:הודעה חשובה לחולים!

gordi13

New member
לכול הפורום!!

דבר ראשון תבריאו ותרגישו טוב ודבר שני היום פרק הסיום של ראש גדול :(:(:( ואני רוצה להגיד לכול השחקנים שאם פשוט מדהימים חולה עליכם טל!!

ayeltush1

New member
ספיר וגור עם אתם פהה........

כנסו לצאט פליזזזזזזזזזז!!! וכולם כנסו עכשיו

ayeltush1

New member
גאמני מתגעגעת לכל השחקניםםםםם !!1

מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד......... היה פרק ממש מרגשששששששששש פרק הסיום היה מדהיםםםםםםם

תומקה

New member
אני לא חולה אבל לא הייתי בבית ספר

כבר מלאאא זמןןןןןן חח נה נה בננה!!

Refael30

New member
אני אפשר להגיד עליי שאני מת.

ראסמי . אני מנוזל,עם וחום גבוה .

°°NaTaLi°°

New member
../images/Emo122.gif../images/Emo184.gif

אני חולה כבר 4 שנים מכאבי ראש בחילות ולחץ דם נמוך. סוף סוף החליטו להמין לי למה? כי אמא שלי החליטה להיזכר שלה זה גם קרה יש לה "מיגרנות" זה תורשתי למרות ששנה שעברה בדקו אותי עם יש לי. אבל לא הבנתי מה הרופא רוצה מהחיים שלי אז המצאתי מילים חחח. אבא שלי הלך אתמול לרופא שלי שתיתן לו הפניה לבית החולים שיעשו לי איזה בדיקה נדירה אחת אז היא אמרה שילך או לנירולוג או לרופא עיניים אז הוא הולך לרופא עיניים. אני לא יכולה יותר בזמן האחרון הכאבים יותר חזקים ואני כל הזמן בוכה והלחץ דם נמוך וכל פעם בכיתה שאני שוכבת בשולחן אז אומרים לקום ואני רואה מטושטש ואני לא אומרת להם כלום.

VIVIAN3

New member
../images/Emo184.gif../images/Emo122.gifהיה לי חיסון ביום שבת

ועכשיו אחרי הדחיפות ה"קלות" במסדרון של הביה"ס ואחרי ההרבצה "בצחוק" של ילד מהכתה שלי ודחיפות של כמה פקאצות מטמטמות, יש לי שטף דם רציני על החיסון
וכל הזמן שאני מקבלת דחיפה "קלה" כואב לי ממש

אתם חולים??הייתי מאושפזת!!!!!!!!!!!

בייתי מאושפזת יומיים.... :( תבריאו כולכם!!! בעיקר גור וספיר... מה לעשות....פעם מפורסמים..תמיד מפורסמים:)

למעלה