הצילו
גורות בנות יומיים

../images/Emo124.gifהצילו../images/Emo70.gifגורות בנות יומיים

שלום, מדובר בשתי גורות חתולים נטושות ששרדו מתוך 4 לאחר ששכן שם אותן בקופסת קרטון והעביר אותן ברוב טיפשות מהחצר בה הן נולדו לחצר סמוכה. האם כנראה לא הניקה אותן ולא ניגשה אליהן מאז. חוץ ממעט חלב שהצלחנו לתת להן עם מזרק, ואח"כ תערובת שכוללת גם וויטמינים ושמן בהמלצה יד שניה מווטרינר אין לי מושג מה עוד אפשר לעשות
. אישתי לא מוכנה להחזיק אותן אצלנו וגם לא לנסות לטפל בהן באופן אינטנסיבי, בעיקר (אבל לא רק) כדי שהילדים לא יקשרו אליהן. אנחנו גם לא ממש ערוכים לכך. האם יש להן סיכוי כלשהו לשרוד? האם יש דרך לגרום לאם לחזור לגורות? יש לה עוד גור במחבוא אצלנו בבנין שהיא כנראה הספיקה להעביר לפני שהשכן נגע בהם. האם כדאי לצרף את שתי הגורות למקום בוא הוא נמצא? או שאז יש סיכוי שהיא תנטוש גם אותו? כל עזרה תתקבל בברכה, ובמיוחד הצעת אימוץ (בחיפה). תודה מראש!

גלית35

New member
רק אל תתן להם חלב פרה-זה גורם../images/Emo20.gif

להם לשלשול. תנסה לשים את הארגז במקום שהאם נמצאת בו סביר להניח שהיא תחזור לטפל בהם.

../images/Emo10.gifנותרה אחת

האם הסתובבה ליד הארגז מספר פעמים, ריחרחה אותן והמשיכה בדרכה. הגורה שנותרה אכלה בתיאבון תערובת חלב-ביצה-שמן-סוכר ועברה את הלילה. השניה לא הצליחה לינוק כלל והיא כבר לא איתנו
מנסה להיות אופטימי...

בלי טיפול אינטנסיבי הם לא ישרדו!!!

אם אתה רוצה בכלל לנסות, חייבים להתחיל הנקה (תחילף חלב לחתולים), חימום, עידוד צרכים. אחרת כל הגורים ימותו. ארז

אישעם

New member
כשזה קרה לי אז

פעם שמתי את הגור יחד עם האחרים (הם היו קטנים ולא התנגדו לו), ופעם אחרת תפסתי את הגור שנותר (עם כפפה, שלא להעביר את הריח של היד שלי) ופשוט ערבבתי להם את הריחות. בדיוק איך שזה נשמע, שפשפתי את 2 החתולים וערבבתי להם את הריח. 2 חיים בכיף עד היום, זה היה לפני 3.5 שנים. היו עוד מיקרים שזה עבד, אבל לאחר שהחתולה העבירה את המיקום שלהם התנתק הקשר שלי עם הגורים.

למעלה