ברוכים הבאים לפורום קאנטרי פופ

X יו יו S

New member
היי היי אני פה רק בגלל כיף :)

ולא הבנתי בארץ לא אוהבים אותן או בחו"ל?

אני!

שם- אני לא מאמינה שאני אומרת את זה אבל דרורית
גיל- 16
תחביבים- אואה מלא!! סתם אמ להתבטל, לראות טלויזיה עם העדפה ברורה של סדרות, ציור מידי פעם, טוב אני משעממת זהו. זמר קאנטרי מועדף-
משעשע. לא שומעת בכלל, היחידי ששמעתי זה בילי ריי סיירוס ובעלה של ניקול קידמן שברח לי השם. זמרת קאנטרי מועדפת- ליאן קרי ריבה לינדה ג'ו די שרה אוואנס מרטינה ובטח יש עוד להקה/צמד קאנטרי מועדפים- שוווווגרלנדדד
ליידי איי בזמנים טובים, שידייזי, רסקל פלאטס שיר קאנטרי מועדף- יש מליין, כרגע אני אקח את מייברי (mayberry) של רסקל פלאטס שהתחלתי לשמוע אחרי שנים שלא שמעתי. אלבום קאנטרי מועדף- אני לא מכירה כלכך אלבומים על איזה אמנים תשמחו לקרוא כאן בפורום- כל המי ומה מסר לאומה- המון בהצלחה לדילן בניהול!! ויאללה שיהיה אחלה פורום

West Doll

New member
יאללה

שם- חן. גיל- 21...נו עוד טיפה
תחביבים- לעשות שיעורי בית|מגלגלעינייםשלהמסן| זמר קאנטרי מועדף- זה נע בין בראד פייזלי לקית' אורבן לדירקס בנטלי. זמרת קאנטרי מועדפת- קרי אנדרווד בעיקר. להקה/צמד קאנטרי מועדפים- שוגרלנד
שיר קאנטרי מועדף- מזה תנוחו
אלבום קאנטרי מועדף- גם פה תנוחו
על איזה אמנים תשמחו לקרוא כאן בפורום- מה זה משנה, גם ככה אני אהיה אחראית בכתיבה ;; מסר לאומה- סתמו.

West Doll

New member
את רומזת שאני חננה?

יש לציין שאני לומדת עיצוב גרפי ולכן אני אוהבת את שיעורי הבית שלי...אני מזה לא חננה

LeAnnDylan

Well-known member
בטח שאת חננה. זה אפילו נגזר מהשם שלך ../images/Emo22.gif

symptoms

New member
אז עכשיו שסוף סוף יש לי קצת זמן

הגיע הזמן שאני אצטרף רשמית
שם- רעות גיל-23 תחביבים-בלה בלה בלה? זמר קאנטרי מועדף- בראד וקית' זמרת קאנטרי מועדפת-קרי
להקה/צמד קאנטרי מועדפים-שוגרלנד שיר קאנטרי מועדף-אממ, זה קשה, אני אשאיר את זה ריק. אלבום קאנטרי מועדף-ואת זה גם. על איזה אמנים תשמחו לקרוא כאן בפורום-אני סומכת עליכן שתדעו לדבר על האמנים השווים. מסר לאומה-אני לא מאמינה שגוגל הורידו את הפקמן. רעות

LeAnnDylan

Well-known member
את רואה אם היית מקשיבה לתוכנית של ג'אג היית

יודעת שהפקמן היה רק לכבוד יום ה- שנה לפקמן והיום נגמר ואיתו גם הגוגל פקמן
וכן אני יודעת שידעת את זה גם בלי התוכנית של ג'אג אבל רציתי להפגין כמה חסרת חיים אני שאני מקשיבה לתוכנית הזאת (שדווקא לא הייתה רעה
)

למעלה