סקר ראש גדול

Danielle b3

New member
../images/Emo124.gifסקר ראש גדול../images/Emo124.gif

בגלל שהפורום עוסק רוב הזמן רק ב-
החלטתי לעשות סקר חדש שיחזיר לנו את ההרגשה שאנחנו עדיין בפורום "ראש גדול" האהוב ולא בסתם פורום
איזה דמות הכי אהבתם מראש גדול
איזה דמות הכי לא אהבתם מראש גדול
איזה סצינה הכי זכורה לכם מהסדרה
עם איזה שחקן הכי תרצו להיפגש
מה תרצו שיקרה בעונה השניה (אם תיהיה בכלל)
אם הייתם יכולים לשנות את הסוף - הייתם עושים את זה
פרטו
איזה דברים הייתם מוסיפים לסדרה
איזה דברים הייתם מורידים מהסדרה
זהו
יאללה לענות

Danielle b3

New member
../images/Emo124.gifעונה../images/Emo124.gif

יעל
טלי
הבלוג של איתי
ספיר דרמון
מה תרצו שיקרה בעונה השניה
עוד אלחנן
האמת שלא
יותר שחקנים ודמויות חדשות
שיונתן ותומר יפסיקו לריב

שלי ../images/Emo41.gif

את יעל, כזאת מאמי, ביישנית - אבל חברה נאמנה
אבל דוגרי, את כולם
אין אחד שלא אהבתי, כולם תרמו לסדרה באופן משמעותי
הסצינה שאלחנן שחרר את בלילי לבריכה חחחחחחחחח...
כולם
אבל אם כבר, עם רועי...
שלא יהיה כל הזמן סופים שמחים, שיהיה קצת עצוב, שיצטרפו שחקנים חדשים ושיהיה הרבה דרמה
אבל שיידבר על מצבים מהחיים האמיתיים - כמו בעונה הקודמת... ושלא יעשו כמו בשיר שלנו - 3 שנים אחרי
שיעשו שנה אחרי...
כן
פרטו: הייתי עושה ככה שתומר ומור ישארו חברים, ושריקרדו ויעל יהיו חברים, שאיתי ושרון יהיו חברים ו...זהו...
פרקים...
שחקנים...

איזה עוקצנות ../images/Emo70.gif למה מה קרה ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

כל החיים בטלוויזיה צריכים להיות מושלמים

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo26.gif תשובות

קודם כל - כל הכבוד על היוזמה, שיחקת אותה
תשובות...
איתי
תומר, רוני חנוכה
הסצנה שיורם (ככה קראו לאבא של תומר
) רואה את יונתן ומור ברחוב אחרי החידון מתמטיקה. העאיי האעיי
!!
עם כולם, באמת. כולם אחלה
!
שאיריס ואיתי יהיו ביחד
לא...אחלה סוף חוץ מאולי שוב, לסגור את הקטע בין איתי לאיריסו וריקרדו וטלי
לא עולה לי
...
פחות קטעי אלחנן שנהיו קצת מעיקים באיזשהו שלב
... וזהו

תשובות לסקר../images/Emo152.gif

באמת כל הכבוד על היוזמה, חלק מחברי הפורום באמת שכחו שזה פורום ראש גדול..... ולא פורום בנושא אחר. והתשובות לסקר: דמות אהובה: יעל, יונתן, איריס, ריקרדו. דמות לא אהובה: יורם (יגאל שדה). סצינה זכורה: שאיילה בודקת אם יעל באמת לא שומעת, שהיא הבהילה אותה וצעקה לה "עכבר". השחקן\שחקנית שהייתי רוצה להיפגש איתם: ספיר דרמון (בן אדם מלאך), שרון דטנר (הכישרון מדבר בעד עצמו), גור מורד (אוטודידקט מוכשר).....נבו קמחי, לימור גולדשטייין. אין לי רעויונות לעונה השנייה, אבל הלוואי שתיהיה עונה שנייה. אשמח מאוד להשתתף בסידרה , אפילו כניצבת. מה שכן, הייתי מוסיפה קצת יותר מוזיקה לסידרה, למשל ספיר דרמון הייתה מתחילה לשיר.... חג פורים שמח לכולם!

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifעונהההה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

יאאאיי לפחות משהו שקשור לראש גדולללללל (קבלי ח"ח):
מור, מור ומור!!!!
אמממ ניראה לי שאת יורם..
את הקטע בפרק האחרון שמור ותומר התנשקווווווו זאת הייתה אחת הסצנות היפות בסידרהההה
אלמהההההההההההההההההההה (ונאמר אמן)
אממ שאיריס ואיתי יהיו חברים ושריקרדו וטלי יהיו חברים, ו.... שלמור ותומר יהיו הרבה סצנות ביחדדדד!!!!
פרטו אממ לא הסוף לדעתי היה ממש ממש יפה!!! והכי טוב שיכול להיות... (אהבתי)
מממממ סצנות גם של אורי ואיריס, אני לא זוכרת שהיו כמעת סצנות שלהם ביחד..
אממממ לא יודעת האמת... חח היה כיף...

עונהההההההה ../images/Emo27.gif

איזה דמות הכי אהבתם מראש גדול? יש כמה - בועז, בגלל שהוא אושרי כהן
!!! יעל - בגלל האופי. מור - הבגדים שלה יפים...
איזה דמות הכי לא אהבתם מראש גדול? את כולם אהבתי אבל טלי ממש עיצבנה אותי עם ההתנהגות הברבית והמניאקית שלה...
איזה סצינה הכי זכורה לכם מהסדרה? את הסצינה שתופסים את טלי על זה שהיא גרמה לאיריס ליפול....
עם איזה שחקן הכי תרצו להיפגש? עם כולם, בלי יוצא/ת מן הכלל!
מה תרצו שיקרה בעונה השניה (אם תיהיה בכלל)? תיווסף עוד דמות שתנסה להפריד בין ריקרדו לאיריס (בשביל התככים) ותצליח, ואז איתי ינחם את איריס והם יהיו חברים. שיחליטו לשנות את בית הספרוהתלמידים יצאו להפגנות... אני אתן קישור לתסריט שכתבתי לעונה השנייה...
אם הייתם יכולים לשנות את הסוף - הייתם עושים את זה? לא
איזה דברים הייתם מוסיפים לסדרה? שחקנים!!!
איזה דברים הייתם מורידים מהסדרה? כלום

ההתנהגות הברבית של טלי..

ואת בעצמך אומרת.. מור-בגלל הבגדים היפים שלה...טחחחחחחחח..

lilo the sexit

New member
תשובות!

איזה דמות הכי אהבתם מראש גדול איזה דמות הכי לא אהבתם מראש גדול איזה סצינה הכי זכורה לכם מהסדרה עם איזה שחקן הכי תרצו להיפגש-עם כולם!בעיקר עם אלמה ספיר גור בעצם כולם! מה תרצו שיקרה בעונה השניה (אם תיהיה בכלל) שאני יהיה בה! אם הייתם יכולים לשנות את הסוף - הייתם עושים את זה פרטו-אם זה בסוף של עונה 1 אז אממ...שימסרו לי ד"ש!חחח איזה דברים הייתם מוסיפים לסדרה -אותי.. איזה דברים הייתם מורידים מהסדרה-את השחקנים שיצאו לי מהמסך!

lilo the sexit

New member
לא עניתי טוב!!

איזה דמות הכי אהבתם מראש גדול-כולם איזה דמות הכי לא אהבתם מראש גדול-מזה?!אין דבר כזה את כולם! איזה סצינה הכי זכורה לכם מהסדרה-שתומר שאל את מור אםצ השולחן בסדר כשהוא שם ת'פתק מתחת לשולחן...חחחח עם איזה שחקן הכי תרצו להיפגש-עם כולם!בעיקר עם אלמה וספיר! מה תרצו שיקרה בעונה השניה (אם תיהיה בכלל)-שאני יהיה בה! אם הייתם יכולים לשנות את הסוף - הייתם עושים את זה פרטו-שיגלו שאני אחות חורגת של אחד השחקנים בסידרה או סתם פשוט אחות שנעלמה איכשהו שאני יהיה בסידרה... איזה דברים הייתם מוסיפים לסדרה-אותי!חה חה חה איזה דברים הייתם מורידים מהסדרה-מזאת אומרת?!יעני במחשב?! או לא רוצים שיהיו בסידרה?! אממ.. לא 'דעת אבל אם זה במחשב אז ת'שחקנים שיצאו לי מהמסך!

תשובות../images/Emo3.gif

איזה דמות הכי אהבתם מראש גדול?איתי ויעל איזה דמות הכי לא אהבתם מראש גדול?אין דמות כזאת! איזה סצינה הכי זכורה לכם מהסדרה?הבוקס שתומר נתן לאיתי עם איזה שחקן הכי תרצו להיפגש?רועי דה.... מה תרצו שיקרה בעונה השניה (אם תיהיה בכלל)? לא יודעת אם הייתם יכולים לשנות את הסוף - הייתם עושים את זה?ברור הייתי עושה שאיריס ואיתי יהיו חברים ריקרדו וטלי גם חברים איזה דברים הייתם מוסיפים לסדרה? את עצמי
איזה דברים הייתם מורידים מהסדרה?כלום

Green Day 1

New member
=) תשובותיי... ../images/Emo13.gif

1) איזה דמות הכי אהבתם מראש גדול? אמממממ... בוא נגיד, כולם
2) איזה דמות הכי לא אהבתם מראש גדול? את טלי
3) איזה סצינה הכי זכורה לכם מהסדרה? שריטה (אמא של טלי) וטלי, גנבו לאיילה את השיר
4) עם איזה שחקן הכי תרצו להיפגש? כ=ו=ל=ם !! 5) מה תרצו שיקרה בעונה השניה? קודם שיגידו לנו מועד מתי מתחיל העונה החדשה ואז נדבר... 6) אם הייתם יכולים לשנות את הסוף - הייתם עושים את זה? פרטו! הייתי משנה את הסוף, שלא ניהיה במתח... יש המון המון שאלות לשאול למה העונה הראשונה נגמרה ככה בפיתאומיות...
ועוד בפרק 50
נשמע הגייוני? 7) איזה דברים הייתם מוסיפים לסדרה? יותר כוכבים ויותר סיפורים מצחיקים... 8) איזה דברים הייתם מורידים מהסדרה? אמממ... כלום בנתיים זה בסדר...

אממ../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

אממ דמות,לא שחקן..את מור או בשמה האמיתי אלמה.
אממ אני חושבת שלא אהבתי את זאתי שבאה הבאמצע הסדרה לא 'דעת איך קראו לה זה היה מיותר.
חח כל הסצינות שצ'וריסוס כלול בהם.
עם כולם.
רועי ואיריסיישן ימשיכו תקשר.
לא 'דעת.
מנהל חדש.
אממ את הקשר של נורית ונוו איך קראו לו אממ איתן?

למעלה