סקר ראש גדול

lilo the sexit

New member
אני זוכרת כי...

אני עדין אוהבת את ראש גדול ואני הייתי הכי טובה בכיתה בראש גדול!!

גם אני עדיין אוהבת ראש ../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

גדול אם לא הייתי אוהבת לא הייתי פה..

Ben LeVi 232

New member
לא אנסטסיה...אם כבר אז הערביה..

נו...חחח איך קראו לה? נאדיה? משהו כזה... היא הייתה מיותרת...לא תרמה לעלילה חוץ מלהשלים בין מור ליעל (שגם את זה היה אפשר להשיג בדרך אחרת) וחוץ מזה כלום. בכלל כל הקטע שלה לא היה לי ברור כי את הפרק שהיא הגיע פיספסתי...

yuviz

New member
צודקת.. אבל היא באמת לא עשתה שם

כלום.. ונראה לי שצירפו אותה לסדרה רק בגלל שלא יחשבו שהם לא קיבלו אותה באודישנים רק בגלל שהיא ערבייה.. *לא בטוחה..* היא פשוט לא תרמה כלום.. ולא הבנתי איך היא הגיעה להיות אצל מור ואבא שלה.. (הסבירו נא :))

אבא של מור (אביב)...

הלך לאיזה מרכז של "איחוד נוער יהודי וערבי" אז מור התנדבה גם שם, כי הוא הציק לה... והם אירחו אותה בבית... ד"א - בסוף הלכתם ל"צלצול 2" אתמול?

yuviz

New member
לא.. מאיפה את יודעת שרצינו ללכת?

תגידי את הלכת ליומולדת של אופיר?

אופיל טלמול?

או הקופה? ואני יודעת כי שלשום (יום חמישי) לילך טל אני יונתן ומיכאל הלכנו לבריכה ואז הלכנו לבית של יונתן וראינו את אריאל בדרך...

yuviz

New member
אההה מגניב.. זאת אופיר חדור

חבל שלא אמרתם לי היה מגניב דווקא לבוא..

תשובותתתתתתתתתתתתתתת../images/Emo39.gif

איזה דמות הכי אהבתם מ"ראש גדול"
הדמות שהכי אהבתי היית מור.
איזה דמות הכי לא אהבתם מ"ראש גדול"
הדמות שהכי לא אהבתי הייתה טלי אגמי.
איזה סצנה הכי זכורה לכם מהסדרה
הסצנה הכי זכורה עליי מהסדרה הייתי שתומר שבר לאיתי את האף ושריקרדו השיב את איריס בכיסא הגלגלים והשפריץ עלייה במים ועוד המון סצנות...
עם איזה שחקן הכי הייתם רוצים להפגש
הכי הייתי רוצה להפגש עם רועי וינברג, זה החלום שלי
מה תרצו שיקרה בעונה השנייה
שתיהיה תוכנית ריאלטי בבית ספר בשם "הכוכבים של בלילי"
הייתם רוצים לשנות את הסוף- איך
הייתי רוצה שהקבוצה של תומר תתאחד לקבוצה של מור...
איזה דברים הייתם מורידים מהסדרה
לא הייתי מורידה כלום

VmaayanushV

New member
עונה

ריקרדו טלי שתומר גנב למור את המגבות אפחד שיפטרו את אלחנן ויביאו מנהל אחר... לאא היה סוף מושלם כלום גם כלום

yuviz

New member
עונהנהנהנהנהנההנהנהנה!

דמות אהובה: יעל
דמות פחות אהובה: תומר.. (אבל על השחקן אני חולה
)
סצינה זכורה: אממממ.. את הקטע שטלי ותומר היו חברים אז הוא לקח אותה על אופניים והם הלכו יד ביד.. אבל זה היה ממש פיכסה.. (זאת גם הסצינה השנואה..)
שחקן שהייתי רוצה לפגוש: ספיר ואלמה
שינוי הסוף-בעד?: לא הייתי משנה את הסוף.. הוא היה יפה =]] אבל בעצם כן הייתי משנה... את הקטע שאיריס ואיתי כל הזמן נמרחו אחד על השני אבל לא היו חברים..
להוסיף לסדרה: את עצמי.. חח סתם.. אממ.. כלום =]] היא הייתה מושלמת!
מורידים מהסדרה: ראנה.. כמו שמישהו אמר.. היא הייתה מיותרת..

תשובות לסקרר..!! ושאלה שלי..תענוו!!

1.מור ותומר (אלמה ואדם) 2.את המנהל..סתם בשל.. 3.שאדם הציע חברות לאלמה ברמקול מול כל האנשים.. 4.אדם הירש ההורד..דהה.. 5.הדבר שאני הכי רוצה שמור ותומר (אלמה ואדם) יהיו ביחד ואיתי ויעל (רועי וספיר) יהיו ביחד.. 6.לאא הוא היה מושלם!! 7.כלוםם הסדרה פשוט מושלמת!! 8.כלוםם הסדרה מושלמת!! אנשים עכשיו לשאלה שלי
איך עושים חתימה
אנשים פליזז תענו!! לי..!!

למעלה