אלוהים יודע שאני אצטרך את זה...
הקטע עם הבשמים זה אחד הדברים היותר ביזארים שקרו לי
. ולקחתי את הסרט מחנות שקוראים לה קינו, שזה כמו בלוקבאסטר רק פי אלף יותר טובבב. יש להם את כל הסרטים שאת יכולה לחשוב עליהם... ( אני לא אהיה פה בסופשבוע. טיול צופים. אז סופשבוע נעים לכולן
)

Lauren Cooper

New member
עונה..../images/Emo9.gif

שם: לורן תאריך לידה: 10.5 מקום מגורים: כרגע הרצליה...
שיר אהוב: יש המון... סרט אהוב: ויקי כריסטינה ברצלונה...פשוט סרט טוב תוכנית טלוויזיה אהובה: גוסיפ! זמר אהוב: יש המוןןן זמרת אהובה: יואו יש המוןןןן יום אהוב בשבוע:שבת כמובן דיסק אהוב: אני עכשיו נורא בקטע של נוסטלגיה, אז יש לי איזה דיסק נאו כלשהו... ואני פשוט חורשת עליווו תאריך אהוב: 10.5?! חחח האם אי פעם עישנת? אני עדיין מעשנת האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? .... האם אי פעם עברת על החוק? לא האם אי פעם נשבר לך הלב? כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? אני מניחה האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? בטח האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? לא האם אי פעם שברת למישהו את הלב? כן האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן האם אי פעם שיקרת? כן יש\אין חבר: יש גובה: אינלי מושג מידת נעלים: 38 פריסינג: היה לי בלשון פעם קעקועים: אין אבל אני נורא רוצה לעשות ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? כן הדבר שהכי קשה לך איתו: ממ לא יודעת מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? מממ לא עולה לי כרגע האדם האחרון שהתקשר אלי- חברה האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אין לי איסיקיו המקום האחרון שהייתי בו: בסופר הסטיה שלי היא: אני נורא אוהבת לעשות קניות חחח הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- מממ אני לא אפרט...חח תכונה טובה שלי: אני נחמדה תכונה רעה שלי: אני נורא מפוזרת האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא...חחחח יש לי חיים תודה האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא חשקתי האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה?איזהההה אני הכי חנונית בעולם חחחח אני הייתי הילדה הכי טובה בכיתה עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? כן תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? ואו...לא יודעת אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? בגדול, כן שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? כן ואו זה היה כיף שמעוו הפרת הבטחה שהבטחת? מתארת לעצמי שכן השתכרת עד אבדן חושים? כן מה צבע החדר שלך? לבן, אבל החבר שלי אמר שהוא ייצבע ת'בית חחח באיזה בושם אתה משתמש? החדש של גוצ'י אתה אוהב לענוד תכשיטים? ככןן מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? חחח לא יודעת באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי שזה מרגיש נכון מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?לפני שניה וחצי חיבקת מישהו/י? ממקודם מישהו/י חיבק/ה אותך? ממקודם עישנת? עכשיו שתית משקה אלכוהולי? אתמול השתכרת? לפני כמה יימים שכבת עם מישהו/י? היום היית במועדון? לפני כמה זמן לבשת חצאית? הייתי בבר מצווה לפני כמה זמן אז לבשתי חצאית קנית בגד? לפני איזה חודש בערך אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לפני חצי שניה חחחח הקדישו לך שיר? מזמןן שיפרו לך את המצברוח? לא יודעת היום: באיזו שעה התעוררת? 10 וחצי ככה מה/מי העיר אותך? אמא, טלפון מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה?????? מה היה הדבר הראשון ששמעת? לורר.. מה היה השיר הראשון ששמעת? אלאדין זה הצלצול של אמא מה אכלת? סלט ממש טעים שהכנתי, ופרוזן יוגורט איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מה יהיה? איזה כיתה את: אני כבר ממזמן לא בבצפר הבנאדם הכי יפה שראית: דוגמן\ית כלשהו\י את חושבת שאת יפה? כן את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? כן את חושבת שאת קרצייה? אני יכולה להיות את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך?כן בזבזנית או חסכנית? חסכנית עכשיו יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? לחבר שלי איזה צלצול יש לך? כל מיני הקול הכי יפה ששמעת?לא יודעת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של הכלב שלי ז"ל את רוצה להיות זמרת? לא וגם אם כן אין לי סיכוי חחחח את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? טחח לא. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? לפעמים איפה את רוצה פירסינג? אני לא רוצה חח אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? שמה אותם בבנק כמה ימים אתה לומד בשבוע? אני לא לומדת כלי נגינה אהוב: פסנתר....|מואהב| ערץ אהוב: FTV ערץ מוזיקה אהוב: טח. אין כזה יש לך יס מקס/הוט מג'יק? הוט מג'יק יש לך אוטו משלך? כן, ואופנוע...
פורום אהוב: לא יודעת כלמיני באיזה פורומים את כותבת: כאן, באופנה, בחברים יש לך חברים בפורומים? לא מי האדם האחרון שדיברת איתו? חבר שלי מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? ויקי כריסטינה ברצלונה מה התוכנית האחרונה שראית? לא זוכרת מה הדיסק האחרון ששמעת? נאו כלשהו מה החלום שלך? חחח להיות מאושרת ולהצליח האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך? חחחח לא בנית טירה מחול? כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? חחחחח לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? חחחח ברור סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? ממש לא היית בחקירה משטרתית? לא

Keren 104

New member
יש לי מבחן בביולוגיה מחר..

אבל אני אעשה הכל רק לא ללמוד.. שם: קרן תאריך לידה: 1.9 מקום מגורים: מרכז.. שיר אהוב: -- סרט אהוב: וואו יש המון.. אבודות והוזות, פעם אחת, שיחות עם אשה אחרת, בקרוב גם הסרט של טווילייט (למרות שלא אהבתי את הספר הסרט נראה ממש טוב) תוכנית טלוויזיה אהובה: אחים ואחיות, גוסיפ, האוס, דם אמיתי זמר אהוב: זמרת אהובה: יום אהוב בשבוע: אולי ראשון דיסק אהוב: תאריך אהוב: האם אי פעם עישנת? כן האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? אממ גנבתי מסטיק ועברתי באדום.. נחשב? האם אי פעם נשבר לך הלב? בערך האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? לא חושבת האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כל הזמן האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב? נראה לי.. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? לא האם אי פעם שיקרת? כן.. יש\אין חבר: אין גובה: 170 מידת נעלים: 39 פריסינג: אין קעקועים:אין, אבל אני רוצה ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? לא ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: להשלים עם טעיות מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? ראש ממשלה האדם האחרון שהתקשר אלי- מי שאני עושה לה בייביסיטר האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אין לי המקום האחרון שהייתי בו: בצפר הסטיה שלי היא: לא יודעת.. הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- חברים תכונה טובה שלי: אופטימית תכונה רעה שלי: ביקורתית האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא.. אבל למסנג'ר כן.. האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? לא נראה לי האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? כן יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? חיים של אנשים שקרובים אליי אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? כן השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? לבן באיזה בושם אתה משתמש? 212 סקסי, וטאצ' אוף פינק אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא ממש מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא יודעת... העלבתי, הפצתי שמועות, שיקרתי באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? נראה לי שמגיל 15 וחצי ככה זה בסדר כבר.. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?מזמן חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת? בחופש הגדול שתית משקה אלכוהולי? וואו מזמן השתכרת? אף פעם שכבת עם מישהו/י? אף פעם היית במועדון? מזמן לבשת חצאית? לא מתה על חצאיות קנית בגד? שבוע אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לא זוכרת הקדישו לך שיר? לא הקדישו לי שיר.. שיפרו לך את המצברוח? היום היום: באיזו שעה התעוררת? שבע מה/מי העיר אותך?השעון מעורר בפלאפון מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא זוכרת מה היה הדבר הראשון ששמעת? את השעון מה היה השיר הראשון ששמעת? לא יודעת מה אכלת? לחמניה בבצפר איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? המבחן מחר איזה כיתה את: י' הבנאדם הכי יפה שראית: השחקן הזה שמשחק את האח ההומו של רוברט מקליסטר באחים ואחיות את חושבת שאת יפה? לא יודעת את חושבת שאת צבועה? כשצריך את חושבת שאת קנאית? כן את חושבת שאת קרצייה? לא את חושבת שאת עקשנית? לא את אוהבת את עצמך? לא ממש בזבזנית או חסכנית? חסכנית יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? חברות שלי.. במיוחד לשני איזה צלצול יש לך? סמייל הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת.. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של ג'ניפר מוריסון את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? לא תמיד איפה את רוצה פירסינג? באף זה נחמד אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? לא יודעת.. כמה ימים אתה לומד בשבוע? 6 כלי נגינה אהוב: פסנתר ערץ אהוב: הוט שלוש, אקסטרה הוט, E ערץ מוזיקה אהוב: לא יודעת.. יש לך יס מקס/הוט מג'יק? לא , יש לי הוט.. אבל אין לי הוט מג'יק או מה שזה לא יהיה יש לך אוטו משלך? לא פורום אהוב: זההההה באיזה פורומים את כותבת: רק פה באופן קבוע יש לך חברים בפורומים? לא ממש מי האדם האחרון שדיברת איתו? חברה שלי מה את עושה עכשיו? בעיקרון אני אמורה ללמוד לבמחן בביולוגיה אבל במקום אני עונה על השאלון.. את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? -- מה הסרט האחרון שראית? קמפ רוק XD מה התוכנית האחרונה שראית? גם אמיתי מה הדיסק האחרון ששמעת? -- מה החלום שלך? להיות עצמאית האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? אני חושבת שכן.. שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא בנית טירה מחול? אולי כשהייתי ממש קטנה היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא היית בחקירה משטרתית? לא

Lauren Cooper

New member
אוי..גמאני עברתי באדום... חחחח

לא החשבתי את זה כעבירה על החוק משום מה...
מממ...אוקיי אז עברתי על החוק..

../images/Emo171.gif תורי עכשיו!

שם:רונית..אבל כמו שאמרתי אין מישהו שקורה לי ככה.. תאריך לידה: 18.12 מקום מגורים: באר שבע. שיר אהוב:אין לי שיר אחד.. סרט אהוב:כנ"ל תוכנית טלוויזיה אהובה: גוסיפ גירל,אמריקן נקסט טופ מודל,CSI ועוד הרבה סדרות טובות.. זמר אהוב: CHRIS BROWN,מארון 5,NEYO. זמרת אהובה:ריאנה. יום אהוב בשבוע:יום שני. דיסק אהוב:כל הדיסקים של הזמרים שציינתי. תאריך אהוב: לאיודעת.. האם אי פעם עישנת?
האם אי פעם שתית אלכוהול?
האם אי פעם לקחת סמים?
האם אי פעם עברת על החוק?יש מצב..כרגע לא עולה לי לראש'. האם אי פעם נשבר לך הלב?
האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?
האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?
האם אי פעם בכית על מישהו?
האם אי פעם בכית על מישהי?
האם אי פעם שברת למישהו את הלב?
האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?
האם אי פעם שיקרת?
יש\אין חבר:
גובה: לא יודעת נראה לי 1.65 מידת נעלים: 38 פריסינג:לא..כאילו רק באוזניים וגם זה בלחץ.. קעקועים:כרגע לא,תנו לי שנה,שנתיים.. ב24 שעות האחרונות בכית?כן,הייתי במוזיאון יד ושם בירושלים.. ב24 שעות האחרונות צחקת?כן..אחרי המוזיאון לקחו את השכבה אותי למין מקום כזה שישנו שם והיה מלא חברה מכל מיני מקומות..מישראל,צרפת,קנדה..ולא הפסקתי לצחוק...! ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?כל החיים שלי אני עושה שטויות! ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא..אני בן אדם שוחר שלום! ב24 שעות האחרונות קנית משהו? כן. בימים אלו אתה מאוהב?לא.. הדבר שהכי קשה לך איתו:שלא מכבדים את הבחירות השונות שלי מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?טוב לי להיות אני עצמי. האדם האחרון שהתקשר אלי-אמא היא רצתה לדעת מתי אני חוזרת.. האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: שנים שלא התחברתי לדבר הזה.. המקום האחרון שהייתי בו: המקום הזה שהתארחתי בו,לא יודעת איפה הוא ואיך קוראים לו. הסטיה שלי היא:יש לי כמה סטיות מרכזיות.. *לשטוף ידיים *אני לא מסוגלת להסתכל על כפות רגליים. *ואני משתגעת שאנשים נוגעים בי אחרי שאני מתקלחת! הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- החברות שלי.. תכונה טובה שלי:אני מקשיבה טובה. תכונה רעה שלי:יש לי הרבה..אנשים אומרים לי שאני כנה מדי.. האם פרצת לאייסיקיו של מישהו?לא...בקושי לשלי אני מצליחה להיכנס.. האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך?...לא כאילו יש לי קטעים שאני אומרת:"אם הייתי בן מה הייתי עושה לך". האם צחקת על מישהו בעל מום?אני מקווה מאוד שלא.. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה?לא... עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש?לא..לבד אני לא יודעת לחצות כביש(באמת!) תרמת פעם לקבצן?כן.. האם גנבת משהו במכולת?מסטיק בזוקה שהייתי בת 8 יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? המשפחה שלי. אכלת משהו לא כשר?יש מצב.. אתה שומר כשרות? לא.. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה?לא הפרת הבטחה שהבטחת? כן..לצערי. השתכרת עד אבדן חושים?כן.. מה צבע החדר שלך?טורקיז..ויש לי קיר אחד שהוא פסים.. באיזה בושם אתה משתמש?DKNY אתה אוהב לענוד תכשיטים?לפעמים. מהו הדבר הרשע ביותר שעשית?לפעמים אני צוחקת על אנשים וקשה לי לעצור..אז יוצא שנפגעים אנשים. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה?מתי שרוצים..ני מאמינה שלא צריך להיות לדבר כזה גיל..רק תיזהרו! מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. . התנשקת?לפני..4 שעות בבערך. חיבקת מישהו/י?לפני חצי שעה מישהו/י חיבק/ה אותך?לפני חצי שעה עישנת?בסיגריות אני לא נוגעת פעם אחרונה שעישנתי נרגילה הייתה לפני חצי שנה נראה לי..גם את זנ הפסקתי. שתית משקה אלכוהולי?לפני שבוע נראהלי. השתכרת?לפני 3 חודשים נראה לי.. שכבת עם מישהו/י?אף פעם.. היית במועדון?שבוע שעבר..אבל אתמול הייתה מין מסיבה בחדר שלי..תאמינו לי היה פרוע! לבשת חצאית?מקודם..בבוקר היה לי קר אז חזרתי לג'ינס.. קנית בגד?שלשום.. אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"?אתמול אמרתי את זה לכל מי שלומד איתי.. הקדישו לך שיר?לא זוכרת.. שיפרו לך את המצברוח?לא זוכרת היום: באיזו שעה התעוררת?רבע לשש..השקמה ארורה! מה/מי העיר אותך?המורה שלי..זוועה! מה היה הדבר הראשון שאמרת?"כוסעמק..איפה אימא שלי?" מה היה הדבר הראשון ששמעת?"תבואו לחדר אוכל ואז נלך לפעילות" מה היה השיר הראשון ששמעת?חח שמעתי עדיין צלצולים.. מה אכלת?אוכל של בוקר.. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?"מעניין אם אני אראה היום שוב את מייק" איזה כיתה את:כיתה יב' הבנאדם הכי יפה שראית:האחיינית המדהימה שלי.. את חושבת שאת יפה?כן.. את חושבת שאת צבועה?אתמול דיברתי על זה עם חברות..בכללי אני לא בן אדם צבוע אני אומרת מה אני חושבת..אבל יש אנשים מסויימים שפשוט אני לא יכולה להגיד להם את האמת כי הם לא יקחו את זה טו.. את חושבת שאת קנאית?תלוי למי.. את חושבת שאת קרצייה?לא..אני נוטה לכיוון לא אכפת לי.. את חושבת שאת עקשנית?כן! את אוהבת את עצמך?רוב הזמן כן.. בזבזנית או חסכנית?תלוי מתי.. יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה?לחברות,לאחותי. איזה צלצול יש לך?כל הזמן מתחלף.. הקול הכי יפה ששמעת?של כריס בראן,אדם לוין.. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה?הנרקע של השולחן עבודה..נו של הווינדוס.. את רוצה להיות זמרת?לא..תאמחינו לי גם אתם לא רוצים אני אהיה זמרת.. את רוצה להיות שחקנית?לא..אפילו שאני אהיה טובה בזה.. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן..אתמול והיום.. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה?כן.. איפה את רוצה פירסינג?בכל המקומות שרציתי עשיתי..ונמאס לי.. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו?מטיילת בכל העולם! כמה ימים אתה לומד בשבוע?6 מדלגת בדרך כלל על שישי. כלי נגינה אהוב: השלט.. ערץ אהוב:אקסרטה הוט. ערץ מוזיקה אהוב: MTV..ן-MTV2 יש לך יס מקס/הוט מג'יק?הוט יש לך אוטו משלך?איזה..אפילו רישיון אין לי.. פורום אהוב:שאני נמצאת בו עכשיו.. באיזה פורומים את כותבת: בהרבה.. יש לך חברים בפורומים?כן.. מי האדם האחרון שדיברת איתו?הודיהה.. מה את עושה עכשיו?את זה.. את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?כן מה את/ה שומע/ת?סתם מוזיקה מגניבה
מה הסרט האחרון שראית?לא זוכרת מה התוכנית האחרונה שראית?כנ"ל מה הדיסק האחרון ששמעת?כנ"ל מה החלום שלך?שיהיה לי טוב.. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?כן..יצאתי לטיול עם חברים בהרי יהודה עם חברים בלילה והלכנו לאיבוד..ועוד 70 אלף מקרים! רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?לא.. שאבת אבק בלי שביקשו ממך?כן. בנית טירה מחול?כן. היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? בטטח.. נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?לא.. סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא.. היית בחקירה משטרתית? כן.. יאללה סופ"ש טוב!

למעלה