בבקשה כנסו לסקר החדש

dafgol

New member
../images/Emo124.gif בבקשה כנסו לסקר החדש ../images/Emo95.gif

מתי היא תלד כבר ? יאללה מתחילים הימורים
אלה קחי בחשבון שב27.10 אנחנו בבריתה , וכנראה שב 29.10 אנחנו בברית ( אצל מיכי) אי לכך ובהתאם לזאת....בבקשה ללדת בזמן שיתאים לכולם
וברצינות , מקדישה לך את הסקר באהבה רבה
מאחלת לך לידה קלה ומהירה
אוהבת

אני טוענת ש - 20/10/ זה תאריך יפה

וסתם, אין לי קשר אליו, אבל זה יוצא יום שישי, תינוק חדש לקראת שבת, מה יותר טוב מזה?

S r 35

New member
לא! אל תתנו לה ללדת בסופ"ש

זה מה זה דיכאון להישאר בבית-חולים בסוף שבוע. לי זה קרה בלידה של רון - סוף שבוע פלוס חג (פסח). מכה רצינית!!! אפילו המכונות של החטיפים והשתיה לא עבדו
סידר אותי כהוגן המתוקון שלי, טיפסתי שם על הקירות מרוב שעמום - מזל שבחדר שלי היו כמה בנות נחמדות והעברנו שם ערבי הווי ובידור יחד.

גם אני ילדתי בסוף שבוע

ילדתי ביום חמישי בלילה וזה היה גם בפסח, איזה באסה זה באמת, גם כי אין אוכל נורמלי (וממילא האוכל של בית החולים מגעיל), אבל מצד שני....אין מצד שני. (לפחות לא משהו שאני מצליחה לחשוב עליו בשעה כזו)

S r 35

New member
מצד שני את מקבלת את ה../images/Emo77.gif הכי נפלאה

בעולם! וזה מפצה על ה-כ-ל! את שוכחת את הכאבים, את העייפות, את האוכל המגעיל ואת כל הקרחצן מסביב כשאת אוחזת בידייך את הדבר הנפלא הזה-התינוק (או במקרה שלך תינוקת) שלך

זכור לי דבר כזה

אני מתכוונת לתינוקת מתוקה, אני זוכרת את זה במעומם....היום התינוקת המתוקה היא שובבה גדולה שעזרה לי היום לנקות את החלונות במרפסת (כדי שהמשפחה שלי יחשבו שנקי אצלנו בבית...סתם). אבל האמת שאת צודקת, שווה לסבול הכל בשביל החיוך המתוק שלהם והפרצוף המתוק שלהם והריח...נו זה לא עושה לך חשק???

S r 35

New member
אוהו! ועוד איך עושה לי חשק

אני מתה לעוד אחד אבל בעלי מת מפחד. אולי בסוף אני אצליח לשכנע אותו ... איזה מתוקה יובלי ... איזה יופי שהיא עזרה לך לנקות

למה? את צריכה עוד אחת קטנה

ככה שתהיה לך ילדה של אמא. גם שלך מתוקים, יש לי אצלי בתמונות שדפנה צילמה אותם תמונה של הגדול, נראה ילד רציני ונראה לי שהשני הוא שובב גדול זה נכון? יובל מתוקה - כשהיא הולכת לישון וכשהיא תלך לגן, היא תהיה עוד יותר מתוקה.

S r 35

New member
נו יופי גם את התחלת? ...

את באמת פולניה ... מה יש לכולם עם הבנות. כולם מאחלים לי עוד בת עכשיו, למרות שאני אשמח מאוד לקבל עוד
(טוב, האמת, מה שיבוא יבוא ... אם יבוא בכלל, בעלי לא רוצה לשמוע על זה ולפעמים הוא מצליח להוציא גם לי את הרוח מהמפרשים ...) תודה על המחמאות
אני באמת אמא גאה ומאוהבת בשני הנסיכים שלי. נירי, הגדול שלי, הוא באמת ילד מקסים. נשמה טובה. ילד טוב ובוגר. הקטן ... הוא רוח סערה, חוליגן אמיתי! שאם לא משגיחים עליו חצי שניה הוא כבר עושה נזקים רציניים לסביבתו הקרובה
מדהים כמה שהם שונים, אבל זה מה שהופך את הכל למעניין יותר לא? מה שכן, הם חברים מאוד טובים ואוהבים מאוד האחד את השני. מקווה שימשיך ככה. גם יובלי מתוקונת אמיתית. אני זוכרת אותה מהפעם שנפגשנו אצלכם בגן המשחקים וכמובן שמהתמונות כאן בפורום. אבל אני מבינה שהיא כבר "תפוסה חזק" אין מצב לתחרות עם ברי, מה?

dafgol

New member
יובל של ברי...זה סגור כבר

צריך ר קלסגור על אולם וזהו
דרך אגב...אני תמיד רציתי רק בנים
כל פעם שאומרים לי " נו אז בפעם הבאה זו בת " אני שולחת את מי שמאחלים לי....לעשות בת בעצמם...ואומרת שלא תהיה פעם הבאה.... לצערי.....

S r 35

New member
אוף! נכון ../images/Emo4.gif

לא מזמן היה לי קטע כזה עם שכן שלי - איש מבוגר, שיכול להיות אבא שלי, אדם נחמד אבל אין לי שום הכרות איתו מעבר לשלום שלום ... בקיצור, באחר צהריים אחד ירדתי עם הילדים אל גן המשחקים שלנו ובדרך פגשתי אותו. הוא שאל אותי איפה האחות שלהם ... ולי לקח כמה שניות להבין למה הוא מתכוון ... כבר התחלתי להסתכל סביבי, לחפש אולי חסר לי משהו ... כשסוף סוף הבנתי (נו מה לעשות - קצת
ית אחרי יום מתיש בעבודה ...) הוא אומר לי, "תגידי לבעלך, שלא יהיה עצלן, כל מה שהוא צריך זה רק חמש דקות"
... אמרתי יפה שלום, תודה, סליחה ורצתי עם הילדים לגן המשחקים לפני שיהיו לו עוד תובנות, עצות והערות מחכימות.

הצלחת לעלות לי חיוך על הפנים../images/Emo6.gif

איזה גנובה את! כנראה שיצאת לעבודה..ויש לך מלא זמן פנוי. יופי. איך אתם מרגישים? לא ראיתי אור בלילה.ישנתם טוב סוף סוף? אוף קשה לי לכתוב...דיברנו שקשה לדבר כי אי קול אבל אפשר לכתוב..אז הנה פלא גם זה קשה.. קיבלתי כביעות כמעט בכל האצבעות.ממש כישרון.עשיתי עוגיות והם כמעט נשרפו לי. אז משכתי תבניט מהר החוצה עם סמרור, אבל כנראה לא תפסתי טוב..הייתה התלבטות לרגע אם להפיל תבנית או להישאר עם כביעות.אז כמו שהבנתם ..שורף נורא.. ולגבי ההימור.אני מהמרת על שבת הקרובה.זה בדיוק הזמן שילדתי את שירז וגם זה היה משישי לשבת.נראה.

ועוד פרט קטן..

לגבי אירוע..נעשה אותו במועד מאוחר יותר ברוגע. הכי טוב נראה לי. וגם לא תוכלי לפספס אותו

frige

New member
אלה - מה קורה?

איך את מרגישה? מה עם הכוויות? תרגישי טוב ותנוחי קצת. בקרוב תהיה לך המון עבודה. בכיף.

הי שריתוש- הצבעת כבר?../images/Emo13.gif

אני בסדר. קצת כואבות אצבעות עדיין. שמתי מלא אלוורה.. עגיות יצאו אחלה, קצת נשרפו, אבל טיפלתי בזה.(זה לשאלה של אניטה) אז מוזמנים לטעום
אז מה עשית היום ?נחת?לא נסעתם ליום כייף?

frige

New member
ברור שהצבעתי

ליום ראשון. העיקר שיעבור בשלום, זה הכי חשוב. היום נחנו בבית. מחר ניסע לספארי ברמת גן. תרגישי טוב. שרית

S r 35

New member
אלה איך את מרגישה?

הסוף הכי מעצבן. זה נמתח ונמתח ... יש לי חברה במצבך - היא נכנסת ויוצאת מבית החולים, יש לה צירים כל הזמן וכל הזמן אומרים לה להתאפק עוד שבוע. בסוף עוד תלדו ביחד
אני לא מהמרת על הדברים האלה. כשהלידה תתרחש בשעה טובה, מאחלת לך שהכל יעבור בקלות, בשלום, במזל ובבריאות
ובינתיים ... תמשיכי להתגלגל ...

למעלה