הודעות חשובות (?)

../images/Emo124.gif הודעות חשובות (?)

קודם כל, ברוכים הבאים כולם לפורום, נחמד מאוד לראות את כל ההודעות רק אחרי יום אחד של פעילות...כמה דברים : דבר ראשון, תקפצו לסקר ותצביעו- ככה נוכל גם להתאים את הדיונים בפורום לאנשים, אם אין אף אחד שאוהב קלאסית, מן הסתם לא יהיה שווה לפתח דיון לא ? דבר שני : אני עוד מתדיין עם עצמי בנושא צורת הפורום, אם כל אחד יוסיף הודעה חדשה ובה יגיד מה הקליפ האהוב עליו זה יהיה נחמד אבל נכון שנחמד עוד יותר אם הכל יהיה משורשר ומסודר ? אם לא, תודיעו לי בשרשור שמתחתיי...
דבר אחרון בהחלט, המלצות לאתרים, מאמרים (מקוריים שלכם) בהחלט רצויים ! שלכם, צפניה.

צפניה

הממממ טוב אז קפצתי לי לסרט... אבל אאוץ´ התגלתה בעיה... אמטיוי אני לא רואה. אולי כשאני מזפזפת ובמקרה צצה לה איזו פנינה בים החרא. ואמטיוי 2 אני מתה לראות אבל נשאלת השאלה.. איפה? כמה ולמה???? אגב מישהו פה אולי יודע מה זה התוכנית אנטלטור?(אני מנסה לברר) תודה גלית

משודרים בyes

MTV2, MTVBASE, VH1 CLASSICS וMCM משודרים בבלעדיות בyes. ערוץ MUZZIK שגם הוא משודר, משודר גם בחלק מערוצי הכבלים הדיגיטליים.

לזלמן ושאר החברה../images/Emo47.gif

Muzzik משודר גם בתבל הישן והטוב(?). ושתדעו שההודעה הראשונה בפורום הייתה שלי ומחקו אותה !

למעלה