סיכום שבועיייייי..

../images/Emo124.gifסיכום שבועיייייי..../images/Emo23.gif

כי המון המון המון זמן לא היה..
שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע בכללי:
אומן שבועי:
אלבום שבועי:
תמונה שבועית:
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
מסקנה שבועית: סופ"ש נעים
מתרגשים לקראת החופש הגדול? לאב יו אוללללל
3>

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifמסכמת..

שיר השבוע של נועם:לעוף שיר השבוע בכללי:יום אחד-מורן גמליאל אומן שבועי:מורן גמליאל
אלבום שבועי:אממ תמונה שבועית:מטיול שנתי לפני מליון שנה בערך.. דבר טוב שקרה השבוע:כל מיני אנשים מדהימים.. דבר רע שקרה השבוע:לא הרגשתי טוב.. מסקנה שבועית:הכל לטובה
סופ"ש נעים מתרגשים לקראת החופש הגדול?איזה חופש איזה..לא הולך להיות חופש כ"כ

תזכירי לי מזה חופש גדול?!../images/Emo10.gif

שיר השבוע של נועם: אני וכל המחשבות. שיר השבוע בכללי: ארץ זרה של אלדד לוקח בענק
אומן שבועי: אביב גפן :) אלבום שבועי: השלישי-אביב גפן. תמונה שבועית: חבל שאני בתגובה מהירה :) דבר טוב שקרה השבוע: ההופעה בקפה ביאליק,אממ ועוד כל מיני דברים קטנים פה ושם :) דבר רע שקרה השבוע: לא חסר :) מסקנה שבועית: סופ"ש זה דבר מעייף.

מסכמת

שיר השבוע של נועם: יופי שיר השבוע בכללי: סיגליות אומן שבועי: נועם אלבום שבועי: מים מתחת לגשר תמונה שבועית:
דבר טוב שקרה השבוע: לצערי הרב מאוד אין כזה דבר רע שקרה השבוע: בי"ס מסקנה שבועית: אל תדחו למחר מה שאפשר לדחות לשבוע הבא סופ"ש נעים מתרגשים לקראת החופש הגדול? לא..... יש לי כל כך הרבה מה לעשות שלא יהיה לי דקה חופש

../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם: אין
שיר השבוע בכללי: עד שהגעתי-יואב דגני, אדם צובר זכרונות-אברהם טל אומן שבועי: יואב דגני! אלבום שבועי: כפיר אפטיין תמונה שבועית:
דבר טוב שקרה השבוע: ההופעה של יואב בראש פינה, סופ"ש מהנה במיוחד! דבר רע שקרה השבוע: כעסים על הרבה אנשים מסקנה שבועית: יואב דגני הוא אחד האנשים הכי מקסימים שאני מכירה! הודגש באמצעות מדגישומטיק
לי בניגוד אליכם, יש חופש, והוא מאוד גדול
עהאעההה קיץ!

פלדלמן

New member
מסכמת פעם ראשונה! ../images/Emo67.gif

שיר השבוע של נועם: יופי (הצלצול של ההודעה שלי)
שיר השבוע בכללי: Michael Jackson - Heal the World, Eric Clapton - Change The World
אומן שבועי: מייקל ג'קסון אלבום שבועי: Yael Naim תמונה שבועית: דבר טוב שקרה השבוע: קורס סמלים!
דבר רע שקרה השבוע: אני לא יכולה לדרוך על רגל ימין בגלל הברך
מסקנה שבועית: תתגייסו, תהנו, תתחפשנו והכי חשוב...אל תחתמו קבע

פלדלמן

New member
לא יודעת, פשוט התחיל לכאוב:(

זה ממש לא כיף! ואני חייבת לבדוק את זה!! מה יש לך??

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifלגמרי לגמרי לא כיף!

לי יש גמישות יתר בברך והפיקה של הברך שלי משוחררת,ובגלל שאני רוקדת (או יותר נכון רקדתי) והתאמצתי יותר מידי יש לי דלקת בגיד,עכשיו הדלקת עוברת כשלא עושים פעילות גופנית אבל זה כל הזמן חוזר יותר ויותר גרוע.. חייבים לטפל בזה..ואני לצורך העיניין צריכה לעשות המון פיזותרפיות.. את חייבת לבדוק את זה..אני בהתחלה זילזלתי וחבל..ורק בזכות מישהי שהיו לה גם בעיות בלכתי לבדוק וגיליתי כמה זה חמור.. אין לי מושג מה בדיוק הבעיה שלך..אבל יש בעיות שהן אפילו יותר חמורות משלי וצריך לעשות ניתוח ככה שכדאי שלא תזלזלי ותבדקי אתזה.. כמה זמן יש לך את זה?

פלדלמן

New member
אל תפחידי אותי ../images/Emo7.gif

קורה לי פעם ב... שכואב לי ככה ופעם ב... זה פעם בכמה חודשים... הפעם הזו אבל הגעתי למצב שאני בכלל לא יכולה לדרוך על הרגל ואמא שלי הביאה לי קביים מהעבודה שלה ... מחר אני הולכת אחרי הכנס משתחררים לאורטופד כדי שיבדוק מה זה =/ נקווה שיהיה בסדר יהיה בסדר!!!

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifחס וחלילה,זאת לא הייתה הכוונה..

קודם כל,ברור שיהיה בסדר..וגם לי זה התחיל ככה.. אז פשוט תבררי מזה,ומניסיון תלכי למומחה ואל תסתמכי על כל מה שהאורטופד אומר כי זה לא תמיד נכון.. תלכי לאורטופד אבל ישר אחר כך למומחה כי הוא מבין הרבה יותר.. בכל מקרה,אני מקווה שיהיה בסדר,אני בטוחה שיהיה בסדר.. ודברי איתי ותגידי לי מה נסגר אם זה בסוף

Gal15il

New member
ברכיים זה כיף

3 ניתוחים בברך שמאל, אחד בברך ימין. וכל השאיבות מים מהברך, ופיזיותרפיות 4 פעמים בשבוע מגיל 14 תענוג :)

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifואוו../images/Emo201.gif

אז כן יש לנו משהו משותף למרות חילוקי הדעות על סינרגיה

פלדלמן

New member
את מפחידות אותי!!!

אני לא בטוחה שזה כיף להיות בצבא עם בעיות ברכיים!!!!!!!!!! ד"א, הייתי אצל הרופא היום =/ יש לי מים.......................................במצב די חמור, בערב אני עושה ניקוז נוזלים =/ אני מפחדת :( מה שכן, המון גימלים :]

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifואוו אין לי את זה...

אבל שמעתי על מישהי ומישהו שכן.. בהצלחה..

פלדלמן

New member
זה ממש לא כיף!!

אבל מה שכן, המון גימלים :) גימלים זה מצויין! במיוחד לקראת שיחרור מוהאהאהאהאהאה

למעלה