הודעה מהמנהלים

למוןדבש

New member
../images/Emo124.gifהודעה מהמנהלים

הפורום שלנו כבר חי לו ונושם כשבועיים וחשבנו שזה הזמן להתחיל ל"העיף" אותו למעלה ולהעניק לו אופי שכולנו נאהב! ולכן אנו פותחים שירשור הצעות ורוצים לשמוע מכם מה הייתם רוצים למצוא בפורום שלנו, מה יגרום לכם עניין, איזה מידע שימושי בעיניכם: שירשורי מתכונים, "הכה את המומחה", כשרות בחו"ל וכו' מחכים לשמוע מכם!
למוןדבש
ופלפל שאטה

יוכי68

New member
ראשית, בשעה טובה ועכשיו ציפיות

כסמויה שרוצה להיות פעילה הייתי שמחה אם מידי סוף שבוע יהיה שירשור הכנות לשבת כולל תמונות ממחישות. לקראת החגים - שירשורי מתכונים מעניינים שיפרו את כולנו. הלכות שקשורות למזון/לפעולות שונות סביב אוכל. מידי פעם שירשורים שקשורים לסוג מזון מסוים.....כיף להיות את שפע הדברים שניתן להכין מאותו סוג מזון - הפריה אמיתית. שירשור המומלצים - לאחר שניסינו מתכון והצלחנו כדאי להפיץ שאחרים גם יהנו. מאחלת לכם הצלחה - כיף שיש פורום כשר - התחילו להמריאאאאאאאאאאא.

הרצון שלי גם שהפורום הזה יצליח

ובהחלט אשדל בין הגידול של יהונתן להיות חלק פעיל כאן, אני אשמח למתכונים,הלוואי שהיתה לי מלמה להעביר את התמונות לא נירה לי שלכל אחד יש את היכולת אבל בטח ננסה, כשרות בחו"ל-נשמע מדליק מאוד, אפשר לדעתי לשלב בזה במידה נעימה את הדת ואת המנהגים. חוצמזה אני כאן אני חושבת על רעיונות בינתיים ומאחלת המון המון הצלחה שרית אגב... מאיפה הרעיון לייסד פורום כזה???

מרותי

New member
שלום. אני אשמח למתכונים מסורתיים, בעיקר לקראת

אני אבקש בעיקר מתכונים דיאטטיים ושיהיו טעימים, מסורתיים וכשרים. ושתהיה שנה טובה.

סליפ

New member
שיהיה אלטרנטיבה,

לפורומים הלא כ"כ כשרים. שתהיה התייחסות להלכות, מעבר למתכונים כשרים. שתהיה קביעות מסויימת, ודברים שחוזרים על עצמם (שרשור שבת, משוב שבת, מתכון מומלץ בנושא מסויים, שרשור מתכונים בנושא אחד וכד') שיהיה מומחה, ואירוחים- גם של סמכויות דתיות.

../images/Emo13.gifפורום

כמו שכבר אמרו שירשור קבוע של מתכונים לשבת, המלצות למסעדות כשרות, טיפים בנושאי אוכל, אוכל מסורתי לחגים והרבה מתכונים! בהצלחה!

שלום לכולם ובהצלחה!../images/Emo140.gif

תמיד נעים לשתף ולהחכים בעניני אוכל משובח וכשר, אוכל מסורתי ושאינו מסורתי. ושיהיה בהצלחה לכולם ו... בתאבון!!!!

ניקי ב

New member
בהצלחה לפתיחת הפורום החדש../images/Emo13.gif

אני מזמינה אתכם לבלוג שלי
אוכל עושים באהבה

יפית מן

New member
לפרי ירוק מתכון לקינואה,יחד עם אורז מלא

מתכון לקינואה עם אורז מלא,וירקות יוצא מאוד טעים ממצרכים כוס אורז מלא מושרה כל הלילה רצוי אורז מלא עגול כוס קינואה 2 תפוחי אדמה חתוכים לקוביות 2 גזרים חתוכים בפומפיה של צנון+גזר חתוך לטבעות חצי כוס תירס סנפורסט 2 בצלים גדולים ההכנה מרסקים את הבצל על פומפיה משחימים ומוסיפים את הגזר ממשיכים מעט לטגן(גם המרוסק על פומפיה וגם החתוך לטבעות בתוך הסיר)מוסיפים את הקישואים והתירס מטגנין יחד וכן את תפוחי האדמה וכשהכל מקבל צבע יפה וזגוג מסננים את האורזאחרי שיצאו המים מכניסים גם את האורז,וגם את הקינואה לסיר מוסיפים על כל כוס גם של הקינואה וגם של האורז מלא על כל כוס-2כוסות מים רוטחים ומבשלים על אש נמוכה כ30 דקות (אני עושה זאת בתוך המקרוגל עם סיר של טפואואר 20 דקות יוצא 10 אפשר אותם המצרכים גם כוסמת גם יוצא טעים בתיאבון ולהנאה

למעלה