אף אחד לא שואייל

קיפוחי

New member
../images/Emo12.gif אף אחד לא שואייל

איך אני מתקתק סופשבוע בעיר ומוותר על ים, שמש ומוסיקה של שחפים. אף'חד לא שואייל? הדייג יצא לצוד אתמול, בהסכמה מלאה, נישארנו, הבטן הדואבת שלי ואני, מחכים ומרעישים
לעת חשיכה חזר הדייג ובסלו מעט דגים אבל יפים ומתאימים לארוחת הערב שלו. הנה הם, במקום לשחות בים... וואלה, דייג אוהב דגים בצלחת.

stp51

New member
../images/Emo96.gifבוקר טוב../images/Emo42.gifבוקר אור, התעוררנו הבוקר

ליום חדש, עוד מעט נצא לבלות ולקרוע את המשחקייה, בצהרים נסיים את הארוחה ומיד נצא לשוט בדרכים
ולהחזיר את
הביתה בשלום לאמא שלו, יום טוב ונעים לכולם, לפחות כמו שלנו יהיה ונשתמע בפעם הבאה

אנחנו העברנו ערב ../images/Emo29.gifשקט שאליו הצטרפו כצפוי

ניבי, יואבי ואספי. ניבי פרש עם הבקבוק הצמוד
.יואב ואסף ישנו
להם בצוותא
עד הבוקר
בביתנו. כיף לקום ולגלות 2 צאצאים מאושרים וחייכנים. עכשיו שבו לביתם ואנחנו למנוחת השבת

מיקי801

New member
גם אצלי היו אתמול כל המשפוחה

עשינו חבילה עוברת ומאוד נהנתי לשמוע מה הילדים זוכרים מילדותם לטוב ולרע.זכרו תחפושות והבת שלי אמרה שלעולם לא תשכח שחיפשתי אותה למלכת הממתקים ןהיה לה מגעיל כל הממתקים נדבקו לכל מקום אפשרי וזה היה נורא. מה שכולם אהבו את יום הולדתם שבלילה אני ושלמה היינו באים בשקט לחדר ומקשטים בבלונים ושלטים כדי שיקומו בבוקר ליום שמח.הקטע שכל שנה ידעו וציפו לזה.ועוד זכרונות מילדותם וחוויות .היה מעניין לשמוע על ילדותם.

מיקי801

New member
בוקר טוב קיפוחי שלי

אני מקווה שהיום הבטן הפסיקה לזמר בקולי קולות והיא רגועה ואת נחה לך לצד אהובך שחזר מהים

אסתריקה עברו לכם יומיים בכייף עם איתמר../images/Emo35.gif

רואים ושומעים את האושר שחויתם עם ה

אני שואייל ומתפאלל...אין עליו../images/Emo19.gif

הדייג ודג הזהב....ואיך יצאו הדגים טעימיםםםםםםםםם תסבירו לי מדוע הסמייל יוצא בתחילת השורה ולא במקום שאני רוצה

החברים של יעל../images/Emo101.gif

אתמול במסרת יום המשפחה בגן .ועד ההורים הזמין הצגה.בו מסבירים לילדים על אלימות מינית
בצורה מאד יפה וסיפרותית על פין ופות ועוד .לדעת להגיד לא כאשר נוגעים באברים הפנימיים שלנו

סבלנות. הנה תדרוך קצר

אם מייד בגמר המלה שכתבת (הסמן באותו מקום) תכניס סמיילי הוא ישאר. (אני לא נשבעת
) בנוסף לכל סמיילי יש סימנים ניתן ללחוץ על הshift הימני ועל האלכסון שמעליו (יוצר קו אנכי | ) לרשום את המילה הנדרשת ולסיים שוב בקו אנכי . קאפיש?

בוקר טוב ושבת שלום, אתמול בערב

ביליתי לי לבדי, וצפיתי בסרט "שקט" (silent), משהו מיוחד עם נערה חרשת אילמת שאומצה על ידי משפחה, ובואה מעורר את כל השדים מתרדמתם.

קיפוחי

New member
../images/Emo46.gif מה עשיתם? אתם אוהבים מתייחסים אלי

וככה אתם גורמים לזה שאני הולך וקטן ולבסוף נעלםםםםםםםםםםם איייייייייייייייייייייייייייייייייייי

למעלה