הגרסאות החדשות ביותר

Ambious

New member
../images/Emo124.gif הגרסאות החדשות ביותר

מדי כמה זמן נפרסם פה רשימה של גרסאות עדכניות של תוכנות בטא פופולאריות. הגרסאות המדוברות הן גרסאות של בטא רשמית - כלומר - רק בטא ששוחררה לבודקים ולא גרסאות פנימיות. אני גאה להציג את רשימת הגרסאות הראשונה
הרשימה די מצומצמת, ואני מקווה שתגדל בעדכונים הבאים.
Microsoft Windows Vista: 6.0.5308.60 (February CTP)
Microsoft Internet Explorer: 7.0.5296
Microsoft Office 2007: March 2006 Technical Beta
Microwost Windows Live Messenger (MSN Messenger 8): 8.0.0566​

Ambious

New member
האמת היא שכן...

אתה צריך להיות מנוי MSDN (בדרך כלל חברות מנויות עליו) או רשום במיקרוסופט כחלק מקהילת המפתחים. כל זה בהנחה - כאמור - שאין לך פרוטקציות ישירות במיקרוסופט.

אתה יכול להוסיף לרשימה

את כל אפליקציות ה-, WEB 2.0 וכל שירות של גוגל
. על כולם תמצא את התגית beta

Ambious

New member
כן ולא. אלה תוכנות בטא באמת, אבל

הרשימה היא רשימת מספרי גרסאות - ולאפליקציות האלה אין בדיוק מספרי גרסאות זמינים או קבועים ורשמיים, ככה שזה פחות רלוונטי. אבל נמצא להם פינה, אל דאגה

Ligeiro

New member
סתם תהייה

יש אפשרות למנוע הצגה של תמונת המשתמש בStart Menu? (הכוונה לפרפר)... המיקום די גרוע

Ligeiro

New member
../images/Emo9.gif

אני לא משתמש בVista, ולא ניסיתי אותה, כך שאין לי מושג...
התפריט הקלאסי של ויסטה זהה לקלאסי של XP? :$

Wazzap

New member
גסרת הVista נראית פשוט חלומית!

שיוציאו אותה כבר... (בינתיים משתמשים בסקינים שלה :))

DToNAToR

New member
אפשר לצנן אותך קצת?

קודם כל, המחשב שלי הוא P4 1.8 עם 768 MB ראם. זאת אומרת, לא חלש. אז ככה .. לגבי אורך ההתקנה, אני לא ממש בטוח כי הלכתי לנמנם אחרי 10 דקות שהיא טחנה לי את המחשב
אחרי ההתקנה ווינדוס תופס כמעט 7GB. למערכת לוקח הרבה זמן לעלות (ומשום מה, אפילו יותר בשביל להיכבות
) היא מרגישה תקוע ודברים עולים באיטיות מעצבנת. פיצ'רים חדשים ומגניבים במיוחד לא נכנסו (ביניהם ה shell, מערכת הקבצים החדשה ושולחן העבודה ב3D) הדיפדוף בתיקיות מזכיר מאוד את Nautilus (מנהל הקבצים של גנום), וזה דבר טוב אגב. הגישה למאפייני מערכת הפכה למסורבלת יותר, אבל זאת דעתי ..

DirtySpirit

New member
ויסטה נראית טוב ויזואלית,

אבל מבחינת נתונים היא נשמעת לא משו. וIE7 זה בולשיט.

Viruz

New member
גם למנהלים יש כלי עריכת הודעה ../images/Emo3.gif

ולפי מיטב ידיעתי קיימת חברה כזאת...

Ambious

New member
אין לנו האמת

מקסימום אפשר למחוק הודעה ולכתוב מחדש, אבל עד ששמתי לב כבר היו תגובות ולא רציתי לאבד.

למעלה