שחקן השבוע

MSF GMs

New member
../images/Emo122.gifשחקן השבוע../images/Emo122.gif

מטרת הפינה היא לאפשר לחברי הפורום לשאול כל שאלה העולה על דעתם את השחקן (חבר הפורום, כמובן) הנבחר. על השחקן להשיב לשאלות (לכל אדם הזכות להחליט לא לענות על שאלות מסויימות, אם הן נראות לו אישיות מידי). בכל שבוע ייבחר שחקן אחר ע"י שחקן השבוע שהיה לפניו, שיאלץ לשאת את החקירה הצולבת של חברי הפורום. השאלות לא חייבות להיות קשורות למשחק עצמו, כמובן. שאלות לא ראויות (מעליבות,פוגעות וכו´) יימחקו! שחקנית השבוע שנבחרה היא: ווינגז (יעל, נעים מאוד) ועכשיו - הגיע זמן השאלות

שאלון מוזיקה../images/Emo79.gif

קרדיט לפורום שאלונים וסקרים
איך קוראים לך? בן כמה אתה? אוהב לשמוע מוזיקה? איזה אמן/להקה... איזה אמן/להקה אתה מעריץ במיוחד? איזה אמן/להקה יש לך את כל הדיסקוגרפיה שלו/ה (כל הדיסקים שיצאו עד כה)? איזו אמן/להקה יש לך הכי הרבה שירים שלו/ה בפלייליסט? איזו אמן/להקה יש לך רק שיר אחד או שניים שלו/ה בפלייליסט? איזו אמן/להקה אתה מכיר/פגשת פעם את חבריה? איזו אמן/להקה היית רוצה לפגוש את חבריה? היית פעם בהופעה של אמן/להקה שאתה אוהב מהארץ? איזו? היית פעם בהופעה של אמן/להקה שאתה אוהב מחו"ל? איזו? איזה אמן/להקה אתה אוהב הכי הרבה זמן? איזה אמן/להקה אתה אוהב הכי פחות זמן? איזה שיר/ים.... איזה שיר אתה שומע שאתה שמח? איזה שיר אתה שומע שאתה עצוב? איזה שיר אתה שומע שאתה עצבני? איזה שיר מרגיע אותך? איזה שיר מעציב אותך/גורם לך לבכות? איזה שיר גורם לך לרצות לרקוד? איזה שיר מקפיץ אותך? איזה שיר אתה אוהב לשיר? איזה שיר אתה רק אוהב לשמוע? איזה שיר אתה אוהב מאוד את התופים שלו? איזה שיר אתה אוהב מאוד את הגיטרה או את הסולו גיטרה שלו? איזה שיר אתה אוהב מאוד את הבס שלו? אוהב יותר שירים בעברית או בלועזית? ובכללי- איזה ז'אנר של מוזיקה אתה שומע הכי הרבה? איזה ז'אנר אתה ממש שונא? לך ולחברים שלך יש אותו טעם במוזיקה? האם יש אמנים/להקות שהתחלת לשמוע רק בגלל חברים שלך? האם יש אמנים/להקות שחברים שלך התחילו לשמוע רק בגללך? פגשת פעם מישהו שאתה מכיר בהופעה? פגשת פעם מישהו בהופעה, והתפתח קשר ביניכם (לא חייב רומנטי)? הולך הרבה למועדונים? הולך הרבה להופעות? איפה תעדיף לשמוע מוזיקה: במחשב, ברדיו, בטלויזיה, בטייפ או באחר- פרט? אם תראה סרט/סדרה ותאהב את השירים בו/ה, תנסה להשיג את הפסקול? אתה שומע פסקולים של סרטים באופן קבוע? ושל סדרות? מה אתה אוהב יותר- מוזיקה רועשת או שקטה? אם היית יכול, היית משדרג את הרמקולים שלך במחשב כדי לשמוע מוזיקה יותר טוב? או שכבר שידרגת? שומע מוזיקה חזק בצהריים/בלילה? היית/אתה שומע מוזיקה כשאתה מכין ש.ב או שזה מפריע לך להתרכז? אם היית יכול, היית שומע מוזיקה בזמן מבחן? באיזו תדירות אתה שומע מוזיקה? כשאתה הולך לקנות בגדים (מיועד בעיקר לבנות) שמים מוזיקה בתאי מדידה? אם כן, אתה אוהב את המוזיקה ששמים שם? בד"כ אתם אוהבים את המוזיקה ששמים בקניונים? ובבריכה? לא עולים לי עוד מקומות בראש ששמים בהם מוזיקה, אם יש לכם אתם יכולים לכתוב. מוזיקה מחברת בין אנשים? ולסיום- לדעתך יכלנו לחיות בלי מוזיקה?

סקרים ושאלונים*, שאלון מייפל../images/Emo23.gif

רמה: עבודה: למה בחרת דווקא בעבודה זו? שרת: קווסט האהוב: קווסט שנוי: כמות הבדאי שלי: מפלצת אהובה: מפלצת שנואה: נשואה? ארוסה? יש NX? זהו

ווינגז

New member
ווי

רמה: לקראת 48. עבודה: קלריק למה בחרת דווקא בעבודה זו? יש בזה הרבה יתרונות, למרות שעד עבודה שלישית הם נחשבים חלשים יחסית. אני אוהבת קוסמים, בלי קשר. שרת: Broa קווסט אהוב: כל אלו שעושים עם חברים ברמה נמוכה, אחרי שכבר עברת בהרבה את הרמה של הקווסט.
זה כיף. קווסט שנוא: לא שונאת קווסטים, צריך לקחת הכל בפרופורציה (הכל מאתגר אותי, גם Jump Quests אני אוהבת) כמות הבאדי שלי: מלא או כמעט מלא (למרות שרובם זה שני אנשים מסויימים וכל השחקנים שלהם. חזרו, אגב.
) מפלצת אהובה: Jr. Necki, חמודים כאלו.
מפלצת שנואה: לא שונאת, אפשר להתמודד עם הכל.
נשואה? לא ארוסה? לא יש NX? לא

xBovvM4steRx

New member
אין לי שאלות חחח שאלו פה כל מה שעולה לי בראש

אבל קוסמים נחשבים בין החזקים עבודה ראשונה וכל השאר (עבודה שנייה ושלישית) הם בין החלשים.

P o o f i

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo181.gif למי אכפת אם הם חלשים ../images/Emo11.gif

הם מגניבים. D:

ווינגז

New member
../images/Emo79.gif

איך קוראים לך? יעל בן כמה אתה? 18 וחצי אוהב לשמוע מוזיקה? כן איזה אמן/להקה... איזה אמן/להקה אתה מעריץ במיוחד? לא מעריצה, אוהבת. איזה אמן/להקה יש לך את כל הדיסקוגרפיה שלו/ה (כל הדיסקים שיצאו עד כה)? כמעט כל המוסיקאים שאני אוהבת, אני לא מאמינה בהורדת שירים. לאט לאט אני משלימה דיסקוגרפיה של עוד ועוד להקות וזמרים.
איזו אמן/להקה יש לך הכי הרבה שירים שלו/ה בפלייליסט? משינה - 76 שירים. מעבר לזה, יש לי 390 דיסני (זה לא ממש מוגדר כאחד, כי זו לא להקה מסויימת ולא אמן מסויים). איזו אמן/להקה יש לך רק שיר אחד או שניים שלו/ה בפלייליסט? יש כמה.
איזו אמן/להקה אתה מכיר/פגשת פעם את חבריה? Lady Macbeth
איזו אמן/להקה היית רוצה לפגוש את חבריה? גם - שיחזרו כבר, תודה. היית פעם בהופעה של אמן/להקה שאתה אוהב מהארץ? איזו? ליידי מקבת', אבל זה לא באמת נחשב (והייתי ברוק"צ 2005, חביב כזה). היית פעם בהופעה של אמן/להקה שאתה אוהב מחו"ל? איזו? לא איזה אמן/להקה אתה אוהב הכי הרבה זמן? משינה איזה אמן/להקה אתה אוהב הכי פחות זמן? Fiona Apple איזה שיר/ים... איזה שיר אתה שומע שאתה שמח? דיסני ומשינה לסירוגין. יש עוד כמה. איזה שיר אתה שומע שאתה עצוב? השירים "שלי" שמוגדרים כשירים עצובים הם "שיר פרידה" - שלמה ארצי ובן ארצי, Brothers Under The Sun - Bryan Adams, Meet You There - Simple Plan, "חדר משלי" - ארכדי דוכין, פשוט כי כל אחד מהם "שייך" לסוס אחר שלי. מעבר לזה - הרבה מאוד אומנים ושירים שאני "נתקעת עליהם" לכמה שעות טובות (בריפיט, בריפיט). איזה שיר אתה שומע שאתה עצבני? במקרים המעטים שאני באמת עצבנית, אני בד"כ לא שומעת מוסיקה, הכל מעצבן אותי מידי.
איזה שיר מרגיע אותך? לא עולה לי בראש איזה שיר מעציב אותך/גורם לך לבכות? הרבה שירים מעציבים. חלקם גורמים לי לבכות, בנסיבות מסויימות (לאחרונה זה בעיקר "Never Is A Proimse" - Fiona Apple) איזה שיר גורם לך לרצות לרקוד? תלוי בסיטואציה. איזה שיר מקפיץ אותך? Kyle's Mom Is A Bitch - Southpark-The Movie Soundtrack.
איזה שיר אתה אוהב לשיר? תלוי במצברוח ובסיטואציה. איזה שיר אתה רק אוהב לשמוע? ^ איזה שיר אתה אוהב מאוד את התופים שלו?
איזה שיר אתה אוהב מאוד את הגיטרה או את הסולו גיטרה שלו?
איזה שיר אתה אוהב מאוד את הבס שלו? ליידי מקבת'.
אוהב יותר שירים בעברית או בלועזית? אנגלית, בד"כ. ובכללי- איזה ז'אנר של מוזיקה אתה שומע הכי הרבה? רוק וג'אז על סוגיהם. איזה ז'אנר אתה ממש שונא? טראנס/דאנס/פופ דביק.
לך ולחברים שלך יש אותו טעם במוזיקה? חלק האם יש אמנים/להקות שהתחלת לשמוע רק בגלל חברים שלך? כן האם יש אמנים/להקות שחברים שלך התחילו לשמוע רק בגללך? כן פגשת פעם מישהו שאתה מכיר בהופעה? כן פגשת פעם מישהו בהופעה, והתפתח קשר ביניכם (לא חייב רומנטי)? לא הולך הרבה למועדונים? לא, בכלל לא הולך הרבה להופעות? כמעט ולא, חבל איפה תעדיף לשמוע מוזיקה: במחשב, ברדיו, בטלויזיה, בטייפ או באחר- פרט? במערכת, אבל למי יש כח להוציא את הדיסקים כל פעם? (אז העלתי את כל הדיסקים למחשב, אני מקשיבה ב-iTunes). אם תראה סרט/סדרה ותאהב את השירים בו/ה, תנסה להשיג את הפסקול? כן אתה שומע פסקולים של סרטים באופן קבוע? לא ושל סדרות? רק של האנטומיה, אם יש שיר שנשמע לי טוב. מה אתה אוהב יותר- מוזיקה רועשת או שקטה? בקיצוניות? שקטה. אם היית יכול, היית משדרג את הרמקולים שלך במחשב כדי לשמוע מוזיקה יותר טוב? אני יכולה, זה פשוט לא נמצא בראש סדר העדיפויות שלי. או שכבר שידרגת? --- שומע מוזיקה חזק בצהריים/בלילה? כן היית/אתה שומע מוזיקה כשאתה מכין ש.ב או שזה מפריע לך להתרכז? שמעתי, כן (בפעמים שהכנתי שיעורי בית
) אם היית יכול, היית שומע מוזיקה בזמן מבחן? לא באיזו תדירות אתה שומע מוזיקה? כל יום, רוב היום. כשאתה הולך לקנות בגדים (מיועד בעיקר לבנות) שמים מוזיקה בתאי מדידה? כן אם כן, אתה אוהב את המוזיקה ששמים שם? לא בד"כ אתם אוהבים את המוזיקה ששמים בקניונים? לא ובבריכה? לא לא עולים לי עוד מקומות בראש ששמים בהם מוזיקה, אם יש לכם אתם יכולים לכתוב. --- מוזיקה מחברת בין אנשים? כן, כמו הרבה דברים ולסיום- לדעתך יכלנו לחיות בלי מוזיקה? כן, אבל היה חסר משהו.

חשבתי שאני היחיד שיש לו שירים של דיסני../images/Emo108.gif

במחשב :X :X :X וkyles mom is a stupid bitch זה הרינגטון שלי ^^, אבל לא הגרסא של הסרט XD

../images/Emo24.gif

1.שם פרטי: 2.הגיל שלך: 3.מזל: 4.רוצה להחליף מזל? 5.תאריך לידה: 6.היית רוצה להוולד בתאריך אחר? אם כן, איזה? 7.מאכל אהוב: 8.למה אתה אוהב אותו? 9.מקום מגורים: 10.היית עובר למקום אחר אם היית לך אפשרות? מאכלים: 1.אוהב סושי? 2.אוהב ברוקולי? 3.קרה לך שאכלת בשר ונתקלת במשהו צמיגי? 4.זה היה כיף? 5.מה עשית עם המשהו הצמיגי הזה? 6.צמחוני? 7.טבעוני? 8.המאכל הכי מגעיל שאכלת: 9.מאכל שלא תגע בו בחיים: 10.מאכל שנראה טעים והתברר כגועל נפש: 11.הדבר הכי מוזר שאכלת: 12.גלידה של בורגראנץ' או מקדולנדס? 13.מה אתה חושב על ההמצאה המוזרה של בורגראנץ' (ההמבורגר ההפוך הזה)? 14.שאלת השאלות: בורגראנץ', מקדולנדס או ברגרקינג? 15.מאכל שהתמכרתם אליו לאחרונה: 16.מאכל שכל החיים אתם מכורים אליו: 17.שוקולד אהוב: 18.אוכל ביתי של אמא או אוכל קנוי? 19.רק אני לא יכול לאכול שוקולד של עלית שיש עליו את הסמל של "מגדים"? 20.מעדן אהוב: שאלות עכשוויות: 1.מה מתנגן לך עכשיו במחשב? 2.כאב מסויים שאתה חש עכשיו: 3.על מה אתה חושב עכשיו? 4.קר לך/חם לך? 5. חרמן/ית עכשיו? 6.מרגיש רצון לנקום במישהו? 7.כועס? 8.עצוב? 9.שמח? 10.מדוכא? פעם אחרונה ש: 1.אכלת: 2.שתית: 3.דיברת: 4.הרבצת לעצמך: 5.השתכרת: 6.בכית: 7.צחקת כמו משוגע: 8.עשית פרצופים מפגרים למראה: 9.התקלחת: 10:צרחת עד שהיית צרוד: שאלות על העבר: 1.קרעו אותך פעם במכות? 2.החזרת לו אחר כך? 3.הספר הכי ארוך שקראת: 4.הנסיעה הכי ארוכה שהייתה לך: 5.בנית פעם ארמון מפואר בחול? 6.קברת את עצמך לגמרי בחול עד שלא יכולת לזוז? 7.אושפזת בביה"ח? 8.נהנת? 9.הזיכרון הראשון שלך: 10.היום המאושר בחייך: לסיכום: 1.איך החופש עד עכשיו? 2.מרוצה ממנו? 3.יש עבודה? 4.מרוצה מהעבודה? 5.מה אתה מתכנן לעשות עם הכסף? 6.נהנת מהשאלון? 10. היית עונה על עוד 120 שאלות?

ווינגז

New member
יו, עוד שאלות!

1.שם פרטי: יעל 2.הגיל שלך: 18 וחצי כמעט 3.מזל: דגים 4.רוצה להחליף מזל? לא משנה לי 5.תאריך לידה: 11.03.89 וגם איפשהו בסוף מאי
6.היית רוצה להוולד בתאריך אחר? אם כן, איזה? המ, בסוף מאי?
7.מאכל אהוב: שוקולד או משהו? רק בראש 8.למה אתה אוהב אותו? כי זה טעים 9.מקום מגורים: חיפה 10.היית עובר למקום אחר אם היית לך אפשרות? כן ולא מאכלים: 1.אוהב סושי? לא 2.אוהב ברוקולי? כן 3.קרה לך שאכלת בשר ונתקלת במשהו צמיגי? כן 4.זה היה כיף? לא 5.מה עשית עם המשהו הצמיגי הזה? זרקתי את זה 6.צמחוני? כן 7.טבעוני? לא 8.המאכל הכי מגעיל שאכלת: בטח יש משהו 9.מאכל שלא תגע בו בחיים: never say never, כרגע זה בשר-עוף-דגים. 10.מאכל שנראה טעים והתברר כגועל נפש:
11.הדבר הכי מוזר שאכלת: ... 12.גלידה של בורגראנץ' או מקדולנדס? לא אוכלת שם בכלל, אבל של מקדונלדס יותר טובה 13.מה אתה חושב על ההמצאה המוזרה של בורגראנץ' (ההמבורגר ההפוך הזה)? זה לא היה בזמני
, אבל נשמע מוזר. 14.שאלת השאלות: בורגראנץ', מקדולנדס או ברגרקינג? אם צריך לבחור - מקדונלדס. 15.מאכל שהתמכרתם אליו לאחרונה: המממ 16.מאכל שכל החיים אתם מכורים אליו: מתוקים 17.שוקולד אהוב: כאלו עם מילוי או תוספות או משהו (נו, זה באופי שלי
) 18.אוכל ביתי של אמא או אוכל קנוי? ביתי 19.רק אני לא יכול לאכול שוקולד של עלית שיש עליו את הסמל של "מגדים"? לא ראיתי את זה 20.מעדן אהוב: משתנה שאלות עכשוויות: 1.מה מתנגן לך עכשיו במחשב? All I Ever Wanted - Prince of Egypt 2.כאב מסויים שאתה חש עכשיו: בטן 3.על מה אתה חושב עכשיו? השיחה עם יעל במסנג'ר 4.קר לך/חם לך? נעים 5. חרמן/ית עכשיו?
6.מרגיש רצון לנקום במישהו? אני לא בנאדם של נקמה. 7.כועס? לא ממש 8.עצוב? כן 9.שמח? גם 10.מדוכא? לא יודעת פעם אחרונה ש: 1.אכלת: בצהריים 2.שתית: כשחזרתי הביתה מהדיאטנית 3.דיברת: כשאבא נכנס לחדר לחפש את האלחוטי 4.הרבצת לעצמך: קודם
5.השתכרת: מעולם לא (קיפ, תהיה גאה בי!) 6.בכית: לפני, מה זה היה? שעתיים וחצי כבר? 7.צחקת כמו משוגע: אתמול 8.עשית פרצופים מפגרים למראה: מזמן 9.התקלחת: הבוקר, עוד מעט שוב
10:צרחת עד שהיית צרוד: כמה חודשים, בריב גדול עם אבא שאלות על העבר: 1.קרעו אותך פעם במכות? לא 2.החזרת לו אחר כך? --- 3.הספר הכי ארוך שקראת: היו כמה, האחרון הוא כמובן ה"פ האחרון (ביומיים) 4.הנסיעה הכי ארוכה שהייתה לך: בארה"ב משהו 5.בנית פעם ארמון מפואר בחול? כן 6.קברת את עצמך לגמרי בחול עד שלא יכולת לזוז? כן 7.אושפזת בביה"ח? כן 8.נהנת? לא 9.הזיכרון הראשון שלך: החלום הראשון שלי, נראה לי 10.היום המאושר בחייך: היו כמה טובים, בעיקר הקנייה של לוליק ושל ווינדי-ג'ז. לסיכום: 1.איך החופש עד עכשיו? נחמד, ימשך עד דצמבר 2.מרוצה ממנו? בערך 3.יש עבודה? לא, עדיין לא 4.מרוצה מהעבודה? --- 5.מה אתה מתכנן לעשות עם הכסף? בטח להשקיע קצת בפיל וזה. 6.נהנת מהשאלון? כן, אני אוהבת 10. היית עונה על עוד 120 שאלות? בקלות

One Minute

New member
~

מה משמעות הכינוי שלך במייפל ומאיפה הבאת אותו? למה בחרת להיות קלריקית, ובעיקר- קוסמת?

ווינגז

New member
טוב, זה לא כזה מסובך

השם שלי והכינוי שלי (ווינגז זה לא כנפיים
) I Have a thing for Magicians, לא יכולה להסביר את זה.

Itay Simons

New member
יעלללללללללללללל ../images/Emo23.gif

מנשמע? למה? איך החיים? למה? מה אכלת היום בבוקר? למה? מתי קמת? למה? מה את מתכוונת לעשות היום? למה? נכון שאת אוהבת את נייטוויש?
למה?
וHTF?
למה? מה המאכל האהוב עלייך? למה? מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? למה? באיזו מדינה היית רוצה לבקר? למה? נכון שאם אני אשאל עוד פעם אחת 'למה' את תרחצי אותי בדם קר? למה? יומטוב

ווינגז

New member
ככה זו לא תשובה

מנשמע? חם לי למה? כי השמש מאירה לי על הפרצוף איך החיים? חיימיים שכאלו למה? כי אנשים זה רע
מה אכלת היום בבוקר? Energy Light עם אגוזי לוז וקשיו למה? כי זה טעים ודיאטתי. מתי קמת? רבע לתשע למה? התעוררתי ולא הצלחתי להרדם מה את מתכוונת לעשות היום? ללכת לדיאטנית ואז אולי ללכת לים עם הכלב. למה? כי יום רגוע זה טוב נכון שאת אוהבת את נייטוויש? כן למה? כי אם הייתי כותבת "לא", היית הורג אותי
(אבל הם באמת נהדרים) וHTF? כן למה? כי, כמו שכבר אמרתי - הם כ"כ שמחים, עציים וחבריים. אה, אגב, עדכן את החתימה שלך, הוסף את פורום Happy Tree Friends לשם. תראה, עשיתי קישור.
מה המאכל האהוב עלייך? שוקולד, אבל אני גם ממש שונאת, מצד שני (יש לי תור לדיאטנית עוד מעט, מה!) למה? כי טעים לי? מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? יש לי הרבה שאיפות וחלומות. אם זה תלוי בי, צלמת שמתעסקת הרבה עם בע"ח, טיפול, שיקום, אימוץ וזה. למה? כי צילום ובע"ח, מה צריך יותר מזה? (בעיקר בע"ח) באיזו מדינה היית רוצה לבקר? באיזה מקום לא הייתי רוצה לבקר? למה? כי אני חושבת שיש הרבה ללמוד ולראות, ועדיף לנצל את הזמן ולהנות בדרך. אה, ולצלם. נכון שאם אני אשאל עוד פעם אחת 'למה' את תרחצי אותי בדם קר? לא למה? כי נראה לך שכ"כ קל לעצבן אותי? ככה אתה מכיר אותי?

למעלה