סופשבוע

Oyster Girl

New member
../images/Emo124.gif סופשבוע ../images/Emo9.gif ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

אורי נה

New member
../images/Emo28.gif

שיר השבוע של חמי- סאלי, היה כיף להעביר שיעור רישום איתו שיר השבוע לא של חמי- אמ.. לא יודעת משהו שעשה את השבוע- הצלחתי להגיע לבצפר לבד (כן, אני מאד גאה בעצמי) משהו שהרס את השבוע- ה-הוא בילוי השבוע- אחה"צ מגניב עם חברים סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- ד"ר הו מה קניתם השבוע?- אחרי שנתיים של יללות שצריך עוד מחשב בבית- לפטופ משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- ההופעה של איפה הילד תמונה שבא לשים- המחשב כבד מדי, זה לוקח שנים שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- אנכיז"א! (אחווה נגד כאב וייסורים ז"א איתי.. כן, ידוע שצריךעוד א'..9 תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- בוני, ה-הוא על שבוע מצחיק ונושך

מגיב

שיר השבוע של חמי-הנג אובר בלוז. אין סיכוי שזה יהיה בזאפה, הא? שיר השבוע לא של חמי-סוף העולם של היהודים (ולא, זה לא אותו שיר כמו של אביב גפן) משהו שעשה את השבוע-אחלה שבוע
משהו שהרס את השבוע-החזרה ללימודים בילוי השבוע-הערב. סנופי דיסקו מטורף בחניה של הפאוור סנטר בנס ציונה, בואו בהמוניכם
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-ידיעות אחרונות מה קניתם השבוע?-מפרטים. אני כל הזמן מאבד אותם
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-סופ"ש? תמונה שבא לשים-מה שיפה זה שאת לא מתייאשת עם התמונה הזו שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-אל תסגרו את הפורום
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-לגבי אשכנזי

Oyster Girl

New member
מה../images/Emo2.gif?! איפה עוד השתמשתי בה../images/Emo6.gif? ../images/Emo54.gif

vagz

New member
לדעתי הוא יתכוון לזה

שאת לא מתייאשת מהעובדה שאת כותבת תמונה: ואף אחד לא באמת שם..

Oyster Girl

New member
עוד שנייה הייתי כותבת שזה חמי בתמונה ../images/Emo54.gif

ובגלל זה אתה חושב שאני תמיד משתמשת באותה התמונה
אני חייבת להציג את עצמי קצת מטומטמת בשביל להיות חלק מהמשטרה
...

באמת? זה חמי? מה את אומרת ../images/Emo6.gif

ואני הייתי בטוח שזה ג'וני שועלי! אכן, משטרת ישראל הנפלאה שלנו מתחילה להרוס לך תאים במוח
אל תתני להם להשפיע עלייך, בכייאת.

Oyster Girl

New member
אני בסה"כ מנסה להשתלב ../images/Emo6.gif ../images/Emo54.gif

יש להם גם הרגלים טובים.

vagz

New member
מממ

שיר השבוע של חמי- הברית שצריך לחדש שיר השבוע לא של חמי- הקנאה-יוני בלוך משהו שעשה את השבוע- שבוע לא משהו האמת אולי הסופ"ש סוף סוף עם חברים ישפר.. משהו שהרס את השבוע- רוב החברים יתגייסו\מכינה\עובדים יותר מדי בילוי השבוע- אתמול בבלו בר סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- 7 לילות מה קניתם השבוע?- אוכל משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- ההופעה תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- לא כרגע תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-
לכל מי שקורא את ההודעה.

Oyster Girl

New member
זה באמת סוף, מחר אני בחניון ספרא../images/Emo6.gif ../images/Emo54.gif

הלוואי שאני אחיה
שיר השבוע של חמי- השיר שהוא שר בסרטון של הפייסבוק
מצאתי את עצמי מזמזמת את זה לפני כמה דקות ואז נקרעתי מצחוק
שיר השבוע לא של חמי- בלדה לשוטר אזולאי של אושיק לוי וטעם נרכש של אריק ברמן משהו שעשה את השבוע- היה שבוע קשה בירושלים.. משהו שהרס את השבוע- ירושלים
? בילוי השבוע- ירושלים
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- ורד הלבנון מה קניתם השבוע?- שום דבר בעל ערך משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- יומולדת לגל ולבאבי
תמונה שבא לשים- תמונה ישנה אבל מזכירה לי אושר רחוק
... שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- יאללה פורום פעיל
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל החפץ בו

A t z a

New member
ווא../images/Emo10.gif../images/Emo80.gif

התמונה הזכירה לי שאנחנו מזל סרטן...היו ימים

A t z a

New member
קדימה...../images/Emo80.gif

שיר השבוע של חמי- יהיה אשר יהיה. שיר השבוע לא של חמי- כל מיני... משהו שעשה את השבוע-הרבה הומור וכיף ובמבה שהחזיקו אותנו בימים רעים. משהו שהרס את השבוע- שהיו ימים רעים והרבה לחץ ותקלות בצבא. בילוי השבוע-אני מניחה שהיום בערב, זה היה הבילוי היחידי... סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-אממ תשחצים. מה קניתם השבוע?-הרבה חרא. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לחזור לשגרה המסריחה שלי
תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-"את יודעת מה יוצא לך מהתחת? קקה. את יודעת ממה הקקה הזה עשוי?? מחרא!!!!"
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-יש כמה אנשים..אז לכל האנשים שאין לי כוח לציין.

למעלה