הודעה על סגירת הפורום

Simply KaRiNa

New member
../images/Emo124.gif הודעה על סגירת הפורום ../images/Emo140.gif

מעריצים ומעריצות יקרים, אחרי תקופה מכובדת (9 שנים!) בה הפורום הזה היווה עבורינו סוג של בית, הגיע הזמן להיפרד. פורום זה אשר היה מבין הראשונים בתפוז (87), ידע תקופות טובות יותר וטובות פחות, בעיקר טובות יותר :) חברי הפורום הוותיקים בוודאי זוכרים את רמת הפעילות הגבוהה של הפורום בשנים הקודמות ובכמות החברים המכובדת אשר כתבה והגיבה כאן. נכון להיום, לצערי שלי ושל מנהל האשכול שלנו (מוזיקה), רמת הפעילות הנמוכה של הפורום ומס' החברים הלא גדל בו, אינם מצדיקים, לפחות נכון לעכשיו, את המשך קיומו של הפורום. כמו שאנחנו המעריצים יודעים, ווסטלייף חזרו רק לאחרונה משנת ההפסקה שלהם ולמרות שלאט לאט חוזרים לפרומו, אין כרגע מספיק נושאים בוערים או יומיומיים להעלות על מנת להמשיך לשמור על הפורום הזה כתוסס ופעיל. כמו כן, אנחנו מעט. אני מעריכה שיש ביננו גם הרבה קוראים-אך-לא-מגיבים, אך לצערי זה לא מספיק על מנת להעמיד לרשותינו פורום. אך אל דאגה!
אמנם הפורום עצמו נסגר, אך נשמתו תמשיך לחיות
ממש עוד מעט אני אפתח קומונה באותו השם של הפורום ומהיום והלאה, הדיונים יתקיימו כרגיל במסגרת של הקומונה ההיא. הכל יתנהל כמו שהיה עד עכשיו, רק בקומונה במקום בפורום :) אני אשלח לכם מסר עם הלינק לקומונה החדשה וכולכם מוזמנים "לעבור דירה" לשם יחד איתי. בהזדמנות זו, אני רוצה להגיד תודה לכל מנהלות הפורום לשעבר על ההשקעה והאהבה הרבה, לכל חברי הפורום שקראו והגיבו כאן, ולתפוז ומנהליו על הענקת המקום הזה עבורינו בו נוצרו חברויות רבות ובו גדלנו ב9 השנים האלו. תודה רבה לכולכם ולא לשכוח! לא נפרדים - עוברים דירה לקומונת "ווסטלייף ובריאן מקפדן"
(לינק בקרוב)

*עוברת לקומונה* :(

אני חושבת שלא היה ולא יהיה אתר באינטרנט שביליתי בו כ"כ הרבה שעות... הפורום הזה באמת היה בית... :( אני יתגעגע...ממש ממש ממש...

Simply KaRiNa

New member
../images/Emo24.gif כמו רובנו

אבל אנחנו רק עוברים דירה :) הכל נמשך כרגיל בקומונה

Simply KaRiNa

New member
../images/Emo24.gif

עם כל הצער שבדבר רחלו'ש, אני לא חושבת שמי שנמצא כאן מסתכל יותר בדברים כמו גלריות/סקר/קישורים. בתחילת הדרך, כשעדיין הקומיטד לא היה מה שהוא היום ולא הייתה מועברת אינפורמציה במהירות הטיל שבה היא מועברת היום (שעה אחרי שהצטלמו באירוע - תמונות בקומיטד. יום אחרי שהתראיינו בתוכנית אירוח - להורדה בקומיטד). כל האקסטרות פה בפורום נהפכו ללא רלוונטיות לדעתי. אני מתארת לעצמי כמה השקעת בתמונות האלה ומאמינה שהן שימחו מאוד את מי שחיפש אחריהן בעבר :) כמובן שאת מוזמנת להוסיף תמונות שתרצי או שתמצאי לקומונה שלנו ושם יהיה להן בית חדש

למעלה