היום יומולדת

Oyster Girl

New member
../images/Emo124.gif היום יומולדת../images/Emo23.gif ../images/Emo54.gif

טוב, מאד קשה לי לכתוב ברכות יומולדת כי במרוצת השנים, לא רק דנה מזדקנת. אבל לא נורא דנה, ימי הולדת הן דבר בריא. לפני הסטטיסטיקות וההגיון, מי שיש לו יותר ימי הולדת, חי יותר שנים
. סתם
, זה הכל בקטנה,את כולה בת 19, לא מחליפה קידומת ולא כלום. תתעודדי ותחשבי על זה שעוד שנה תהיי בת 20 - מה שאומר שלא יחשיבו אותך לטיפשה בת עשרה. זאת אומרת שלמרות שאת נראית טיפשה [
] וחשודה כבלונדינית, אנשים יהיו אופטימים לגבייך ויתנו לך הזדמנות. אני לא שוכחת איך חיכינו לגיל 18 כאילו זה באמת גיל שפותח לך דלתות ואפשרויות אבל אם נשים את הקלפים על השולחן לרגע? לא רק שהוא לא פותח לך שום אפשרות, הוא סוגר בפנייך את כולן ובעיקר כולא אותך במערכת האימתנית שנקראית
צ ה " ל
[לכל הצעירים שעדיין לא התגייסו, זה לא באמת ככה. צה"ל מספק יחס אישי לכל חייל, והוא גוף שקול, הגיוני ומתחשב ברמות שמחממות את הלב
]. אז בקיצור דנה [ועדיף לקצר לפני שתזדקני בעוד שנה
], את יודעת שכל מה שכתבתי פה זה שטויות, את ממש לא מזדקנת את בסך הכל מתרחקת מגיל 18 וזה אומר שהפז"מ דופק
אני יכולה להחמיא לך כמו בכל שנה ולכתוב עד כמה שאת מדהימה אבל השנה האחרונה לא הייתה בשבילי כמו השנים הקודמות בהן הכרתי אותך. אני לא חושבת שיש הרבה אנשים שמסוגלים לכך , אבל את התעלית על עצמך בצורה שקשה לי לתפוס, וזה לא שלא היית עילוי כבר קודם. את הדינוזאור הכי מתוק שאני מכירה, את פשוט בנאדם שכיף להיות איתו וכיף לאהוב אותו. אני יכולה להמשיך אבל אני חושבת שאת ההסחפות אני אשמור לברכה הכתובה, גם ככה אני מתקשה להיות מקורית
שיהיה המון מזל טוב, תגשימי את החלומות שלך [או לפחות תצליחי להרדם
] ותשמרי על החיוך הקטן והמקסים הזה שלך. אני אוהבת אותך עד האינסוף ומעבר לו

ירדן88

New member
../images/Emo213.gif../images/Emo77.gifמזל טובבב!../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

דנע נשמה ,שיהיה מלא מלא מזל טוב!!
הרבה בריאות אושר אהבה וככככל מה שאת מאחלת לעצמך! שיהיה לך יומהולדת הכי כיפי בעולם ותנצלי אותו כמו שצריך,זה חשוב מאוד
ושתמשיכי להיות חמודה ויפה וכפרה כזווו. אייימן

Ronushnush

New member
מדהימה אחת

יש לי בערך שתי דקות לפני שאני חייבת לעוף, לכן לא אכביר במילים, וגם ככה אין מילים שיוכלו לתאר מאיזה מקום תמים ואמיתי אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם... אין כמוך אין כמוך והמשאלה הכי גדולה שלי היא שיום אחד אוכל להחזיר לך אפילו חצי ממה שעשית בשבילי. יו אר מיי סקנד מאדר :) אנד איי לאב יו אה לוט.

A t z a

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo80.gif

את לא צריכה להחזיר לי כלום. בשביל זה אני האמא שהשנייה שלך
. תודה נשמתי

A t z a

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo23.gif../images/Emo80.gif

איך את עושה את זה? איך כל פעם מחדש את מצליחה לכתוב כאלה דברים יפים ששוברים לי קצת את הלב?! אין דברים כמוך, נש
תודה על הברכה המהממת והמחממת ואני אוהבת אותך עד אינסוף (ומעבר לו, דה, שלא תעקפי אותי
).

A m 0 s

New member
מזל טוב../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo151.gif../images/Emo24.gif../images/Emo41.gif

למעלה