התפקדות ספטמבר

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifספטמבר../images/Emo7.gif

לפחות כבר רואים את החורף מגיעD: שם: ענת גיל: 14 איך תראו את העונה השנייה? אה.. אני רוצה לא לחכות להוט ולהשתמש בדרכים לא חוקיות (נא להתעלם מהחרוזים) אבל אני לא ממש יודעת איך.. אם יש מישהו שיכול לעזור לי, זה יהיה נחמד
כמה זמן בפורום: מאז שנפתח נראלי
אולי בעצם קצת אחרי, תלוי מתי ראיתי את ההודעה על הפורומים החדשים משהו טוב שעומד לקרות בספטמבר: אמא שלי ואחותי יטוסו ללונדון ופריז, יחזרו ויביאו מלא מתנות
משהו רע שעומד לקרות בספטמבר: בצפר
תעסוקה: תלמידה במשרה מלאה משפט לאומה: אה.. שכחתי? תמונה: לא

Just Freckles

New member
מתפקדת../images/Emo9.gif

שם: נויה גיל: 13 וחצי איך תראו את העונה השנייה? בזכות Robin Sparkles בדרכים לא חוקיות.
כמה זמן בפורום: מאז היום הראשון משהו טוב שעומד לקרות בספטמבר: אממ.. חופש בחגים? משהו רע שעומד לקרות בספטמבר: כלום
תעסוקה: תלמידה משפט לאומה: שיעורים ביום הראשון זה מאודדדד מעצבן. מאוד. תמונה: לא היום

Shexy Peanut

New member
../images/Emo195.gif מתפקדת

שם: בתאל (בותול) גיל: 15 איך תראו את העונה השנייה? נראה. אם תהיה לי סבלנות לחכות אז איך שהיא מגיעה להוט. אם לא.. אז חמוריקו
כמה זמן בפורום:אוממ.. מאז שהוא נפתח בערך נראלי. משהו טוב שעומד לקרות בספטמבר: סופשבוע הקרוב.. אני נוסעת לים המלח משהו רע שעומד לקרות בספטמבר: מבחן התאמה ל4 יח"ל במת' ביום חמישי :S אני מתההההההה תעסוקה:תיכוניסטית טרייה ביותר D: משפט לאומה:XOXO..... סתם
אני יותר מקורית מזה. אבל בתכלס אין לי :-S תמונה:

RayoDeLuz

New member
../images/Emo9.gif

שם: קרן גיל: 18 איך תראו את העונה השנייה? את הפרק הראשון בטלוויזיה ואת השאר באינטרנט. כמה זמן בפורום: מפתיחתו משהו טוב שעומד לקרות בספטמבר: אני עוברת לישראל משהו רע שעומד לקרות בספטמבר: לא יודעת תעסוקה: אין משפט לאומה: הכל יסתדר מתישהו.. רק האמינו בעצמכם..
תמונה: אין

Keren 104

New member
מתפקדת :)

שם: קרן גיל: 15 היום!!!!!!!!!!! איך תראו את העונה השנייה?אינטרנט כמה זמן בפורום:מאז שהוא נפתח.. משהו טוב שעומד לקרות בספטמבר: אממ להכיר מלא אנשים חדשים משהו רע שעומד לקרות בספטמבר: בצפר.. תעסוקה: תלמידה.. משפט לאומה: תמונה:

RayoDeLuz

New member
מזל טווב!

ושתדעי בית ספר זה לא כזה רע... את עוד תתגעגעי לתקופה הזו... ><

Just Freckles

New member
מלא מזל טוב../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif

למרות שאני ביום איחור...

vmeytal

New member
../images/Emo15.gifשלום לכולם-חדשה כאן-מכורה לגוסיפ...

אממ באיזה ערוץ משודרת הסדרה היום בארה"ב??? סתם לידע כללי לילה טוב ויאלה עונה שניייהההההההההההה!!

למעלה