כנסו

לחדשה אבל מדליקה.....

למה את פותחת כל כך הרבה הודעות חדשות???? תשרשרי!!!

הלוווווווווווווו תענו זה חשובבבבבבב

מישו גר בירושליםםםםםםםםםםםם? תענו כבר יא עלצנים!!!!!!!! כל-כך קשה לרשום כן או לאאאאאאאאאאא?

../images/Emo163.gif נצל''ש ../images/Emo26.gif כנסוווו -משחק-

שמעו אני יביא מן סיפורון כזה כל פעם שכולל אנשים בעלי מום לדוגמא: עיוור,חירש,אילם וכו'. על הקו שלפני כל תיאור בעל מום (לדוגמא _____ העיוור) תצטרכו להציב שם של דמות ממיכאלה שיש לה מום זהה. לדוגמא ______ האילם-יכול להיות מורדי האילם אז במקום הקו===>כותבים מורדי. ואז זה יוצא מורדי האילם. מקווה שזה יהיה מובן עם לא..שלחו תגובות ושאלות בשירשור הזה. חשוב-שימו
: איפה שאין קו לא צריך להשלים
(אין לזה שום קשר לסדרה חוץ משמות הדמויות.) דוגמא- האילם(מורדי) סיפר שהחירש(...) שמע שהשקרנית (נוגה)עבדה על התמים(גיא) ועל השמנצי'ק :( (יובל),גנבה להם את התוכנה,והעבירה אותה לקרחים (האחים כהן..) --התחלה
-- ________ האילם סיפר שהאיש החירש שמע שהעיוור ראה ש_______ הנכה רץ אחרי ________ כהן ומשך לו בקוקו. חח מי שרוצה ש'ני יעשה עוד שיסמן את האייקון-
ומי שלא שיסמן את האייקון-

דיגיפן רוצה מכות???גרררררררר../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

שונאת אנשים כמוך!!!!!!!!!
פשוט שונאתתתתתתתתתתתתתתתתתת!
אמן תחנק מ-
גררררררררר למה לעזעזל לא שמת ת'סימן????????????????????
למה לא שמת ספיולר????????
יא חתיכת אדיוט
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מטומטםםםםםםםם
הרסת לי עכשיו
!!!!!!!אתה מרוצה???????
כל הכבוד הצלחת להרוס!!!!!!גררררררר שונאת אנשים כמוךךךךךךך
אמן אמן אמן אמן אמן תחנק מ-
גררררררררררררררררררררררררר הצד המרוקאי משטלת עלייייי
ה עצבנית רצחחחחחחחחח

../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

גר... כפר סבא.. וואליה סוף העולם שמאלה!!!!!!!!!!!!! ומי שבא, נא לצלם המון... במיוחד את נתן שלי... ואפרתי המושלמונת.....
בוכה

גיגי123

New member
אני באההההההה../images/Emo45.gif

אני יהיה בחידוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן יווווווווווווווו איזה כיייףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף שאלו אותי שאלות!!!!

גיגי123

New member
קוראים לי ליררר ../images/Emo46.gif אררררר

גם לי כפר סבא רחוק מאודדדדדדדדד

אז ככה בובה כנסי-

דוד המלך הוא בן אדם מבוגר...כשנשברות עצמות אצל בני אדם מבוגרים אז לוקח המון זמן לעצם להתאחות...סבתא שלי למשל שהיא דיי צעירה הייתה עם גבס שנה וחצי! אז...חחח אל תתפלאי שככה זה גם לדוד... וביקי המציאה את הרעיון של מוטי...וגם ראיי ששאלו על בננה, ובננה שמים לטרולים ולמציקים שהורסים את השלווה בפורום...חח...אגב למי שזוכר-היה לי פעם את מאנצ'י
אבל כבר שכחתי ממנו...חחחחחח ובקשר לכחול?נראה לי שזה משו בקודים...אין לי שמץ על הרוב ענו, אז.. מקווה שעזרתי!

למעלה