לוח מודעות-פרסום רק כאן

krembob

New member
מחפשים אמהות לשיווק אתר מגניב לילדים והורים

אם את אמא לילדים בגילאי בית ספר יסודי וגן בטוח שתאהבי את אתר האינטרנט שלנו שחוסך הרבה טרחה (וגם קצת כסף) להורים ועושה כיף לילדים. אם יש לך מעט זמן פנוי וקצת קשרים בקהילה בסביבה הקרובה נשמח להסתייע בשירותייך בשיווק של המיזם, תמורת תשלום כמובן. לפרטים נוספים ניתן לפנות ל [email protected]

../images/Emo124.gifלוח מודעות-פרסום רק כאן

זהו המקום לפרסם מכירות, סדנאות, הרצאות, הצעות עבודה, אירועים ועוד... הודעות מחוץ ללוח זה ימחקו שבוע טוב

מיכל 6711

New member
למכירה מיטת תינוקת שידה ועגלה

אני מוכרת מיטת תינוק +מזרן משופר - 950 ש"ח שידת החתלה במידות : 1.22 ס"מ אורך , 60 ס"מ עומק, 90 ס"מ גובה - 1350 ש"ח - הרהיטים בני שנתיים וחצי שמורים כחדשים חדשים . כמו כן אני מוכרת עגלת בייבי ג'אגר עילית הכוללת אמבטיה + מתאם לשילדה - 1,850 בלבד - העגלה הייתה בשימוש כחמישה חודשים בלבד ממש חדשה כדאי לבוא לראות

rayshlomi

New member
../images/Emo215.gif איך אני יכולה לעזור לכן?

הקרמבו סתם כי בא לי... כנסו לקישור הבא לקרוא על מה זה ליווי שיווקי ואיך התחלתי לעסוק בו, אם זה מוצא חן בעינכן אשמח אם תעזרו לי להתקדם בתחרות הנפלאה הזאת של אמהות עובדות מהבית ותלחצו על "אהבתי". תודה! http://www.babyteva.co.il/Page_Article.cfm?Article_ID=620&Section_ID=5&Topic_ID=182

../images/Emo140.gif../images/Emo9.gifאפשר קצת עזרה?../images/Emo140.gif../images/Emo243.gif../images/Emo92.gif../images/Emo51.gif

אז ככה: בפעם הראשונה שאני מבקשת קצת עזרה הכנתי בית/סוכה לתאומים המדהימים שלי. הוא נמצא כרגע בתחרות שבה אני יכולה לזכות ב-500 ש"ח לקניית בדים נוספים (איזה כייף!!) בשביל לתפור להם עוד דברים שכרגע נדחים בדיוק מהסיבה הכלכלית... בבית יש פירות ופרחים שאפשר "לקטוף" מלונה ודלת שדרכם נכנסים גינת ירק עם ירקות וקטיף פעמון מצלצל לדלת ובכלל אחלה מקום להתחבא..
מי מוכנה לעזור ולהצביע לי? כל מה שצריך זה להכנס ללינק , לרדת עד למטה, לסמן את "טלי - סוכה לילדים" וללחוץ על vote. http://www.avonlea.co.il/index.php/holiday-contest-voting (התמונה שם לדעתי קצת מטושטשת צרפתי לכאן תמונה יותר ברורה ) תודה בננות ושתהיה לכולן פרנסה טובה ושנה של בריאות ושגשוג

תודה לכל מי שמצביעה!! ../images/Emo13.gif

זה מאוד נחמד לקבל מתנה של קניית בדים, בימינו כשזה מותרות ונדחק לסוף סדר העדיפויות
שיהיה חג שמח ושנה טובה

tink22

New member
../images/Emo140.gifזקוקה לעזרה קטנה../images/Emo140.gif

שלום לכולם! אני זקוקה לעזרתכם הקטנה, אני משתתפת בתחרות אמא עובדת מהבית וממש זקוקה ללייק שלכם, צריך רק ללחוץ על הקישור: http://www.babyteva.co.il/Page_Article.cfm?Article_ID=648&Section_ID=5&Topic_ID=189 וללחוץ על "לייק" למטה בבקשה, אני ממש רוצה וזקוקה לזכות...בשבילכם זה רגע קט להקדיש לי, בשבילי זה הרבה מעבר... תודה
(אם זה לא בסדר שפרסמתי פה, סליחה ותמחקו..) חג שמייח לכולנו טל.

tink22

New member
בכיף זה פשוט יפייפה!!! אני עדיין מנסה להבין

איך עשית את זה.. ממש מגיע לך לזכות ובלי קשר- הילדים הרוויחו אמא מוכשרת!!

תודה רבה רבה

בעקרון למדתי לתפור לפני כשלושה חודשים... את הבית הזה תכננתי מהיום שהתחלתי לתפור ולאט לאט הוספתי דברים עד שהגעתי למוצר המוגמר. זה אחלה לפתרון לזה שילדים אוהבים להתחבא וזה גם מתלבש על שולחן אוכל ככה שחוסך מקום (פשוט "מלבישים" כשרוצים ומורידים כשרוצים לאכול) תודה רבה על הפרגון! מעריכה זאת מאוד!

tink22

New member
בשמחה! גם הילדה שלי אוהבת להתחבא, אולי יום

אחד אעשה לה גם אוהל מתחת לשולחן זה רעיון נהדר!!

אולי יום אחד תוכלי לקנות ממני ../images/Emo8.gif

עדיין שוקלת את הנושא כלכלית... וכן, כולם אוהבים להתחבא (גם אימהות, לא
?)

ofekdean

New member
אשמח לעזרתכם בתחרות תפירה

תפרתי לילדיי כרית אשר משתתפת בתחרות תפירה בנושא של חגי תשרי. רקמתי איור של פו הדב בתוך צנצנת דבש ומסביב בד תפוחים צירפתי תמונה שתיראו איך זה יצא. אני אשמח מאוד תצביעו עבורי. אפשר גם מהנייד! תיכנסו ללינק של התחרות ותבחרו "תמר - כרית פו הדב עם תפוחים" תודה רבה וחג שמח לכולנו

ענתי 10

New member
../images/Emo21.gifסדנאות אוכל בריא ונטוורקינג

שלום לכולן
יש לי 2 ארועים בדרך, אשמח אם תשתתפו ו/או תפיצו הלאה - 27.11 17:30 ברחובות סדנת בישול ללא גלוטן וללא סוכרים - "סלטים כמנה עיקרית" אורך הסדנא כשעתיים וחצי, כולל ארוחה. מחיר: 100 ש"ח 8.12 9:00 בראשל"צ נטוורקינג נשי משולב הרצאה של נטורופתית ומיני סדנת בישול בנושא המחזור הנשי. כשעתיים וחצי. מחיר: 40 ש"ח ההשתתפות מותנית ברישום מראש, למעוניינות - נא לפנות אליי במסר. תודה ושבוע טוב!

משפחתון בגישה טבעית בבאר יעקב

המשפחתון של הילה בגבעת חוטר באר יעקב נשאר מקום אחרון משפחתון קטן בגישה טבעית, באווירה משפחתית חמה ומחבקת עד 5 ילדים גילאי 0 - 3 2 מטפלות חייכניות ואוהבות בית גדול וממוזג חצר מרווחת עם הרבה ירוק בעיניים וציוצי ציפורים. ארוחות טריות, בריאות וטעימות, ללא טיגונים, אבקות תעשיתיות וממתקים שפע של משחקים ,ספרים וגרוטאות ללא טלוויזיה שדולקת כל היום המון טיולים ומשחקים בטבע - חול, מים, עלים, פרחים חוגי תנועה ומוסיקה אווירה רגועה וזורמת, ללא סדר יום נוקשה והרבה חום ואהבה המשפחתון של הילה - כי ילדים מגדלים באהבה 0523220139

למעלה