ברוכים הבאים לפורום קאנטרי פופ

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo124.gif ברוכים הבאים לפורום קאנטרי פופ../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

אז אחרי הרבה צפיה (לפחות מצידי) נפתח הפורום שחשקתי בו כבר שנים. בין אם אתם כבר עמוק בתחום ובין אם רק נחשפתם לסגנון, ישנם המון אמנים נהדרים בתחום שהולך וגדל מיום ליום. כאן זה המקום לדון באמנים חדשים שמנסים לפרוץ וכמובן שגם באמנים ותיקים יותר שכבר עשו לעצמם שם בתעשיה. למי שמכיר אותי ולמי שלא, אני דילן, מכורה למוזיקת קאנטרי כבר כמעט 11 שנים. בכל בעיה, שאלה, בקשה או כל דבר העולה על רוחכם אתם יכולים לפנות אליי במסרים או במסנג'ר - [email protected] וכדי להכיר טוב יותר את הנפשות הפועלות כאן, נעשה שאלות פתיחה קצר: שם- גיל- תחביבים- זמר קאנטרי מועדף- זמרת קאנטרי מועדפת- להקה/צמד קאנטרי מועדפים- שיר קאנטרי מועדף- אלבום קאנטרי מועדף- על איזה אמנים תשמחו לקרוא כאן בפורום- מסר לאומה-

Guncrazy

New member
יא איזה יופי שנפתח הפורום!../images/Emo65.gif../images/Emo47.gif

שיהיה המון המון בהצלחה, לך דילן, ולפורום. אני בטוחה שתעשי עבודת ניהול מצוינת. אני לא מכירה מישהו ראוי ממך לתפקיד
והנה עונה על השאלון
שם- שירלי
גיל- 28
תחביבים- לנגן, לשחות, לרקוד, לצייר ובעיקר לשמוע מוזיקה.
זמר קאנטרי מועדף- קית' אורבן
זמרת קאנטרי מועדפת- יש המון בעיקר ליאן ריימס ומרטינה מקברייד.
להקה/צמד קאנטרי מועדפים- אני חושבת שהתשובה של כולם תהיה שוגרלנד, לא?
שיר קאנטרי מועדף- וואו קשה לבחור רק אחד. יש כל כך הרבה! אבל יש לי סהטימנטים לשיר Some People של ליאן. אם צריך לבחור שיר מועדףשל התקופה האחרונה אז אלך עם American Honey של ליידי אנטבלום
אלבום קאנטרי מועדף- Come On Over - Shania Twain זה אלבום שלא יתיישן לעולם
על איזה אמנים תשמחו לקרוא כאן בפורום- על כל האמנים ששמענו בפורום קרי?
חח סתם אבל בעיקר על החדשים. פחות על כל מיני עתיקים.
מסר לאומה- מזל טוב לפורום!
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

ליאת275

New member
אני ראשונה XD

שם-ליאת גיל-19 עוד 8 ימים 20 תחביבים-מוזיקה,מחשב,שופינג,בילוי עם חברות,אומנות זמר קאנטרי מועדף- אין בכלל >< זמרת קאנטרי מועדפת- טיילור סוויפט וקרי אנדרווד D: להקה/צמד קאנטרי מועדפים- Gloriana שיר קאנטרי מועדף-קשה לבחור. אלבום קאנטרי מועדף-קשה לבחור. על איזה אמנים תשמחו לקרוא כאן בפורום-כל מי שאני אוהבת חחח מסר לאומה- ב-ה-צ-ל-ח-ה :)

מה היכרות אני סלב

שם- רווית גיל- 24 תחביבים- ריקוד על עמודים זמר קאנטרי מועדף- בראד פייזלי זמרת קאנטרי מועדפת- ליאן ריימס להקה/צמד קאנטרי מועדפים- שוגרלנד שיר קאנטרי מועדף- And It Feels Like מכות למי שטוען שזה לא קאנטרי אלבום קאנטרי מועדף- Family - LeAnn Rimes על איזה אמנים תשמחו לקרוא כאן בפורום- כל עוד זה לא משמשיות- כולם מסר לאומה- מזל טוב דילן ובהצלחה

LeAnnDylan

Well-known member
לצרכי הגינות אענה גם

שם- דילן
גיל- 23
תחביבים- כתיבה, ציור, צילום, קנית דברים רנדומלים שאין לי מה לעשות איתם בהמשך, לישון ולשמוע מוזיקה
זמר קאנטרי מועדף- בלייק שלטון
זמרת קאנטרי מועדפת- יותר מידי! בעיקרון הכי הכי אוהבת את ליאן ריימס כמובן. אבל אחרות נפלאות שראוי לציין- מירנדה למברט, מרטינה מקברייד, שאניה טווין, פיית' היל, שרה אוונס, קרי אנדרווד, לי אן וומאק וגרטשן ווילסון.
להקה/צמד קאנטרי מועדפים- בעיקרון נכון לעכשיו שוגרלנד. אבל לא יכולה לשכוח שבמשך שנים אהבתי את הדיקסי צ'יקס יותר מכל דבר בעולם. עוד להקות טובות- ליטל ביג טאון, ליידי אנטבלום, ראסקל פלאטס, שידייזי וגלוריאנה.
שיר קאנטרי מועדף- How Do I Live - LeAnn Rimes
אלבום קאנטרי מועדף- Family - LeAnn Rimes
על איזה אמנים תשמחו לקרוא כאן בפורום- השאלה מופנית אליכם
מסר לאומה- חג שמח! הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

LeAnnDylan

Well-known member
להיפך! דווקא בגלל בוש אהבתי אותן יותר

למעשה לא הפסקתי לאהוב אותן פשוט הם לא הוציאו אלבום כבר די הרבה זמן אז אהבתי אליהן שכחה במקצת

LeAnnDylan

Well-known member
מה קשור, שהם לא הוציאו אלבום?

אני לא חושבת כי הן היו בטור מאוד מצליח אחרי זה. אבל אולי זה כן קשור למרות שהן טוענות שהן לקחו פסק זמן כדי לגדל את הזאטוטים שלהן. ועם בעל כמו ניית'ן אני לא מאשימה את נטלי שהיא רוצה לקחת טיים אוף

X יו יו S

New member
הא יופי פחדתי שזה קשור

ומי זה ניית'ן חוקי לשים פה תמונה שלו?
במילים אחרות הוא גם בתחום של קאנטרי ?

LeAnnDylan

Well-known member
מה קורה איתך? ניית'ן מהחתימה שלי../images/Emo99.gif

פטרלי כאילו
מהירוז
נטלי (הסולנית של הדיקסי) נשואה לו

LeAnnDylan