אהההם אהההם

ואיזה נסיך אנחנו...../images/Emo3.gif../images/Emo19.gif

#1 Aladdin (
) Click for more information #2 Tarzan Click for more information #3 John Smith from "Pocahontas" Click for more information #4 Quasimodo from "The Hunchback of Notre Dame" Click for more information #5 Hercules Click for more information #6 Milo Thatch from "Atlantis: The Lost Empire" Click for more information #7 Prince Phillip from "Sleeping Beauty" (
) Click for more information #8 Beast from "Beauty and the Beast" (רצינו אותו יותר למעלה...
) Click for more information #9 Kuzco from "The Emperor´s New Groove" Click for more information #10 Peter Pan (אני רציתי אותו יותר למעלה
) Click for more information #11 Prince Eric from "The Little Mermaid" (וגם אותו...|חמס||גליד|) Click for more information #12 Prince Charming from "Cinderella" (וטוב שכך...
) Click for more information

יש! יש! יש! ../images/Emo57.gif

יצא לי שאני איזמה מ"הקיסר נפל על הראש". סרט דיסני האהוב עלי. אמנם "כיוונתי" כמה תשובות (תשובה אחת, למעשה) כדי שיצא לי אותה אבל היא באמת דומה לי. היא הכי פסיכית מכל הרעשים ואני לא בדיוק מה שהיית מגדיר, אה, לא פסיכית. ובגיבורות דיסני יצא לי וונדי, אחרי זה ג´יין מטרזן (נזכרת בשיר "טרזן אנד ג´יין", תורידו. שיר שולט) ואחרי זה בל, אחרי זה אליס ואחרי זה לילו (אם אני לא טועה. יכול להיות שהתבלבלתי בסדר כי זה מהזיכרון. אבל הראשון הוא בטוח וונדי. אני מעדיפה ג´יין מ"בחזרה לנברלנד". הרבה יותר דומה לי, לפחות בחצי השני של הסרט...

Jelly Beans

New member
יצא לי אורסולה ../images/Emo3.gif ../images/Emo60.gif

איך? אבל היא כזאת רעה.. אבל זו המטרה של הבוחן לא? (תגובת האור: אורסולה שולטת! אם לא הייתי איזזמה הייתי רוצה להיות היא *מקשיבות לפור אנפוצ´נט סולס...*)

YaLdoNet 4 EveR

New member
ליטל מרמייד רולז!! ../images/Emo68.gif../images/Emo47.gif

אני מטורפת על הסרט הזה
(לא ראיתי אותו אף פעם אבל.. גרר, מסובך
)

Me 4eVer

New member
אני בל..!

בלילו וסטיץ´ לא מצאתי את התוצאה..
אני גם סינדרלה!!!
פעמייייים!!! ומופאסה..! *מתה*? ואלאדין..
וקוראלה דוויל

M a D C o W

New member
אוקיי, אז:

גיבורת דיסני - בל (?) יפהפיית דיסני - סינדרלה מרשעת מדיסני - אורסולה

למעלה