בבקשה כנסו לסקר החדש

כמו שכבר אמרתי מרגישה ממש טוב

יחסית לימים הגרועים שהיו לפני חודש אפילו. אין שום סימן וזכר למשהו מתקרב. תמיד זה ככה. הפוך על הפוך לאיזה בית חולים חברה שלך הולכת?

S r 35

New member
"כרמל" והיא לא מוכנה לשמוע על בי"ח

אחר.
אמא שלה עובדת שם במחלקה האורולוגית ככה שיש לה יחס של פרסונל. האמת, בית חולים נחמד, גם אני ילדתי שם את רון (ניר נולד בבני ציון) ועכשיו עם שדרוג מח' היולדות שעשו שם, הכל נראה שם באמת כמו מלון חמישה כוכבים. בקיצור - החברה הזאת שלי, פוחדת להתרחק מהבית כדי שחלילה היא לא תמצא את עצמה פתאום בבית-חולים אחר. אמרתי לה שאלי היא יכולה להגיע בלי חשש, אני גרה במרחק חמש דקות מ"כרמל".
אני מניחה שאת תלדי ב"העמק", נכון? שמחה שאת מרגישה טוב

שמעתי שהוא טוב באמת

חבל רק שנורא רחוק ממני. כנראה שאלך לעפולה, כי ברמב"ם מסימים שיפוצים עוד שבועיים ביולדות.בעסה. זאת לא אותה חברה שכבר אמרת שבדרך ללדת? ולגבי מרגישה טוב..ממש מצחיק. ממש כמה דקות אחרי שרשמתי התחילו לי צירונים וזה נמשך עד אמצע הלילה. מתישהו זה נרגע, אבל היה ממש כואב וחשבתי שזהו עוד קצת ונוסעים. אז מהבוקר אני בקושי עומדת על הרגלים מרוב עייפות. עוד מעט מקווה ללכת לנוח. אחרי שיוכל את המרק חרירה שסוף סוף הכנתי..יאמממיי. אז המשך יום טוב לכולם ותחזיקו לי אצבעות שזה יקרה כבר בשעות הקרובות

S r 35

New member
אלה את איתנו? מרגישה טוב?

חושבת עלייך ומחזיקה לך אצבעות. מקווה שהכל יעבור מהר ובשלום. יו איזה התרגשות! מזכיר לי את הימים שהחזקנו כאן כולנו אצבעות לדפנה, לפני הגעתו של הנ
יך רזי
יקירתי! באמת שיהיה לך במזל ובהצלחה
ולגבי החברה שלי ... כן, זו אותה אחת שכבר חשבתי שהיא יולדת. בינתיים היא ב HOLD: עובדת, מתרוצצת, מגדלת שני ילדים, מסתובבת בעולם עם צירים ועם בטן ענקית ומשגעת את כולם - בעיקר את בעלה

עדיין כאן.תודה על הדאגה

הכל נרגע כלא היה. אז ממשיכה לחכות בסבלנות ולבדוק מה קורה בפורום שלנו. שיהיה שבת שלום לכולם וחג שמח.

dafgol

New member
תעדכני אותי אם צריך משהו

גם באמצע הלילה..... יאללה נו כבר.....מחכים לו בקוצר רוח....למרות שלדעתי תלדי בשבת הבאה

S r 35

New member
מה שלומך אחותי?

מקווה שכולכם מרגישים יותר טוב. הבנתי שיש לך סופ"ש רצוף אירועים ... אצלנו - לשם שינוי כולם מתארחים אצלי.

dafgol

New member
אני מסטולה מאנטיביוטיקה

מאוד חלשה עדיין וצריכה לתפקד בפול גז לבד פה בבית - ברי מוציא לי את הנשמה ביום ורזי בלילה.... חוצה מזה הכל חרגיל
יש לנו סופ"ש גדוש ועמוס. תודה לאל שנגמר החופש , ואולי אוכל שבחוע הבא להתאושש קצת בין הבית לעבודה.

S r 35

New member
למה? איפה גולן?

תרגישי טוב יקירתי!
ואולי תבקרו אותנו בשבוע הבא (סוף סוף) מה דעתך?

dafgol

New member
גולן ../images/Emo88.gif

עובד עד מאוחר ואח"כ מגיע מקלחת טלויזיה ונרדם.....אוקצור....אני לבד.... לא מבטיחה כלום , אם הכל יהיה בסדר אולי נקפוץ באמת.....

S r 35

New member
כן ( אייקון של אנחה) מכירה את זה

גם הזוגי שלי
מול הטלוויזיה ומעיר את כל השכונה עם הנחירות שלו. מה יש לגברים האלה??? זו ממש מחלה
אפילו ניר מגרש אותו למיטה אם זה קורה בזמן שהוא ער ... (אבל, האמת, הוא משתדל לעזור לי במה שהוא יכול ... והשבוע, כשהוא היה קצת בחופש זו הייתה ממש ברכה). מקווה שב"ז תבקרו אותנו. ד"ש חם ונשיבוקים לחבר'ה שלך
וגם להורייך, כמובן, אני מבינה שאת אצלם מחר.

dafgol

New member
זה לא מנחם אותי ../images/Emo6.gif ../images/Emo3.gif

כבר יומיים או שלושה שגולן מגיע ורזי כבר
היום ברי נשאר עוד ער. האמת.....טוב...מעדיפה לשתוק
........אין לי כבר כוחות פיזיים ונפשיים
זו כבר שיחה לשתי אוזניים..... אולי באמת שבת הבאה נבוא אליכם.....נדבר על זה כבר....

S r 35

New member
תהיי חזקה יקירתי ../images/Emo201.gif

אני יודעת שלא קל לך. אבל תתייחסי לזה כאל תקופה כזו - גל עכור שיעבור. חבל שאנחנו לא גרות קרוב יותר אחת לשניה, הייתי עוזרת לך בכייף
נשמח מאוד אם תבואו בשבוע הבא (אני בטוחה שגם הילדים - במיוחד ניר)
שיהיה לך סופ"ש נעים ורגוע.

S r 35

New member
תמשיכי להרגיש טוב ולעדכן ../images/Emo140.gif

כשזה יקרה - מאחלת לך שזה יהיה במזל הכי טוב ובהצלחה

דפנה, אני מבקשת, אלה תלד בשישי הבא

שלא יהיו כאן אי הבנות, כן. יש לי חברה שהייתה אמורה ללדת בסוף אפריל תחילת מאי ואני אמרתי לה שהיא תלד ב - 17/4 שזה גם תאריך הלידה של יובל והפלא ופלא, היא ילדה באותו יום (וגם קיללה אותי באותו יום למרות שהייתי באיטליה אבל שמעתי אותה משם). ובנוסף, אשתו של הבן דוד של אבא שלי הייתה אמורה ללדת בספטמבר לפני כמה וכמה שנים טובות, ממש בתחילת ספטמבר ואני אמרתי לה שהיא תלד ביום שאשתחרר ואכן היא ילדה ב - 21/9 (שזה כמו יום ההולדת של דפנה). אז כמו שאמרתי לפני כמה שבועות, הגנים הפולנים שלי חזקים ביותר (ובעלי גם קורא לי "מכשפה" כי הרבה פעמים יש לי ניחושים ותחזיות). טוב, נתראה מחר. אלה - תרגישי טוב, מתי בכלל תאריך הלידה שלך?

S r 35

New member
אם כבר מדברים על פולנים ...

הנה שתי בדיחות - מוקדשות לכל ה"פולנים" באשר הם, באהבה (רק אל תיקחו את זה אישית ותעלבו) ... הראשונה
פולניה נרשמת לקורס ללימוד אנגלית. שואלים אותה למה? והיא עונה שהיא שמעה שבגן-עדן מדברים אנגלית והיא רוצה להיות מוכנה ומבינה. אומרים לה, "כן, אבל אם תגיעי לגהנום?" ... "אה! זה לא מדאיג אותי", היא עונה, "פולנית אני כבר יודעת."
השניה:
מי הייתה הפולניה הראשונה בהיסטוריה - אתם יודעים? התשובה: מריה, אמא של ישו הנוצרי. היא הראשונה שעשתה מבעלה אפס ומהבן שלה אלוהים.
ובנימה אופטימית זו, סוף שבוע נפלא לכולם! רק
על השפתיים ו... אלה, אל תתייחסי אלינו. תלדי כשתצטרכי ללדת, לא משנה מתי רק שיעבור בשלום. מחזיקים לך אצבעות ואוהבים אותך כאן

S r 35

New member
בדיחות על פולנים והעולם שותק?../images/Emo88.gif

ואלה ... מה קורה? את עדיין מחזיקה מעמד? לי
י איתך ואני מקווה שזה יקרה בימים הקרובים - ותסלח לי עדן, עוד לפני יום שישי ... אתמול בערב פגשתי את החברה שלי אצל חברים משותפים. היא נראתה כאילו שכל רגע היא הולכת להתפוצץ
ודי מסכנה. היום דיברתי איתה והתברר שהיא בילתה במיון של כרמל כל הלילה - בסוף שלחו אותה הביתה לעוד יום עם צירים בבית
נזכרתי בך ... מאחלת לך בפעם המי יודע כמה שיהיה קל ושיעבור בשלום

מה פה קורה פה?

למה שבת הבאה?מה עשיתי לכן -דפנה ועדן? מה רע ביום יום הקרובים? שמעתי שלידה ראשונה בדרך כלל באה יותר מוקדם ויותר קלה..אז מה יהיה? הייתי אמורה כבר להיות אחרי. בעוד רבע שעה
עדן תל"מ הוא 17.10. ואל תהיי מכשושה. תחשבי שוב פעם בבקשה. חוץ מזה איך את מרגישה? איך מתקדמות הבדיקות? ודפנה- מבטיחה לעדכן באפשרות ראשונה. אבל ארחם עליך.מספיק לך את רזי באמצע הלילה. מה שלום הגרון שלך?

למעלה