משפחת זארה - פול אנד בר מתרחבת

../images/Emo124.gifמשפחת זארה - פול אנד בר מתרחבת

משפחת זארה פול אנד בר, מתרחבת ומוסיפה לחיקה את חברת הבגדים "מאסימו דוטי" - שעובדים על קו בגדים מחוייט, במחירים נוחים. הסניף הראשון ייפתח בינואר 2008, בקניון רמ"א. ברחבי העולם כבר קיימים כ300 סניפים, אבל זהו צעד ענק לחברה בישראל... למי שלא יודע, תאגיד אינדיטקס מחזיק בכ- 8 חברות הלבשה וכלי בית מצליחות ומובילות בעולם, ובארץ מחזיקה ב2 מהן ובקרוב ב3- חברת אפריקה ישראל... כמו שאתם כבר יודעים, אני עובדת בחנות הבגדים "פול אנד בר", וכעובדת נלהבת ומורעלת - הייתי ממש בשוק לקרוא את זה. ידעתי שזה יקרה, הכל היה ברור וידוע, אבל ממש הופתעתי שזה יהיה כ"כ בקרוב
על ההתרחבות ניתן לקרוא כאן קישור לאתר הבית של חברת מאסימו דוטי היה אמור להגיע גם הוא, אבל הוא לא רצה לעלות לי, אז בהמשך

שישו2

New member
כעובדת בזארה/פול

את בטח יודעת ש"בשנה הבאה פותחים זארה הום/ בארשקה/ אושקו" ברמת אביב.. חחחחחחחחחח זה משהו שאלי קידר ואירית רוזנסקי מטפטפים כל הזמן אבל כ"כ רחוק מהמציאות שצועקים זאב-זאב אני מתחיל לצחוק :] אשרי המאמין

חחחח כן ../images/Emo13.gif

האמת שזה באמת בתיכנונים, ואני מאמינה שכמו שמאסימו דיוטי הולכים להיפתח כבר בינואר - גם היום שהחברות האלו יפתחו לא רחוק... מה הקשר שלך לזארה/פול?

למעלה