השבויים מדברים!

idanoosh17

New member
../images/Emo124.gif השבויים מדברים!../images/Emo104.gif

היום ב22:00 בערוץ 22. אורן אהרוני מביא את סיפורם של פדויי שבי מימי מלחמת יום הכיפורים ועד מלחמת לבנון: מה באמת עברו בשבי, איך התמודדו עם עינויים בחקירות ואילו קשיים חיכו להם בשובם ארצה.

idanoosh17

New member
כמעט בכל פורום ../images/Emo8.gif

והפרפרית בהחלט חסרה
אני אמסור לה את געגועייך.

idanoosh17

New member
מדהים

אני חושב שכל מי שחיפש חוסר אמינות ב"חטופים" אפשר לראות שהם בנו את התסריט אחד לאחד מסיפורי השבויים. מצמרר. גלעד חייב לחזור.

מזעזע../images/Emo70.gif

קיבלתי תשובות לשאלות שעלו לי בעקבות הסדרה "חטופים" מזעזע ברמות קשות
. ויותר מזה, אבוי למדינה שלנו אם יעשו חקירה צולבת וקשה לגלעד שליט לכשיחזור! בהחלט גלעד חייב לחזור הביתה. מסכן. גם הוא וגם רון ארד.. אוף כואב הלב ..

idanoosh17

New member
אני מניח שהכל יצא החוצה

לראיית כולם שהחקירות אלו דברים שלא דמיינו שמתבצעים לשבויים החוזרים- יוצאים החוצה מכיוון שהמדינה למדה הפיקה לקחים ואני מניח שגלעד יקבל יחס טוב. רק שיחזור כבר!

8gal

New member
נכוןם חלקית.....

נכון שהשבויים שראויינו בתוכנית התעודית סיפרו על חוויה קשה בזכרון יעקב, וגם בסידרה (הבדיונית) חטופים, המקום לא נראה טוב. אבל צריך לזכור שאנשים חוו בשבי דברים קשים ושונים אחד מהשני, וגם בשחרור סביר להניח היו כאלה שקל יותר וכאלה שקשה... אבי, שחזר מהשבי המצרי ב-73, דווקא לא חווה בזכרון את מה שהראו בטלויזיה, ויודע גם על אחרים שהיו בסדר גמור עם היחס שקיבלו במתקן. הוא סיפר לי שהתייחסו אליו יפה מאד ובעדינות. והפליא אותו לשמוע על העדויות שהיו בתוכנית התעודית. אין לי מושג מה הלך שם ואין לי כמובן אפשרות לדעת, רק צריך לזכור שכל מה שאנחנו רואים בטלויזיה, זה מה שבוחרים להראות לנו.... אני גם מקווה שהחזרה של גלעד תהיה רכה עד כמה שאפשר... ושיחזור כבר.

מימזיס

New member
הסדרה מדהימה

גם לדעתי זה ממש אמין- אני חושבת שזו אחת הסדרות היותר טובות שנעשו בישראל, והיא מאוד נוגעת בנימי הנפש שלי אני והבן זוג שלי רואים את זה יחד, וממש מתרגשים. אני גם חושבת שזה ממש מדהים שבאתר במאקו יש הרבה כתבות של אנשי אקדמיה שמתייחסים לסדרה. גם ה עיצוב גרפי של האתר מצמרר, אם מישהו נכנס לראות. הקיצר, חבל על הזמן

למעלה