הודעת פתיחה רישמית

../images/Emo124.gifהודעת פתיחה רישמית

טוב האמת שהספיקו להקדים אותי. עד שאני זזה.... אבל הנה ההודעה הרשמית הראשונה שלי בפורום (וואו איזו התרגשות). אז התחלנו לפני כחודש כקומונה קטנה. בזכות המלחמה קיבלנו חשיפה ולשמחתי הרבה בתפוז הבינו שנושא הפורום חשוב וגם ראוי. לצערי הרב אני לא יכולה לכתוב שאני כותבת כאן לקהל מאד רחב של האוכלוסיה, מהסיבה הפשוטה והמצערת שרוב האוכלוסיה לא עושה כיום מילואים. אבל אולי הפורום הזה יפלס את הדרך לחלוקה שוויונית יותר של הנטל ואם לא אז לפחות בתגמול צודק יותר לאלו שכן נושאים בו. אני מזמינה את מי שרוצה לכתוב בפורום אשמח לקבל פידבקים על הניהול ורעיונות לקידום הפורום וקידום הנושא. בהצלחה לכולנו, מיכל

mom2ia

New member
מזל טוב לכולנו

על פתיחת הפורום (ועל זה שיש עוד אחד או שניים שעושים מילואים במדינה הזו...)

פרלמנים

New member
ברכותי ובהצלחה../images/Emo20.gif

רעיון מעולה ומבורך לפורום
אני ג'סיקה, נשואה למילואימניק ואמא לבן שנתיים וחצי. שבת שלום,

איזה כיף לך

גם בגלל שעשית מילואים (אני ביקשתי ובכל זאת נתנו לי פטור) וגם כי אתם כבר משוחררים. בעלי קצין ככה שהוא משתחרר רק בגיל 45 (עוד 9 שנים וחצי למאנייק).

3 אגוזים

New member
הי בלה...

גם אני חשבתי שבעלי ישתחרר בגיל 45 - אבל זוכרת את התאונה? טוב - מילואים בקרוב הוא לא יעשה...יש MRI שבוע הבא שרק אחריו ידעו מה עוצמת הנזק בברך. בקיצור - הוא לא יכול לכופף את הרגל מעבר ל 80 מעלות ... לפחות יש פה משהו חיובי

איזו מדינה זו...

שאני מודה ומתוודה שאני מאחלת בסתר ליבי שלבעלי ולבני תהייה איזו נכות קלה שתשחרר אותם משירות... לבן שלי למשל יש עיכוב בדיבור והיתה תקופה שחשבנו שהוא פשוט לא שומע (הוא שומע בסדר גמור) אז אני מודה ומתוודה ששמחתי. חשבתי שמבין כל הנכויות להיות כבד שמיעה זה משהו שהוא יכול להסתדר איתו בחיים ואני אהיה רגועה כי קרבי הוא לא יוכל להיות... איזו מחשבות חולפות לי בראש...

../images/Emo50.gifנפלא שיהיה מקום כזה ../images/Emo140.gif

אמנם אני כבר מתקרבת לסוף הקריירה הצבאית הכפויה שלנו אבל עדיין שמחה בשביל האחרות שנקלעו לצרה הצרורה הזאת הקרויה "מילואים". לצערי במהלך השנים הצטברו הרבה מאוד כעסים כלפי המערכת שמנצלת את הטובים ומתייחסת בציניות מופלגת ובזלזול לאנשי המילואים. זה במיוחד צורם כשאני רואה לאיזו התחשבות (מוגזמת לדעתי) זוכים הילדים של החברים שלנו, נערים בני 18-19 שאין להם שום התחייבויות או אחריות.

למעלה