אני שמח לראות יותר הודעות תג

סלים וארזה

New member
מנהל
היתה לי כאן הודעה שנמחקה אז שוב אשאל. כשאני פותח חשבון עו"ש, הבנק מחתים אותי על טופס עם הרבה סעיפים קטנים. פתאום אני מגלה שהבנק מעדכן את דמי הניהול הקבועים בנוסף לדמי הניהול עבור כל פעולה. האם הוא לא צריך ליידע אותי על שינויים של עמלות או עמלות חדשות? האם זו לא הפרת חוזה? מה הם הכלים שלי כאזרח פשוט מול המפלצת הקרויה בנק המגובה בסוללות של עורכי דין? זה הרי כסף שלי, ואסור להם לעשות בו שימוש בלי רשותי. העלאת עמלות או הוספתן ואז חיוב החשבון שלי זו חדירה לרכוש הפרטי שלי, אפילו אם הוא נמצא בבנק. הלא כן?

ייקור עמלות הבנק

נושא כאוב ומעצבן. הבנק יכול לייקר עמלה על ידי הודעה בעיתונות והודעות מפורסמות בסניפים. הלקוח אמור לראות ולקלוט. כמובן, רוב העמלות דומות בין הבנקים, אז קשה למצוא חסכון במעבר לבנק אחר. המפקח על הבנקים אמור לפקח, ותלונות אליו אולי יעירו אותו. טיפ! דרך לחסוך דמי ניהול עבור פעולות (המחוייבות לפי כל שורה בדף חשבון) היא לרכז קניות בכרטיס אשראי לעומת שיקים. כל הקניות בכרטיס אשראי מופיעות בדף הבנק בשורה אחד, חיוב חודשי. אילו היית קונה בשיקים, כל קניה היתה מופיע בשורה חדשה בדף הבנק בעלות של כ- שקל לשורה!.

../images/Emo124.gifאני שמח לראות יותר הודעות תג

אני שמח לראות יותר ויותר גולשים מציעים תגובות לשאלות בפורום. אני אישית מעדיף מצב זה כי היופי של הפורום הוא "קול העם" vox popoli. אם אני מרגיש שיש מקום לתקן או להשלים תגובה, אני אעשה זאת. אבל אם אין מה להוסיף או לתקן, אני בד"כ אשתוק.

הפורום שלכם בהחלט חשוב ומעניין

תודה על "קבלת הפנים". אני אישית בהחלט נהנה לא רק לכתוב מפעם לפעם תשובות לפורום, אלא גם ובעיקר לראות את הנושאים המועלים בו, ואת התייחסותכם המקצועית לפניות. כה לחי, ושימשיך להיות מעניין... חג חנוכה שמח, גיל איכבום, עו"ד

irisam

New member
ישנם בנקים שמוצאים ספרים לחסכון בעמ

חסכון בעמלות, תכנס לסניף הבנק שלך ותבקש מידע על הדרך לחסוך בעמלות ובדמי ניהול חשבון כעקרון ישנם דרכים רבות: א. הוצאה מרוכזת של מזומנים מהכספומט (ולא כל פעם משיכה בסכומים קטנים, כי אז עלות השורה לחשבון עולה !). ב. שימוש בכרטיס אשראי. ג. העברה בין חשבונות - מומלץ לתת צ´ק למנוע עליות גבוהות. ד. הוצאת תדפיס מידע - ניתן להוציא כמות דפים בחודש מעבר לכך החשבון מחוייב, מומלץ לעשות זאת באופן עצמאי ולא לבקש מהפקיד שכן אז כל פעילות שכזאת מחייבת בעמלה גבוה. בשירות עצמי הכוונה - דרך האינטרנט דרך מסופי הכספומט וכו´. ה. שימוש במערכת להפקדת צ´קים ומערכות ממוחשבות באינטרנט ובמסופים שבהם ניתן לבצע פעילות ולקבל הטבות רבות והנחות משמעותיות בעמלות. בכל מקרה, כל בנק שמכבד את עצמו מחזיק חוברת כזאת שמאוד תעזור. פשוט תגש ותבקש. בהצלחה,

למעלה