סיכום שבועיייייי..

Gal15il

New member
11 חודש גימלים

מתוך שנה וחצי בצבא (קצת יותר אבל קיי) זה מכובד :)

פלדלמן

New member
WTF???

איך 11 חודש גימלים!?!?!?!?!?!?!? במצטבר...קיבלתי (כולל הגימלים הנוכחיים) חודש בערך.... מתוך שנתיים!!! אבל אני אוהבת את השירות :) אחלה בנות אחלה קצינה (בכמעט שנה האחרונה)... אחלה עבודה כיף :) ועכשיו הרבה גימליםםםםםם :)

Gal15il

New member
11 בכולל

אפשר להוציא יותר אבל בקטנה 9-12 בלי שמירות בלי תורנויות .. שורד

פלדלמן

New member
מההה???

חייבים יפים יש לך אבל עדיין, איך 11 חודש גימלים!?!?!?!!?!?!? כשאני מוציאה גימל אחד אני מרחמת על הבנות שאיתי! הנה, עכשיו אני אהיה פול זמן בבית וכבר חברה שלי מתלוננת על כל העבודה שנפלה עליה בגללי :(

Gal15il

New member
ככה זה כשאני מלך הבסיס.

אנשים סוגדים לי אם אני מגיע, זה באורגינל הגימלים. אם אני מגיע, אני עושה להם טובה. אני כבר כבוד במועדון גימל הזהב.

פלדלמן

New member
עכשיו הבנתי למה אתה תמיד בגימלים!

הייתי שם פחות מחודש ביחידה שאני עובדת איתה...בסיפוח והספיק לי!

מסכמתתת

שיר השבוע של נועם: לעולם לא תדעי שיר השבוע בכללי:ערומים-שחר אבן צור אומן שבועי: אביב גפן אלבום שבועי:השלישי-אביב גפן תמונה שבועית: לא רוצה פעם קודמת זה מיליון פעם!!! לא היה מוכן לעלות לי תתמונה>< דבר טוב שקרה השבוע: אממממ. שנגמרו הלימודים וזה? דבר רע שקרה השבוע: בגרות בספרות, או יותר נכון הציון הגשה שלא היה מגיע לי ורצון עז לחנוק ת'מורה שלי! מסקנה שבועית: אין. אצלי זה כבר לא חופש גדולP= פשוט חחופשענקי עד הצבא

דורן מ

New member
שלייי

שיר השבוע של נועם: אחד בתוך השני שיר השבוע בכללי: אלוהים - מוקי אומן שבועי: נועם פנחסוב אלבום שבועי: היהודים פורטה דבר טוב שקרה השבוע: לא זוכרת דבר רע שקרה השבוע: סתם שבוע מעפן מסקנה שבועית: תשמעו מוסיקה

../images/Emo204.gifמסכמת

שיר השבוע של נועם: כנראה
שיר השבוע בכללי: היהודים - הימים שלנו. תמונה שבועית:
דבר טוב שקרה השבוע: ראיתי אנשים, סקס והעיר הגדולה אתמול :] דבר רע שקרה השבוע: בצפר. מסקנה שבועית: לפרוש מבצפר? סופ"ש נעים מתרגשים לקראת החופש הגדול? לא באמת הולך להיות חופש.. אבל כן מחכה לו

שילע' בואי נלך!!!

כאילו אתם לא מבינים בכלל איזו פריקית אני של הסדרה הזו! יש לי את כ-ל הפרקים מוקלטים! אני אשכרה רואה ברחוב כלבה כמו שהייתה לשארלוט ומתחילה להתלהב! שלשום הזמנו קוסמופוליטן בבר רק בשביל לדעת אם זה באמת שווה כמו שהן שותות את זה תמיד! איך עוד לא הלכתי?!?! איך?!

כי כולנו עבדים אפילו!

שיש לנו כזה כאילו!
שיר השבוע של נועם:
שמתי לב!
שיר השבוע בכללי:
כמו פעם-עמיר רוסיאנו, עבדים-ברי סחרוף, שוב-אריק סיני, עד שהגעתי-יואב דגני, אדם צובר זכרונות-אברהם טל, אח יפני- מלכת הפלקט.
אומן שבועי:
יואב דגני, אברהם טל, אריק סיני, נועם פנחסוב, ברי סחרוף, עמיר רוסיאנו, מלכת הפלקט!
אלבום שבועי:
מלכת הפלקט-אח יפני, 100 שקל אחרונים-ג'נגו [עמיר רוסיאנו].
תמונה שבועית:
ישנה ישנה.. אבל מדהימה!
דבר טוב שקרה השבוע:
אילת, יואב דגני, שילע', אריק סיני, השלמת שינה.
דבר רע שקרה השבוע:
עזבו.. למה לבאס?
מסקנה שבועית:
ספונטניות זה ה-דבר!

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifגמני לא אזכיר אותך בובה!../images/Emo46.gif

שיר השבוע של נועם: לא היה.. סורי שיר השבוע בכללי: היהודים-לא קל אומן שבועי: היהודים אלבום שבועי: היהודים-מציאות נפרדת תמונה שבועית:
דבר טוב שקרה השבוע: צחקתי המון דבר רע שקרה השבוע: בכיתי המון מסקנה שבועית: חייבים איזון בחיים מתרגשים לקראת החופש הגדול? כאילו חיילים באמת מרגישים חופש מתישהו...

למעלה