ההופעה השבועית

hilali1

New member
../images/Emo124.gif ההופעה השבועית ../images/Emo98.gif

מירי מסיקה בהופעה
אתמול הייתי בהופעה של מירי מסיקה בתיאטרון ירושלים. באולם מלא עם קהל של 800 איש התקיימה הופעה שנמשכה כשעתיים. מירי שרה שירים מאלבומה החדש, שלום לאמונות, ומאלבום הבכורה. הביצועים, השירה, הנגנים, העיבודים, החיבור עם קהל - כל אלה ועוד הרבה ממה שניתן לתאר במילים - הפך את ההופעה הזו למדהימה, מיוחדת ומהנה
הקהל ההמום שיצא מהאולם חיבק את מירי בחום ובאהבה ולא פסק מלפרגן
מומלץ בחום
מועדי הופעות נוספים: 19.5 תיאטרון היהלום ברמת גן 24.5 גן שמואל 26.5 אשקלון 9.6 נס ציונה 23.6 פתח תקווה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1324 גם אתם הייתם בהופעה השבוע
מוזמנים לשתף |תן|

Inbar789

New member
יש לי כבר כרטיסים להופעה שלה בפ"ת../images/Emo9.gif../images/Emo103.gif

שמחה שנהנית
אני הייתי ביום חמישי בהופעה של הראל סקעת בפ"ת
הייתה הופעה מעולה! בעצם, מעולה זה כלום כדי לתאר את ההופעה. היה פשוט מדהים!! שעתיים מלאות, בלי הפסקה, שהראל היה על הבמה ונתן פשוט הכל! הוא מלך
בכל השירים הקהל שר ביחד איתו [ולא היה הרבה קהל יחסית לאולם]. בשירים השקטים ישבנו ושרנו איתו [ופעם ראשונה שזה קורה לי, אבל לפני "ימים אחרים" הוא עשה פתיח נורא מרגש ובשיר עצמו ממש עלו לי דמעות]. ובשירים השמחים כל הקהל עמד על הרגליים, רקד ועשה שמח :] . וגם הראל פיזז לו על הבמה באושר. רואים שהוא נהנה מזה
הראל שר את כל השירים שלו מאלבום הבכורה שלו, שירים שביצע בכוכב נולד, לחלום שזה שיר שתורגם מאנגלית ו-Lately של סטיבי וונדר [כי זה שיר שהוא מאוד אוהב, וגם אני
]. בנוסף, הזמרת ליווי שלו היא נעמה לוי מכוכב נולד 3, שהייתה הכי אהובה עליי ולדעתי הכי טובה שם מכולם. היא ליוותה את הראל כל ההופעה ושרה איתו את "ימים אחרים" שהיה מצמרר בטירוף
זאת ההופעה השנייה שלו שאני הולכת אליה, וזה לא נמאס. ממליצה לכולם! הופעות קרובות: 17.05.07 - חוף הטיילת, אילת 18.05.07 - מוזיאון ארץ ישראל, ת"א 19.05.07 - היכל התרבות, באר שבע 09.06.07 - בית שמואל, ירושלים

hilali1

New member
תודה רבה../images/Emo70.gif אני שוקלת ללכת להופעה בירושלים

רק בשביל לדעת ממה כולם מתלהבים. ואגב - ההופעה הזו בפטיו - זה פתוח. תחת כיפת השמיים. רק בשביל המקום שווה

למעלה