ניסיון להעיר אתהפורום!-שאלון

boopymylife

New member
חחח אשכרה עניתם על הדבר הארוך הזה?

אני יענה גם שאני יחזור מביצפר.. XD

spukipuki

New member
^^

מה השעה אצלכם עכשיו? 16:48 מה עשיתם לפני 5 דקות? דיברתי במסנג'ר איפה הייתם לפני שעתיים? מול הטלוויזיה ולפני 10 שעות? ישנתי מה עשיתם אתמול? בית ספר, שיעורים, חוג, טלווישיה, מחשב ולישון מה עשיתם היום? בערת אותו דבר מה תעשו מחר? לא יודעת... יש לי עוד פעם חוג מה החלום הכי גדול שלכם? שהחבר שלי לא יהיה מעפן בני כמה אתם? 14 ובחודש הבא 15 (הגיוני) מה התאריך יומולדת? 25.1 יש לכם אח/ אחות? כמה? 2 אחים איך קוראים להם? עמית וגיא בני כמה? נראה לי ש22, 18 איך קוראים למחנכת שלכם? מגי איזה כיתה אתם? ט' 1 תחביבים? מסנג'ר, מחשב, טלויזיה, בלוי עם חברות איזה שירים אתם שומעים? כל מיני איזה סגנון מוזיקה אתם לא יכולים לסבול? מזרחית וראפ נדבקים לשירים מהר? כן זמר ישראלי אהוב? עברי לידר זמר לא ישראלי אהוב? לא זוכרת זמרת ישראלית אהובה? אפרת גוש, איגי וייקסמן (אם ככה כותבים את זה) זמרת לא ישראלית אהובה? לא זוכרת להקה ישראלית אהובה? אין יל משהו מיוחד להקה לא ישראלית אהובה? מארון 5, גרין דיי יש לכם כתב קטן או גדול? קטן נמתח או מתעגל? גם וגם (זה משתנה XD) מכורים למשהו? ל"מכושפות" מקצוע אהוב? ספורט מקצוע שנוא? מוןרשת, ג"ג, ספרות, אזרחות!!! מאכל אהוב? מרק אהוב מאכל שנוא? פלפל (חוץ מגמבה) צבע אהוב? שחור צבע שנוא? לחא יודעת... נראה לי טורקיז זוהר כזה סרט אהוב? התפוז המכני, קסם מעשי, מיקי עיניים כחולות, יש המון! שחקן ישראלי אהוב? אורי!
שחקן לא ישראלי אהוב? יו גרנט שחקנית ישראלית אהובה? טלי שרון
שחקנית לא ישראלית אהובה? אמממ, סנדרה בולוק, הלן האנט יום / לילה? יום חורף / קיץ? גם וגם לפנטז/ להיות מרוכז? לפנטז שירים של שנות ה70 / שירים מהרדיו (הכי חדשים)- של שנות ה-70 מה השעה עכשיו? 16:56 העברתי לכם קצת ת'זמן ? כן XD שוקולד / וניל? שוקולד (אלא אם כן זה גלידה... אז אני מעדיפה וניל) במבה / ביסלי? במבה סלט פירות / סלט ירקות? סלט ירקות גלידה / קרטיב? גלידה שתייה חמה / שתייה קרה? גם וגם בנאדם של מסיבות? באמצע (השלם) היום היה לא משהו (השלם) תמיד רציתי שיהיה לי מגרש כדורסל בבית ^^ (השלם) אני לא יכולה בלי "מכושפות" אפילו יום אחד! (השלם) הרצף של הלימודים שהיה השנה היה מעלף! (השלם) אני מת/ה שתגיע דודה שלי! אני כלכך מחכה! ועכשיו מה השעה? XDDDD 16:59 רוצים שזה ימשיך? כן מי שואל אתכם? את חיה אהובה? כלב וחתול וארנב ודג XD אני רוצה דג
!!!! אוהבים בובות פרווה? כן!!!! על איזה צד אתם נרדמים? ימין איזה צבע חולצה לבשתם היום? חולצה כתומה ועל זה סווצ'ר שחור איזה צבע המטרייה שלכם? כחול איזה צבע הנעליים שלכם? שחור איזה קומה אתם גרים? 3 (חשה חוקרת) סמנו X על מה שלא עשיתם אף פעם ו V על מה שעשיתם .. בנג'י X צניחה X צניחה חופשית X רכבת הרים (עם לופים כמו שצריך) X סיגריה X נרגילה X צלילה X טיסה חו"ל VVV לשיר סולו לא זוכרת סטנדאפ X להפריע בשיעור (XDDD) V אבל בלי כוונה לערבב בשר-חלב V להחנק V בטעות נכנס לי מים למקום הלא נכון XDD ניתוח X גבס X גשר V תספורת בשנתיים האחרונות נראה לי ש- V

liorushb

New member
עונה

מה השעה אצלכם עכשיו? 18:40 מה עשיתם לפני 5 דקות? עניתי בשרשור הכרות איפה הייתם לפני שעתיים? בבית בסלון ראיתי טלויזיה ולפני 10 שעות? אמ..בבית לא הלכתי לבצפר לא הרגשתי טוב מה עשיתם אתמול? (לפרט) מאיפה אני זוכרת מה עשיתם היום? (לפרט) ישנתי דברתי בטלפון אכלתי אמ.. מה תעשו מחר? (לפרט) מאיפה לי? מה החלום הכי גדול שלכם? להיות שחקנית בני כמה אתם? 14 מה התאריך יומולדת?4.1. יש לכם אח/ אחות? כמה? איך קוראים להם? בני כמה? אח ואחות אלון ומיכל איך קוראים למחנכת שלכם?אסתר סלע איזה כיתה אתם? (כולל מספר)ח'3 תחביבים?לרקוד לשיר לבלות ים בריכה לכ הרגילים.. איזה שירים אתם שומעים? הכל חוץ מדיכאון איזה סגנון מוזיקה אתם לא יכולים לסבול? דיכאון ומזרחית נדבקים לשירים מהר?כן זמר ישראלי אהוב?עברי לידר זמר לא ישראלי אהוב? אמ.. זמרת ישראלית אהובה? אמ.. זמרת לא ישראלית אהובה? יש הרבה להקה ישראלית אהובה? אמ.. להקה לא ישראלית אהובה? בקסטריט בויז גרין דיי ופוסיקט דולז יש לכם כתב קטן או גדול? בינוני נמתח או מתעגל? נמתח מכורים למשהו? (פרט)למחשב לטלויזיה לקולה לטלפון חח ולחיים מקצוע אהוב? ספורט מקצוע שנוא? גאוגרפיה ומדעים מאכל אהוב? יש הרבה מאכל שנוא? דגים ועוף צבע אהוב? כחול ורוד ושחור צבע שנוא? אמ..אל יודעת סרט אהוב? יש הרבה שחקן ישראלי אהוב? אורי שחקן לא ישראלי אהוב? יש הרבה שחקנית ישראלית אהובה? אמ..אין שחקנית לא ישראלית אהובה? אמ.. יום / לילה?תלוי חורף / קיץ? חורף לפנטז/ להיות מרוכז?לפנטז שירים של שנות ה70 / שירים מהרדיו (הכי חדשים)אמ..תלוי איזה שירים מה השעה עכשיו?18:47 העברתי לכם קצת ת'זמן ? XD כן חחח יאללה עוד שאלות.. שוקולד / וניל? תלוי במבה / ביסלי? במבה רולז סלט פירות / סלט ירקות? סלט ירקות גלידה / קרטיב? אמ.. שתייה חמה / שתייה קרה? חמה. בנאדם של מסיבות? כן (השלם) היום היה _נחמד_______ (השלם) תמיד רציתי שיהיה לי _פרבי______ (השלם) אני לא יכול בלי _החתולה שלי____ אפילו יום אחד! (השלם) ה________ שהיה השנה היה מעלף! (השלם) אני מת/ה שיגיע כבר __היומולדת שלי___! אני כלכך מחכה! ועכשיו מה השעה? XDDDD 16:48 רוצים שזה ימשיך? כן מי שואל אתכם?את חח חיה אהובה? חתול אוהבים בובות פרווה? כןןן
על איזה צד אתם נרדמים? לא יודעת איזה צבע חולצה לבשתם היום? אדום איזה צבע המטרייה שלכם? ורוד איזה צבע הנעליים שלכם? תלוי איזה יש לבן עם ורוד ויש שחור עם ורוד ויש שחור איזה קומה אתם גרים?3 (חשה חוקרת) סמנו X על מה שלא עשיתם אף פעם ו V על מה שעשיתם .. בנג'י x צניחה x צניחה חופשיתx רכבת הרים (עם לופים כמו שצריך)v סיגריה x נרגילה x צלילה v טיסהv חו"ל v לשיר סולו v סטנדאפ v להפריע בשיעור (XDDD) v לערבב בשר-חלב x להחנק x ניתוח x גבס x גשר v תספורת בשנתיים האחרונות v מממ יאללה שאלון ארוך מדי *שולחת*

boopymylife

New member
עונה../images/Emo6.gif

20:19
ליויתי את חברה שלי לתחנה
אצל חברה שלי
בבית
הייתי בביצפר,(משעת 0 עד 3..) ואח"כ הלכתי לחברה.. ואז הביתה..
אני יהיה ברמב"ם ואז במבחן באנגלית, ואז בביצפר.. ואז בבית..
להיות מאושרת + בעל שאני אוהבת + ילדים
17 עוד 3 חודשים
26/2/89
אח בן 9 ואחות בת 10, דורון ונוי.
שרונה XDD
יא'4
להפגש עם חברים(לאמשנה איפה, שופינג, ים, אינטרנט, מסיבות.. זהו בערך..)
מוזיקה שחורה, היפ הופ,שנות ה70, טראנסים,פסיכודלי, ורוק(לא כבד)
אופרה, מוזיקה רוסית, מזרחית, ודיכאון.
מאוד מהר
עברי לידר
אמינם
דין דין אביב
מריה קארי
משפחת תאקט (XD), ממ.. פול.. לא זוכרת עכשיו.. שייגעז.. ><
לינקין פארק,מממ לא זוכרת חחח
לפעמים ככה ולפעמים ככה..
אין לי כתב תכלס. הוא משתנה כל הזמן חחח (לרוב נמתח)
ממ הרבה דברים .. אני ייתן רשימה קטנה: נטורל, סיגריות, אינטרנט, מקלחת(כן כן מכורה למקלחת XD), ויש עוד מלא דברים שאני לא יפרט פה.
תקשורת
היסטוריה
במבה,מנה חמה, שוקולד, ירקות.. (ועוד מלא)
דגים.. וסלק.. וחצילים..ועוף.. ובשר.. יש מלא חחח
שחור
ורוד וסגול
ונילה סקיי, הטינה, נערה בהפרעה.. ממ טיטניק.. מממלללאאא
אורי אומנותי
טום קרוז
(?)
ג'וליה רוברטס, אנג'לינה ג'ולי..
לילה!
קיץ!
לפנטזזז כלכך לפנטז חחחח
שנות ה70 שולט
20:31
שוקולד
במבה!
ירקות.. איכס פירות
קרטיב
חמה
יאפ
היום היה ____ מעייף!
תמיד רציתי שיהיה לי ____ אוניה!
אני לא יכולה בלי ___סיגריות ונטורל__ אפילו יום אחד!!(חחח)
ה__חופש גדול_ שהיה השנה היה מעלף!
אני מתה שיגיע כבר _החופש הגדול הבא! (XDD)
20:34
קיפוד
מאוד
על הבטן
שחור (חחח איזה חידוש)
שחור (חחח מופתעים נכון?)
שחור-אדום
0 מה עשיתי ומה לא עשיתי:
בנג'י
צניחה
צניחה חופשית
רכבת הרים
סיגריה
נרגילה
צלילה
טיסה
חו"ל
לשיר סולו
סטנדאפ
להפריע בשיעור
לערבב בשר-חלב
להחנק
ניתוח
גבס
גשר
תספורת בשנתיים האחרונות

danit1234

New member
אמנם אחרי 4 ימים אבל גם זה טוב :]

שאלון ארוך ארוך... כדי שיהיה לפחות עוד שרשור חדש פה חחח משעמם לי >< אורי אני מרשה גם לך להגיב.. (אם משעמם לך גם..XDD) מה השעה אצלכם עכשיו?1:19 מה עשיתם לפני 5 דקות?הייתי במחשב איפה הייתם לפני שעתיים?בסלון ראיתי טלוויזיה ולפני 10 שעות?בטח אכלתי
מה עשיתם אתמול? (לפרט)לא משו מיוחד הייתיב טיול של"ח עד 14:00לא משו מיוחד מה עשיתם היום? (לפרט)הייתי בבי" אח"כ נסעתי עם אמא לקריון קניתי שני ג'ינסים וקנינו אוכל חזרתי הבייתה ישנתי קמתי
חח מה תעשו מחר? (לפרט)לא יודעת P: מה החלום הכי גדול שלכם?להגיע לכל מה שאני שאופת אליו ואלהיות מאושרת מזה בני כמה אתם?אנחנו? 13 מה התאריך יומולדת?14.8 יש לכם אח/ אחות? כמה? איך קוראים להם? בני כמה? בן17 ובת 19 איך קוראים למחנכת שלכם? איזה כיתה אתם? (כולל מספר)ח4 תחביבים?טלוויזיה מחשב טלפון חברות לישון :] איזה שירים אתם שומעים?כל מיני איזה סגנון מוזיקה אתם לא יכולים לסבול?מזרחי:S נדבקים לשירים מהר?מאוד זמר ישראלי אהוב?עברי לידר זמר לא ישראלי אהוב?נמנמ אולי אייל גולן אין לי נגדו כלום אבל לא אוהבת תסגנון זמרת ישראלית אהובה?שיר מימון זמרת לא ישראלית אהובה?רוני S: להקה ישראלית אהובה?היהודים נחמד להקה לא ישראלית אהובה? יש לכם כתב קטן או גדול?איפשהו באמצע נמתח או מתעגל?מתעגל מכורים למשהו? (פרט)למחשב מקצוע אהוב?אין כזה עדיין
מקצוע שנוא?ג"ג השנה רק בגלל שהנושא כ"כ משעמם
מאכל אהוב?אוכל של בית ומוקפץ :] מאכל שנוא?חומוס טחינה אני לא אוכלת צבע אהוב?סגול גחול ורוד צבע שנוא?למה לשנוא צבעים :p סרט אהוב?יש כמה שחקן ישראלי אהוב?ליאור אשכנזי שרון אלכסנדר שחקן לא ישראלי אהוב?לא יודעת \: שחקנית ישראלית אהובה?טלי שרון
איילת זורר שחקנית לא ישראלית אהובה?גם לא יודעת \: יום / לילה?לילה נראלי חורף / קיץ?חורף לפנטז/ להיות מרוכז?שניהם:] שירים של שנות ה70 / שירים מהרדיו (הכי חדשים)רדיו מה השעה עכשיו?1:24 העברתי לכם קצת ת'זמן ? XD כן חח יאללה עוד שאלות.. שוקולד / וניל?שוניל במבה / ביסלי?ביסלי סלט פירות / סלט ירקות?ירקות גלידה / קרטיב?קרטיב שתייה חמה / שתייה קרה?חמה בנאדם של מסיבות?תלוי איזה (השלם) היום היה ________ נחמד (השלם) תמיד רציתי שיהיה לי _______ עו
(השלם) אני לא יכול בלי _____ אפילו יום אחד! מחשב :] חברות משפחה (השלם) ה________ שהיה השנה היה מעלף! (השלם) אני מת/ה שיגיע כבר _____! אני כלכך מחכה!חופש חנוכהה
ועכשיו מה השעה? XDDDD 1:25 רוצים שזה ימשיך?
מי שואל אתכם?
חיה אהובה?כלב אוהבים בובות פרווה?כן :] על איזה צד אתם נרדמים?לא יודעת :\ איזה צבע חולצה לבשתם היום?שחור איזה צבע המטרייה שלכם?אין לי מטריה אישית בדיוק מה שאני מוצאת P: איזה צבע הנעליים שלכם?שחור ורוד איזה קומה אתם גרים?בית פרטי (חשה חוקרת) סמנו X על מה שלא עשיתם אף פעם ו V על מה שעשיתם .. בנג'יבערך זה של הסופרלנד P: צניחה
צניחה חופשית
רכבת הרים (עם לופים כמו שצריך)
סיגריה
נרגילה
צלילה
טיסה
חו"ל
לשיר סולו
סטנדאפ
להפריע בשיעור (XDDD)| |V לערבב בשר-חלב
להחנק
ניתוח
רק תפרים
גבס
טפו פטו טפו
גשר
תספורת בשנתיים האחרונות
אני בנאדם משעמם הא?
מממ יאללה שאלון ארוך מדי *שולחת*

chen010189

New member
איך יכלתי לדלג עליו?

מה השעה אצלכם עכשיו?11:05 מה עשיתם לפני 5 דקות?הפעלתי את קאזה איפה הייתם לפני שעתיים?במטבח ולפני 10 שעות?במיטה (ישנתי, תיזהרו ממני...) מה עשיתם אתמול? (לפרט) בכל ה24 שעות? אני אגיד בכלליות, החלמתי מהשפעת, והשתעממתי! מה עשיתם היום? קמתי, אכלתי, קראתי ת'ראיון של הדס מורנו והדר עוזרי ב"פנאי פלוס", באתי למחשב ועוד מעט אני אשלים את כל מה שהפסדתי השבוע מחברה שלי... מה תעשו מחר? בי"ס ובטח אתחיל להתכונן למבחן באזרחות, תלוי מתי הוא מה החלום הכי גדול שלכם? להצליח בתחביב הכי גדול שלי: משחק בני כמה אתם? ב1.1, 17 מה התאריך יומולדת? 1.1.89, עכשיו אתם מבינים ת'ספרות בכינוי? יש לכם אח/ אחות? כמה? איך קוראים להם? בני כמה? 0 איך קוראים למחנכת שלכם? שרה איזה כיתה אתם? (כולל מספר) י"א1 תחביבים? לקרוא, לרקוד, ללכת למכון כושר, לשמוע מוזיקה, עיתונאות, והתחביב הכי גדול: משחק איזה שירים אתם שומעים? פופ לועזי, רוק ישראלי איזה סגנון מוזיקה אתם לא יכולים לסבול? דיכאון ושירים ים-תיכוניים, במיוחד סלסולי-יהודה-סעדו למינהם... נדבקים לשירים מהר? כן זמר ישראלי אהוב? יובל מנדלסון? חחחח זמר לא ישראלי אהוב? אממ לא יודעת זמרת ישראלית אהובה? ניקה זמרת לא ישראלית אהובה? אין אחת ספציפית להקה ישראלית אהובה? שייגעצ להקה לא ישראלית אהובה? אמ... יש הרבה! יש לכם כתב קטן או גדול? קטן נמתח או מתעגל? ? מכורים למשהו? (פרט) תותים - כל מה שקשור מקצוע אהוב? אנגלית מקצוע שנוא? מתמטיקה מאכל אהוב? פסטה, או כל אוכל שהוכן ע"י אמא וסבתא שלי מאכל שנוא? כל דבר חריף\מנטה, בננות ואפרסמון צבע אהוב? סגול צבע שנוא? אפור סרט אהוב? סרטים מפחידים שחקן ישראלי אהוב? אורי אומנותי ויש עוד כמה שהפסיקו לשחק, אבל אני אוהבת... כמו אסי כהן שהוא יותר קומיקאי שחקן לא ישראלי אהוב? אין אחד ספציפי שחקנית ישראלית אהובה? טלי שרון\שירה וילנסקי שחקנית לא ישראלית אהובה? אין אחת ספיציפית יום / לילה? יום חורף / קיץ? קיץ לפנטז/ להיות מרוכז? לפנטז שירים של שנות ה70 / שירים מהרדיו (הכי חדשים) אממ... אני כל כך לא מתמצאת חחחח מה השעה עכשיו? 11:18 העברתי לכם קצת ת'זמן ? XDכן חחחח יאללה עוד שאלות.. שוקולד / וניל? שוקו' במבה / ביסלי? ביסלי סלט פירות / סלט ירקות? סלט פירות גלידה / קרטיב? קרטיב שתייה חמה / שתייה קרה? קרה בנאדם של מסיבות? לא (השלם) היום היה נחמד? הוא עוד לא התחיל (השלם) תמיד רציתי שיהיה לי _______ MP3
(השלם) אני לא יכול בלי אוכל
(באמא'שלי!)
אפילו יום אחד! (השלם) הפסטיבל קולנוע שהיה השנה היה מעלף! (השלם) אני מת/ה שיגיע כבר ה8-9.12! אני כלכך מחכה! ועכשיו מה השעה? 11:21 רוצים שזה א(א' תחילית בראש מילה, גוף מדבר, זמן עתיד
)
משיך? כן מי שואל אתכם? את חיה אהובה?חתול אוהבים בובות פרווה?בטח! על איזה צד אתם נרדמים?כאילו שאני שמה לב
איזה צבע חולצה לבשתם היום?אני עם הפיג'מה, למי יש כח להחליף? איזה צבע המטרייה שלכם? אממ, סקוטית בשילוב של ירוק שחור וכחול איזה צבע הנעליים שלכם? שחור, ואנס
איזה קומה אתם גרים? 10 (חשה חוקרת) סמנו X על מה שלא עשיתם אף פעם ו V על מה שעשיתם .. בנג'י
עוד לא
צניחה
צניחה חופשית
רכבת הרים (עם לופים כמו שצריך)
סיגריה
נרגילה
צלילה
טיסה
חו"ל
לשיר סולו
באמבטיה בלבד! סטנדאפ
להפריע בשיעור (XDDD)