הוצאה קלורית באימון התנגדות

Ambitionz

New member
תודה על המאמר

אני לא יודע אם זה הדפדפן שלי, למרות שניסיתי גם בפיירפוקס וגם בכרום, כל המספרים\אנגלית\ראשי תיבות\סוגריים יצאו נורא מבולגנים וקשה להבין חלק מהמשפטים. אולי מעבר להוצאה האנרגטית ושיפור צח"מ בעבודה סיבולתית עם התנגדות כדאי להרחיב על יתרונות נוספים בכל מני סוגים של אימוני כוח, מעבר להוצאה האנרגטית (כי בשורה התחתונה נראה שאחת ממטרות המאמר היא לגרום לאנשים שלא מבצעים, לבצע גם אימוני התנגדות).

הר ניר29

New member
יש את הבעיה הזו

בחלק מהחשבונות בפייסבוק. פתחתי את הקישור בכמה הזדמנויות שונות, לפעמים הכל נראה אחלה ולפעמים הפוך :( אנשים מתעניינים בקלוריות, ולרוב מייחסים חשיבות רק לאימון אירובי. מטרת המאמר להציג את החשיבות של אימוני התנגדות בהקשר הזה. לעיתים גם יותר מאימון אירובי. תודה על ההארות

oridoron77

New member
תודה רבה לך איתי

אפשר גם להעתיק את הטקסט אם תסכים, לאלה שמגלים בעיה בחשבון הפייסבוק. שבת שלום אורי

שאלה נאיבית

שבוע טוב :) למה לא לנסות ולשכוח מהאובססיה שהולכת בחדרי כושר "כמה קלוריות הוצאתי" או אם ירדתי גרם מלפני שעה וחצי (מפתיע אותי תמיד שמתאמנים עולים על המשקל לפני ואחרי אימון. למה? לראות כמה נוזלים איבדתם? וזה לא שמדובר באימון אינטנסיבי למדי...) ולנסות לחנך לפי תוצאות והשגים? במונחים של שיפור זמנים/מרחקים/משקלים וכד'. או שזה נאיבי מידי?

הר ניר29

New member
ובכן

המטרה אינה לגרום לאנשים לבדוק את משקלם בכל יום...חלילה
אני תמיד אומר שיש לייחס לפעילות גופנית המון מעלות לפני שינוי מראה חיצוני. המטרה להכיר במעלות נוספות שיש לאימוני התנגדות, ולנסות להניע אנשים ובעיקר נשים לחוש קצת "ברזלים". לצערי מודל היופי הוא כוח מניע....אחד החזקים בשוק.

ברור לי שזו לא המטרה :)

אלא תוצר לוואי של השאיפה או הדחיפה לחיים בריאים. כמו גם השינוי במראה החיצוני - יותר כמו בונוס . סתם סקרנות, מישהו ניסה לקחת 2 מתאמנים ולראות אצל מי קצב ההתקדמות גבוה יותר? אצל האחד שחיי באובססית הקלוריות,משקל,הקפים,אחוז שומן וכד' או אצל אחד שלא נמדד בכל שעה עגולה? ( קורטיזול?) יותר כמו ניסוי בפסיכולוגיה :)

למפל1

New member
אשרייך

אשרייך :) ממש לא נאיבית, אנחנו חיים בעולם שהכול נהיה מהר כאן ועכשיו, הישגיות ותחרות, אך למרות זאת יש עוד כמה אנשי מקצוע מבנינו שמנהיגים את המתאמנים שלהם ומובילים את הדרך שאימון זהו אורח חיים .

למעלה